Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 20, 14:15)
Net paieškojau - va aš tokią info


koja kojon su tais pačiais beveik visose srityse smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 20, 14:26)
Nu čia turbūt nei vienos nėra, kuri nežinotų, kad žmonės visais laikais mirdavo ir nuo infarkto biggrin.gif


Neabejoju. Bet čia apie tuos 'buvo sveikas ir rastas be smurto žymių'. Kuriuos dabar ypač akcentuoja, lyg jų nebūtų buvę anksčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 sausio 2023 - 14:29
QUOTE(saintlina @ 2023 01 20, 14:28)
Neabejoju. Bet čia apie tuos 'buvo sveikas ir rastas be smurto žymių'. Kuriuos dabar ypač akcentuoja, lyg jų nebūtų buvę anksčiau.

O tu kur nors matei patvirtinimus, kad jie mirė nuo infarkto? Kalbam tik apie tai, kad apskritai mirčių yra padaugėję, ko gero nuo infarkto taip pat. Bet aš niekur nemačiau statistikos.
Atsakyti
Tos senesnes,gal jus jau nustokit laukti kol jums kas nors ka nors panasaus i tiesa.
O kad vaiku sveikata pablogejo tai baisoka.Ir dar kaip sakoma reikia tikejimo ir propagandos klausimus isiaiskint. :DTie vaikai tai apie 30
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 20 sausio 2023 - 14:39
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 20, 14:32)
Bet aš niekur nemačiau statistikos.


o kas tau taptų aiškiau net ir pamačius statistiką? Na, būtų, tarkim, punktukai kiek nuo ko. Bet tai nuo ko tas infarktas ar insultas? Nuo gyvenimo būdo, genetikos, kovido, skiepų ir t.t? Nieko plika statistika nepaaiškintų.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 20, 15:04)
o kas tau taptų aiškiau net ir pamačius statistiką? Na, būtų, tarkim, punktukai kiek nuo ko. Bet tai nuo ko tas infarktas ar insultas? Nuo gyvenimo būdo, genetikos, kovido, skiepų ir t.t? Nieko plika statistika nepaaiškintų.

Taip, nesužinosim. Užtai aš kalbu tik apie išaugusį mirtingumą. Apie infarktus pradėjai kalbėti tu, lyg žinotum, kad nuo jo miršta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 20, 15:10)
Taip, nesužinosim. Užtai aš kalbu tik apie išaugusį mirtingumą. Apie infarktus pradėjai kalbėti tu, lyg žinotum, kad nuo jo miršta smile.gif


Aš gi nesakiau, kad tik nuo jų smile.gif tai buvo tik pavyzdys. Ir tik viena iš priežasčių, kurių yra daug. Ir visada buvo daug. Kodėl dabar padaugėjo, nesiimsiu komentuoti, nes priežasčių daugybė ir nieks tokio masto tyrimų nėr atlikęs. O jei ir atliktų, vis tiek gi nebūtinai visi patikėtų smile.gif
Atsakyti

Smagu skaityti temą :wub: 

Luety, iš kur pas Tave vagnorkos, ty kriptovaliutos? Tik paklusniems jos :D 

Muką ką daktaras pasakė?

Briuselyje lyja.  

Europos sostinė.... ar Marakešas?

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 20, 17:35)
Europos sostinė.... ar Marakešas?


Tu lankytiniais objektais gėrėkis smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif
kokia mielai nuteikianti sauleta kava.Aciu,|Ingridel.
Atsakyti
Labas rytas.Z\iuriu vis dar stebites kitokiu rasiu z\monemis.Nedaug globalizacija pasistumejo. biggrin.gif
Siaip tai nesuprantu kodel is tamsiaodz\iu ir kriptovaliutu reikia saipytis,ypac dabar ,kai labai neaisku dar ,kaip viskas pakryps biggrin.gif
Muka ,ar pagaliau gauni koki gydyma?
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 21, 10:15)
Labas rytas, 4u.gif  4u.gif
kokia mielai nuteikianti sauleta kava.Aciu,|Ingridel.

Saulenė,ptinka,man neužmušama gėlė.Mes kai tik atvažiuodavome vasaromis į sodybą,visa pieva buvo vien saulenių.Važiuodavo kaimuko komisijos aplinkos žiūrėti,mačiau kultūros namuose nuotrauką mūsų saulenių. mirksiukas.gif
Sūnus Prancūzijos Alpėse,ten temperatūra -21,va kur šaltis nuėjo.Pas mus vėjas nemalonus. ax.gif
Atsakyti