Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos,  

Sekmadienis. Atvažiavom į Gentą. Gražu čia. 

Mezginį turiu, laiko nelieka.  Atostogos.

Ingrida, kažin kiek jėgų bus po gydymo. 

Gražios dienos!

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 22, 09:58)
Raizgau raizgau Luety.Jau du kartus ardžiau,sukliuvau.Oi iki pabaigos dar tik priekį raizgau,bet mezgasi greitai,per savaitę gal nuregsiu.Ką gi veiksiu pas dukrą?Žiūriu pusę babinos beliko,dairausi siūlų.
https://teksrena.com...ai-nm-7-2-100w/
Rodė laidą apie pirštinių mezgėją(dar ir pažystama),perka iš čia siūlus,net nežinojau.Puslapyje tik kainų nėra,užklausiau kainų,matysime ar grįšiu prie savo pardavėjos? ax.gif
Liemenė džiūna,jei spėsiu,pasirodysiu,mezgiau vietoje šaliko,kad nereiktų šaliko dėtis. ax.gif Bet labai nuobodi pynė,įdomiau,sudėtingos. mirksiukas.gif

Ar ne per ploni megztukui 100g/350m??
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 22, 13:53)
Ar ne per ploni megztukui 100g/350m??

Kaip supratau visokių yra,užklausiau kokio storio turi,kelių vijų?Jei pirštines mezga. ax.gif
Kad būtumėte matę iš juoko mirtumėte,kaip mezgiau šiandien.Pamiršau kojinių virbalą,akims nuiimti,tai naudojau vynį.Bet nieko pamezgiau. biggrin.gif mirksiukas.gif
Dusia,manau galėsiu megzti tai tikrai,rankos laisvos bus gal? mirksiukas.gif Ot prisimegsiu. ax.gif
Atsakyti
A Kaune visiškas pavasaris bigsmile.gif jokio sniego, saulytė šviečia. Vilniuj sniegelis guli..
Atsakyti
Gal ir neišsamu, ne visai tikslu, bet suprantu - į vieną straipsnį visko nesudėsi.
Žodžiu, manau, kad visai vertas pasiskaitymo. Apie onkologiją, mitybą, stresą ir kitus dalykus.
https://www.delfi.lt...obox=1674339980
Atsakyti
Ačiū Kavute,įmečiau šeimynai.Dukra su pusženčiu sakė cukraus stengiasi nebe vartoti.Kas bevalgys mano pyragus? bigsmile.gif Rankos taip niežti kažką iškepti. ax.gif
https://www.part.lt/...de1c4cc5989.jpg
Maivausi toliau,čia vietoje šaliko,kai pamirštamas šalikas.Labai jau nuobodžios pynės,va dabar tai turiu ką veikti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 22, 19:40)
Ačiū Kavute,įmečiau šeimynai.Dukra su pusženčiu sakė cukraus stengiasi nebe vartoti.Kas bevalgys mano pyragus? bigsmile.gif Rankos taip niežti kažką iškepti. ax.gif
https://www.part.lt/...de1c4cc5989.jpg
Maivausi toliau,čia vietoje šaliko,kai pamirštamas šalikas.Labai jau nuobodžios pynės,va dabar tai turiu ką veikti. mirksiukas.gif

Ingrida, gi gali bandyt kept visokius ten kepinius be kvietinių miltų ir be cukraus. Yra kažkokie su tapijokos, su bambuko miltais, su plius minus normaliais saldikliais, pvz. ksilitoliu. Be įprastinių miltų gal biškį aukštasis pilotažas, bet bus kur tobulėti smile.gif. Pažiūrėk FB keto grupėse – rasi visokių šedevrų. O šiaip gali persikvalifikuot gaminti pvz. vytintas mėsas ar dešras. Ar džiovint kokias mėsos juosteles. Čia mano
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas rytas.
Kavute,labai skaniai atrodo. wub.gif wub.gif
Dukra su sūriais džiovintos jau tienos buvo užsakiųsi kalėdoms,žiūriu niekas nevalgė,atidaviau kaimynų katinui tas irgi neįkando matyt su vienu dančiu,ko jis nesuvalgo atbėga kiti kaimynų katinai suėdė.Žiūriu šįrytą kaimynų katinas jau apsigyveno pas mus,padėjau dėžutę prieangyje su medžiaga ir miega ten. bigsmile.gif
Visą naktį budėjau,negėriau ir vaistų iš vakaro miegui,bijojau pamigti. ax.gif Važiuojame sostinėn,matysime ką su manimi darys?
Riešutų miltai tinka?Turiu gi,bet ką pakeisti pvz.trupininiam pyragui,viršui? ax.gif
Žinote,nenaudojant cukraus,kas sumažėjo,pilvo apimtis.Vat kas yra gerai. mirksiukas.gif Kaip mb tvirtino pas mus įgimtas pilvukas nedidelis,mama,kad ir kūda turi ir dukra mažoji,nedidelis bet yra. ax.gif vartotojo įkelta nuotrauka
Pasiūlė 23 dėžes vynuogių vynui,tai nežinau mb gal susitvarkys vienas,ne ananasai pjaustyti nereikės.Ananasų vynas puikiai pukši ir žinokite kvapas alkoholio jau dvelkia. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 23 sausio 2023 - 06:46
Ingrida, tiesiog pakeisti kvietinius miltus riešutiniais niekaip neišeis. Tiesiog turi ieškotis naujų receptų, kurie išbandyti, atidirbti, nes šiaip sau bandant, tai tik produktų gadinimas.
Na, jei džiovinta mėsa sūdžiūvus rimtai, tai sunkiau ne tik žmonėms, bet ir katinams biggrin.gif. Manau, kad kaip ir bet koks maistas - namie gaminto su pirktu nėra ko lyginti.
Sėkmės sostinėj 4u.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Ingrida kuo geriausios sėkmės 4u.gif Apkabinu virtualiai stipriai stipriai wub.gif ir mezginys nererealus tik aš tokio nelabai užsidėčiau kaklas griaužtų biggrin.gif
Saintlina ką Kaune veikei?
O aš vakar balandėlių prisukau bus ir šaldiklin nes mudu tiek nesuvalgysim o kopūsto tai neišmesi ax.gif
Šaindiena jau sparčiau krutasi ... mažu gal sveikstu. Tiesa skambutis pulmonologui gal čia kas aiškiau bus smile.gif
Gente mano AA dėdė gyveno vis sakydavo tik Gentas arba Vičiūnai ( jo ten gimtinė buvo) atgulė Gente....
Atsakyti

Sveikos,

Ingrida, bučkis ir apkabukas.

Man dar Briugė labai graži. Dusia, gal užkabinsit?

Džiovinta mėsa man labai skanu.

Atsakyti
Labas rytas,

Ingridel,stiprybes,sveikatos,viskas bus gerai,viskas turi but gerai.Buckis ir laikykis. console.gif console.gif friends.gif oro_buckis.gif
Megztinis sedevralinis,laukiu nesulaukiu tavo naujuju pyniu.
Muka,jau smagiau skaitosi,jog daugiau jegu turi judet.

Pas mus paskutine naktis,kai buvo saltis minus 3,toliau rodo,kad eina siltyn.Nelyja.Ir tas dziugu.
Dusiai smagiu akimirku,visoms geros dienos.
Atsakyti