Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2023 01 23, 09:38)
Saintlina ką Kaune veikei?


MB darbiniais reikalais važiavo, tai ir mes kartu smile.gif kol anas dirbo, mes su Lesium Kauno salą ir pakrantės prospekto pusėj bent tris km išstudijavom ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 23 sausio 2023 - 10:41

Labos,

Pou šiandiena važiuojam į Briugę. 

Popiet.

Mukute, namie ir sienos gydo. Reikėjo organizmui ramybės :4u: 

Ingrida, laikau kumščius , kad gydymas pasisektų :wub:  :wub:  :wub: 

Liemenė tobula. 

Su kaklu nemėgstu, bet mezginys gražus :4u:  :4u:  :4u: labai :wub: .

Gražios dienos!

Atsakyti
https://www.youtube....nel=IrenaTarvid

Ingridai alternatyva miltams ir cukrui.Nera visai tobulas receptas,bet gana neblogas mano akiai.
Atsakyti
Esu tik sūrio pyragą kepus be cukraus ir miltų. Tai tas paprasta. Nors pažiūrėjau, tai vis tik tortams ir pyragams daug kur tik riešutų miltai dedasi. O gysločių luobelės, tapijokos, bambuko miltai kitokiems kepiniams ir kitokioms tešloms (kibinai, krepšeliai ir t.t.)

Aš šiandien po labai ilgos pertraukos darau bado dieną. Sunkiai prisiruošiau. Bet reikia.
Atsakyti
Kava, o mėsos juosteles džiovyklėj džiovini?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 23, 12:33)
Kava, o mėsos juosteles džiovyklėj džiovini?

Taip. 60 laipsnių temp.
Atsakyti

Iš Ingridos išmokusi keto keksiukus ir sūrio pyragą :D . Sūrio pyragas neblogas, o keto keksiukai tobuli. Kepu su juodais serbentais. Kokią kompaniją bevaišinčiau pirmi dingsta nuo stalo.  

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 23, 13:05)
Taip. 60 laipsnių temp.


O jei džiovinti be druskos ir prieskonių, tiesiog natūralią mėsą? Išdžius taip pat?
Atsakyti
prisiduodu smile.gif pulmologo verdiktas Mycoplasma pneuomoniae infekcija gydymas 2 savaitės antibiotikai... ką mergučios pirma diagnozė patvirtinta....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 01 23, 13:08)
prisiduodu smile.gif pulmologo verdiktas Mycoplasma pneuomoniae infekcija gydymas 2 savaitės antibiotikai... ką mergučios pirma diagnozė patvirtinta....

Belieka palinket sekmingo gijimo ir tausojancio save rezimo. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Mukute, kad tik galėtumei sugerti antibiotikus. Aš raugintais agurkais ir jogurtais be nieko gelbėjau žarnyną. Bjaurus  vaistas yra antibiotikas, muša ir geras ir blogas bakterijas...

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 01 23, 15:08)
ką mergučios pirma diagnozė patvirtinta....


Tikėkimės, ir vienintelė. Sveik, Mukut 4u.gif

Aš, kaip abelis medicinoj, nelabai suprantu - o tai kaip tyrimai geri galėjo būti? Ar čia tokių infekcijų joks rodiklis bendram kraujo tyrime nerodo?
Atsakyti