Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 20, 11:42)
<p>Briuselis, Belgija. Senoji Europa. </p><p>O dėl gatvių perėjimo UK vaikai pasakojo, kad ten ne taip kaip LT, nebaudžia. 

Tai kad UK ten taip visi laikosi eismo taisyklių.Pirmą kartą kai nuskridome į Kembridžą.mūms taip keista buvo,kai vaikai taip drausmingai eidavo per gatvę.Mašinų nėra,o jie laukia žalio šviesaforo.Pas mus tik dabar atsirado paspaudžiami ne per seniausiai tie šviesaforai ir mes tapome dausmingesni,mandagesni vairuodami.
Mes dar su
mb juokėmės,kad gal jie bijo kaip emigranatai pažeisti taisykles?
Smagios kelionės. wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kai prieš kelis metus dėl tam tikros priežasties gavau pasiūlymą neatsiskaityti Maximoj kortele, o geriau grynais, tai likau nesupratus biggrin.gif Dabar jau viską puikiai suprantu rolleyes.gif

Mirė vienos pažįstamos brolis. Ir taip madingai - rastas be smurto žymių savo namuose. Pas gydytojus nesilankė, nusiskundimų neturėjo. Ir apie šį atvejį delfiai nerašė, reiškia, dar ne apie visus raportuoja biggrin.gif. Bijau pameluot, kiek minėjo reikia laukti eilės skrodimui, tai nieko nesakysiu, tik kad šiuo metu eilės, pilna reikalingų praskrodimui ir nespėja skrosti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 20 sausio 2023 - 12:21

Ačiū už rūpestį, mūsų mergaitei nėr gerai :(

Aš taip pat nieko nesakysiu. Tik pamąstymui. Ar visi savo artimiesiems pasisako apie savo sveikatos būklę? Ar negali būti ūminės būklės ir visi turi mirti arba smurtine mirtimi, arba kaip lėtinės ligos pasekoje atsiradusia išdava. Ar niekas neskaitė apie persirgtų ligų, tame tarpe ir virusinių, įtaką organizmui.

Ar daug mūsų vien šioje temoje nesirgusių Covidų ir žinančių kokias pasekmes ši liga paliko organizme. Ar visos mirtys yra įtakotos skiepų?

Prieš 10  metų mano draugų sūnus mirė nuo infarkto, būdamas 28 metų. Apie jį spauda nerašė, niekuo nesiskundė. Apie 40 mečius ištiktus insulto dar prieš Covidą taip pat nerašysiu, bet jų mano artimoj aplinkoj yra bent du. Taip pat nerašysiu apie tuos, kurie išgyvena tikrai stresines situacijas, labai stresines, kurie net nežino, kokie jų tyrimų rezultatai, koks cholesterolis ir t.t. 

Aš neturiu stiprios sveikatos, bet kritinių ligų neturiu. Tačiau jei būčiau rasta namuose numirus, niekas nesistebėtų. Nusistebėtų gal dėl mano vyro, bet aš ne. Nes žinau, kad jis nesilanko pas gydytojus. Jis tiesiog nesilanko. Bet tai nereiškia, kad kartais neužmatau, kad sudiegia širdies plote, bet kitas to nepastebi, nežino.

Dusia taip pat savo artimiesiems nesiskundžia dėl sveikatos, stresų, nes jos tokia natūra. Ir tokių žmonių labai net nemažai.

Ko nesuprantu, kam žiniasklaida triūbija apie tas mirtis, net ir tas, kurios pvz., ištiko prieš 10 metų, kaip kas sudegė, nusižudė ir t.t. Bet matyt, kad rašo tai, kuo žmonės domisi, ką skaito, taip gerindami savo lankomumo, skaitomumo rezultatus, nes už klikbitus jie gauna pinigą, reklamą ir t.t.

O kas žmonėms rūpi? Skandalai, vestuvės ir mirtys. Gražūs dalykai domina mažiau.

Atsakyti
Pou, dar apie eiles prie skrodimų nepakomentavai rolleyes.gif

O šiaip ar aš apie skiepus kažką rašiau? Net nepaklausiau, ar tas miręs žmogus buvo skiepytas. O nesiskundžiančių ir nesilankančių pas gydytojus visais laikais buvo. Kažin, ir eilės skrodimui tokios visais laikais būdavo? Tiek, kiek susidūrus, tai nebūdavo. Bet aš mažai susidūrus.

