Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2023 01 19, 14:20)
Saintlina savo užaugintų arbūzų vyną bandėte?Daug priauginote?


Savo smile.gif daug buvo, labai. Dabar gerojai mažiau auginu, nes nesuvalgom.

Megztukas tai tikrai nerealus wub.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 19, 17:12)
Man blondinei atsakykite turiu atsakyti bankui į tokius klausimus,grasinimai,kad neatsakius ribos man prieigą prie banko????Ne nu čia iš viso verslo patrnerius,licenziją,čia juk ne VMI? blink.gif  blink.gif


Turi atsakyti smile.gif nes ne tik ribos, bet ir sąskaitą uždaryt gali. Tik visokių sutarčių aš nesiunčiu, tiesiog kelias nuolatines įmones pirkėjas/tiekėjas nurodau.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 19, 17:12)
apibūdinti įmonės veiklą ir, esant galimybei, pateikti dokumentus, patvirtinančius pateiktą informaciją (sutartis, licencijas, leidimus ir kt.);
- nurodyti įmonės interneto svetainės adresą (jeigu tokią turite);
- nurodyti pagrindinius verslo partnerius – pavadinimą, registracijos šalį, veiklą, svetainės adresą ir, jei įmanoma, pateikti dokumentus, patvirtinančius pateiktą informaciją (sutartis, licencijas, leidimus ir kt.);
- patikslinkite, kokius įeinančius ir išeinančius mokėjimus planuojama atlikti;
-  prašome atnaujinkite kliento pažinimo anketą nurodydami teisingas įmonės veiklas
Man blondinei atsakykite turiu atsakyti bankui į tokius klausimus,grasinimai,kad neatsakius ribos man prieigą prie banko????Ne nu čia iš viso verslo patrnerius,licenziją,čia juk ne VMI? blink.gif  blink.gif

O čia kuo vadovaujantis reikalauja tokios informacijos? Koks bankas? Gal galima keist banką?
Nu iš manęs maniškis bent kol kas nieko nereikalauja.
Ne veltui apie bankus tokios kalbos, ne veltui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 19 sausio 2023 - 19:05

Visi bankai jau reikalauja, kiek žinau.
Atsakyti
Kavute,Paysera reikalauja,įmonių sąskaitose.Na bet viršūnė,kaip sūnus išaiškino viskas pagal Europos direktyvas vykdome. ax.gif Mano dar geriau netiko adresas,ką aš padarysiu,jei pas mus kaimas ir nėra atskirai gatvės ir kaimas ir gatvė tas pats. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 19, 19:36)
Kavute,Paysera reikalauja,įmonių sąskaitose.Na bet viršūnė,kaip sūnus išaiškino viskas pagal Europos direktyvas vykdome. ax.gif Mano dar geriau netiko adresas,ką aš padarysiu,jei pas mus kaimas ir nėra atskirai gatvės ir kaimas ir gatvė tas pats. blink.gif

Mano įmonės irgi Paysera. Nu, ok - laukiu.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sūnus gavo šaukimą į policijos nuovadą Elektrėnuose.Labai nustebo.Pasiskambino,pasirodo vieną sekmadienį važiavo su draugais pro Vievį,sugalvojo sustoti ir apžiūrėti ežerą miestelyje.Pasistatė mašiną ir nuėjo.Pasirodo sekmadienį,kažkas sėdi prie monitoriaus ir stebi per kameras ,kaip žmonės pereina perėją(mašinų per valandą pravažiuoja panašiai trys,nėra aktyvaus eismo).Jaunimas nėjo per perėją,apsižvalgė ir perėjo gatvę.Tada stebėtojas pagal mašinos numerius susirado savininką ir atsiuntė baudą.Tai kaip vakar turėjo dar mesti darbus ir nuvažiuoti į Elektrėnus pasiimti protokolo 10 eurų baudai.Ačiū dievui pasiskambinus,leido nevažiuoti,atsiuntė paštu 3 lapus protokolo.Vadinasi kažkas labai dirba ir perspėjimą,kad ir draugai laikytūsi eismo taisyklių.Neteisinu,reikia laikytis eismo taisyklių,bet ne iki tokio absurdo. blink.gif
Atsakyti

Labos,

Vėl žiema? Brr kaip šlapia. 

Seka, mus... kai jiems reikia :D .

Muka, kaip jautiesi po vakar?

Man gal atostogos...

Atsakyti
Bet tai kaip ilgai dar laimingai gyvenot ,mane tie visi banku malonumai jau senokai uz\klupo.
Lietuvoje kaz\kodel labai grasinantis lexikonas visame kame.Visi z\mones kalti ,kol neirode priesingai.
Atsakyti

Sveikos,

gal kuriai nors pravers

https://www.delfi.lt...o.d?id=92310855

Atsakyti
Labas rytas,
pas mus visa savaite salta.Si ryta dar minus1 biggrin.gif biggrin.gif
Del perejos tai absurdas,pratina zmones but sekamiems.Pas mus irgi kamera ant kameros,bet banditu nesugaudo,nereikia jiems ju,nu bet as daug kartu einu ne per pereja,bet baudos dar negavau. biggrin.gif biggrin.gif Nu jeigu nera masinu,arba jos retai kada vaziuoja,koks pointas baust?Drausme bus baisiau nei prie Berijos.Cyptelt,pirstelt bijosim. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti

Luety pas jus kitokie įstatymai dėl gatvės perėjimo. Lietuvoje negalima eiti ne per pėsčiųjų perėja. 

Atsakyti