O šiaip ir aš tik pamąstymui parašiau, kai jau taip vakar sužinojau. Ir be jokių nuostatų, aiškinimų ir išvedžiojimų.
Atsakyti
O as klausau dideles paskaitas apie kripto pinigus.Tai yra trecia pinigu rusis.
Ne tie musu suprantami grynieji ir saskaitoje esantys pinigai pagal paz\ada pareikalavima.
Kripto ,gali but kad cia netikslus vertimas,bus pinigai ,kiek suprantu panasus i sovietine talonu sistema.Tai nebus galima isleist ju kur nori , o ten kur valdz\ia leis.Oi ta laiko spirale,vel sukasi .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 20 sausio 2023 - 13:41
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 20, 13:40)
O as klausau dideles paskaitas apie kripto pinigus.Tai yra trecia pinigu rusis.
Ne tie musu suprantami grynieji ir saskaitoje esantys pinigai pagal paz\ada pareikalavima.
Kripto ,gali but kad cia netikslus vertimas,bus pinigai ,kiek suprantu panasus i sovietine talonu sistema.Tai nebus galima isleist ju kur nori , o ten kur valdz\ia leis.Oi ta laiko spirale,vel sukasi .

Šitą norėjau ir pati parašyt, kol nebuvai papildžius biggrin.gif
Gerai, kad man mažai ko reikia. Gal užteks to, ką leis smile.gif. Dėl vaikų biškį neramu. Šūdavotas gyvenimas laukia. Ale pripras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 20, 11:25)
<p>Ačiū už rūpestį, mūsų mergaitei nėr gerai verysad.gif</p><p></p><p></p><p>Aš taip pat nieko nesakysiu. Tik pamąstymui. Ar visi savo artimiesiems pasisako apie savo sveikatos būklę? Ar negali būti ūminės būklės ir visi turi mirti arba smurtine mirtimi, arba kaip lėtinės ligos pasekoje atsiradusia išdava. Ar niekas neskaitė apie persirgtų ligų, tame tarpe ir virusinių, įtaką organizmui.</p><p>Ar daug mūsų vien šioje temoje nesirgusių Covidų ir žinančių kokias pasekmes ši liga paliko organizme. Ar visos mirtys yra įtakotos skiepų?</p><p>Prieš 10  metų mano draugų sūnus mirė nuo infarkto, būdamas 28 metų. Apie jį spauda nerašė, niekuo nesiskundė. Apie 40 mečius ištiktus insulto dar prieš Covidą taip pat nerašysiu, bet jų mano artimoj aplinkoj yra bent du. Taip pat nerašysiu apie tuos, kurie išgyvena tikrai stresines situacijas, labai stresines, kurie net nežino, kokie jų tyrimų rezultatai, koks cholesterolis ir t.t. </p><p>Aš neturiu stiprios sveikatos, bet kritinių ligų neturiu. Tačiau jei būčiau rasta namuose numirus, niekas nesistebėtų. Nusistebėtų gal dėl mano vyro, bet aš ne. Nes žinau, kad jis nesilanko pas gydytojus. Jis tiesiog nesilanko. Bet tai nereiškia, kad kartais neužmatau, kad sudiegia širdies plote, bet kitas to nepastebi, nežino.</p><p>Dusia taip pat savo artimiesiems nesiskundžia dėl sveikatos, stresų, nes jos tokia natūra. Ir tokių žmonių labai net nemažai.</p><p></p><p>Ko nesuprantu, kam žiniasklaida triūbija apie tas mirtis, net ir tas, kurios pvz., ištiko prieš 10 metų, kaip kas sudegė, nusižudė ir t.t. Bet matyt, kad rašo tai, kuo žmonės domisi, ką skaito, taip gerindami savo lankomumo, skaitomumo rezultatus, nes už klikbitus jie gauna pinigą, reklamą ir t.t.</p><p>O kas žmonėms rūpi? Skandalai, vestuvės ir mirtys. Gražūs dalykai domina mažiau.</p><p></p><p></p><p></p>


Spauda raso,kad Lietuva yra septintoj vietoj nuo ngalo del pertekliniu mirciu skaiciaus .Visame pasaulyje tai yra.reik imt galvot kitaip.


QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 20, 11:40)
O as klausau dideles paskaitas apie kripto pinigus.Tai yra trecia pinigu rusis.
Ne tie musu suprantami grynieji ir saskaitoje esantys pinigai pagal paz\ada pareikalavima.
Kripto ,gali but kad cia netikslus vertimas,bus pinigai ,kiek suprantu panasus i sovietine talonu sistema.Tai nebus galima isleist ju kur nori , o ten kur valdz\ia leis.Oi ta laiko spirale,vel sukasi .


Ir as domiuosi tom kriptom,net pinigines ieskau virtualios kur juos pasidet,nes kitaip,raso,gali nusvilpt cyber atakeriai, bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Pou, dar apie eiles prie skrodimų nepakomentavai rolleyes.gif

O šiaip ar aš apie skiepus kažką rašiau? Net nepaklausiau, ar tas miręs žmogus buvo skiepytas. O nesiskundžiančių ir nesilankančių pas gydytojus visais laikais buvo. Kažin, ir eilės skrodimui tokios visais laikais būdavo? Tiek, kiek susidūrus, tai nebūdavo. Bet aš mažai susidūrus.

O šiaip ir aš tik pamąstymui parašiau, kai jau taip vakar sužinojau. Ir be jokių nuostatų, aiškinimų ir išvedžiojimų.

Kava, aš tiesiog tave papildžiau.

Aš neatmetu nė vienos iš versijų. Ir taip, eilės prie skrodimų visuomet buvo. Ir taip, mirčių dabar daugiau, nes kad ir kaip gaila, tas sušiktas covidas sustabdė mus visus visiems 2 metams ir uždelstų būklių padaugėjo, nepasitikėjimo gydytojais padaugėjo.

Ir kiek tas covidas tiesiogiai ir netiesiogiai kam pakenkė sunku ir apsakyti. Mano šeimai labai didelė žala padaryta per sūnų. Mes tik dabar po milimetrą atsigaunam.

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 20, 14:04)
Spauda raso,kad Lietuva yra septintoj vietoj nuo ngalo del pertekliniu mirciu skaiciaus .Visame  cyber atakeriai, bigsmile.gif  bigsmile.gif

Senos žinios. Jau anksčiau rašiau, kad ketvirtoj. Nebent tavo žinios dar naujesnės ir vėl smuko į 7 vietą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 01 20, 14:06)
<p> Ir taip, mirčių dabar daugiau, nes kad ir kaip gaila, tas sušiktas covidas sustabdė mus visus visiems 2 metams ir uždelstų būklių padaugėjo, nepasitikėjimo gydytojais padaugėjo.</p><p>Ir kiek tas covidas tiesiogiai ir netiesiogiai kam pakenkė sunku ir apsakyti. Mano šeimai labai didelė žala padaryta per sūnų. Mes tik dabar po milimetrą atsigaunam.</p>

Sustabdė ir tebestabdo. Kažin, kodėl kitų taip nestabdo?
Na, mums su vyru kovidas matomų žalų nepadarė. Dėl nematomų ir nejuntamų nieko negaliu pasakyt. Bet mes be skiepų. Va, kad dukros sveikata pašlijo visapusiškai, tai jo. Imunitetas žemiau visų ribų, buvusių jos gyvenime. Nuo skiepų, nuo kovido ar šiaip nuo gyvenimo - irgi nežinau.
Papildyta:
Luety, net paieškojau - va aš tokią info mačiau
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 20 sausio 2023 - 14:18
QUOTE(Pou @ 2023 01 20, 13:25)
Aš taip pat nieko nesakysiu. Tik pamąstymui. Ar visi savo artimiesiems pasisako apie savo sveikatos būklę? Ar negali būti ūminės būklės ir visi turi mirti arba smurtine mirtimi, arba kaip lėtinės ligos pasekoje atsiradusia išdava.


Tik papildysiu truputį smile.gif mano vyresnėlis kai buvo mažas, t.y. prieš 25 metus, poliklinikoj diagnozavo širdies ūžesius. Gydytoja pasakė - reik būtinai stebėti, nes paskui taip ir būna, jog tvirti sveiki trisdešimtmečiai staiga krenta nuo infarkto.

Atsakyti

Mano vaikui ne skiepai žalą padarė, o izoliacija ir gyvenimo sustabdymas, bet tai buvo vienas iš sprendimo būdų, taikomų visame pasaulyje. Ir iki skiepų tai buvo vienas efektyvesnių būdų.

Bet kaip sakoma, kai yra patirtis, tai lengva svarstyti ir ieškoti kelių kas būtų, jei būtų. Dabar jau yra kaip yra.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 20, 14:22)
Tik papildysiu truputį smile.gif mano vyresnėlis kai buvo mažas, t.y. prieš 25 metus, poliklinikoj diagnozavo širdies ūžesius. Gydytoja pasakė - reik būtinai stebėti, nes paskui taip ir būna, jog tvirti sveiki trisdešimtmečiai staiga krenta nuo infarkto.

Nu čia turbūt nei vienos nėra, kuri nežinotų, kad žmonės visais laikais mirdavo ir nuo infarkto biggrin.gif
Atsakyti