Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

https://www.part.lt/...b6a81633982.jpg
Prisiruošiau įkelti. ax.gif
Labai skani lašiša gavosi,pirštelius galima apsilažyti.Dar turiu du nedidelius upėtakius,kitam kartui.Dusia,o rūkyti ką nors nebandėte? mirksiukas.gif Galima duoti svečiams,išbandėme. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 19, 13:52)
https://www.part.lt/...b6a81633982.jpg
Prisiruošiau įkelti. ax.gif
Labai skani lašiša gavosi,pirštelius galima apsilažyti.Dar turiu du nedidelius upėtakius,kitam kartui.Dusia,o rūkyti ką nors nebandėte? mirksiukas.gif Galima duoti svečiams,išbandėme. ax.gif

jazau kaip gražu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 19, 12:52)
Dusia,o rūkyti ką nors nebandėte? mirksiukas.gif


Ingrida, aš nemėgstu rūkyto maisto... Net nežadu bandyti. Ir nei vienas mano šeimoj nėra mėgėjas. Filmukus pažiūrėjau kaip tai daroma ir rami sėdžiu.
O jau pyniaus grožis 4u.gif wub.gif 4u.gif
Nereali Tu mezgėja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 19 sausio 2023 - 13:57
Eikite,panos,susinepatoginau net,paprastas megztukas. ax.gif
Nesame mes labai irgi mėgėjai rūkyto,bet pabandyti norisi.Kai turėjome daug daug triušių,rūkėme,patikėkite apsivalgymas. wub.gif
Kol kas ananasų vynas,pamaišius tirščius kvepia duonos raugu,bet burbuliuoja nesusičiaupdamas,galvoju kur šiąnakt eiti miegoti? bigsmile.gif
Saintlina savo užaugintų arbūzų vyną bandėte?Daug priauginote?Aš dabar galvoju,melionai vienu metu kai noksta,reiktų bandyti.Kažin šiemet kaip bus su auginimu?
Šiąnakt apdrabą žada? blink.gif
Atsakyti
Nepaprastai gražus tas megztukas 4u.gif Nemokėčiau tokio kaklo . O dar tiek pynių primargint, aukštasisi pilotažas wub.gif

Jei buvo skanu rūkyti triušiai vadinasi mėgstate rūkytą.
Matyt kaip kaimietė atsivalgiau vaikystėje tos rūkytos mėsos. Tuose kraštuose nei sūdytos nei vytintos mėsos nebūdavo valgomos .
Dabar aš neuprantu , kam gadinti skanią mėsą ar žuvį rūkymu ?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 19, 10:52)
https://www.part.lt/...b6a81633982.jpg
Prisiruošiau įkelti. ax.gif
Labai skani lašiša gavosi,pirštelius galima apsilažyti.Dar turiu du nedidelius upėtakius,kitam kartui.Dusia,o rūkyti ką nors nebandėte? mirksiukas.gif Galima duoti svečiams,išbandėme. ax.gif


Pareinu i seima.Turejau keleta uzsakymu,o ir is ebay ispirko visus krepsius,tai ateidavau tik paziuret,kuo gyvenat,rasymui nebeeikvojau laiko.
Maisai bus sudeti greit i instagrama.
Ingrida,puikus darbas,kruopstus,pynes prikausto demesi,lengva suklyst.


QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 19, 12:55)
Nepaprastai gražus tas megztukas 4u.gif   Nemokėčiau tokio kaklo . O dar tiek pynių primargint, aukštasisi pilotažas  wub.gif

Jei buvo skanu rūkyti triušiai vadinasi mėgstate rūkytą.
Matyt kaip kaimietė atsivalgiau vaikystėje tos rūkytos mėsos. Tuose kraštuose nei sūdytos nei vytintos mėsos nebūdavo  valgomos .
Dabar aš neuprantu , kam gadinti skanią mėsą ar žuvį rūkymu ?

Dusia,man rukyti karsiai budavo skanus tik is vieno pardavejo Rusnej,nuvaziuodavom,tiesiai is rukykos,ir karsiu ir sterku ir unguriu.Apsilaizymas,bet kada tas buvo? biggrin.gif biggrin.gif Dar pries UK.O kai dabar gryztu i gimtine,tai pusbrolis uzvaisina,buna pasiruoses jau,zino,kad megdavom.Cesnakiuko daug,specialiam surime ismirkyta,labai skanu.
Mes darem shopinga,oras puikus,sauletas,plius 5.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 19 sausio 2023 - 15:36

Na ir aš įkeliu liemenę. Fotkint tai nemoku. Galėtu būti kiek siauresnė, bet labai gerai viską maskuoja .

 

Priedas  received_503877821852988.jpeg   291,51KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Oi Dusiuk,kaklas tobulas. wub.gif Neturiu supratimo,kaip su adata tu čia surinkinėjai? blink.gif

Luety,kaip norėčiau jau tokio oro kaip pas jus.Pas mus gamta nurimo,turbūt prieš audrą. ax.gif
Aš ištisai valgyti noriu,pavalgau,vaanda praeina ir vėl aš alkana.Galima pagalvoti soliteris apsigyveno gal pas mane? biggrin.gif
Atsakyti
Dusia,labai grazi liemene,kaklas,nuleidimas kakalo,uzbaigimas auksciausia klase.Ir spalva nebloga. 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 19, 14:02)
Oi Dusiuk,kaklas tobulas. wub.gif Neturiu supratimo,kaip su adata tu čia surinkinėjai? blink.gif

Luety,kaip norėčiau jau tokio oro kaip pas jus.Pas mus gamta nurimo,turbūt prieš audrą. ax.gif
Aš ištisai valgyti noriu,pavalgau,vaanda praeina ir vėl aš alkana.Galima pagalvoti soliteris apsigyveno gal pas mane? biggrin.gif

Oi nebeilgai bus toks puikus oras,jau kita savaite ir vel pilkuma nusimato.Kad tik jau nebelytu,dabar naktim -3-2 salcio,kiek nutrauks ta slapuma,ziurek jau vasari ir bulves but galima sukist ankstyvas pas mus.Manuju daigai jau didziausi,daiginu ant palangiu. biggrin.gif biggrin.gif Nu kiek man reik,tai telpa. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui Mergaitės , stengiausi . Kai savo megzta tai ir pusę kreivos akies matai ...
Ingrida rankogalius ir kaklą nuleidau adata - ilgas darbas.
Video rusų kalba yra daug, jei nerasi - atsiųsiu .
Ir valgyk kol gali , kol skanu. Jėgų reikės daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti

Sveikos,

puikios mezgėjėlės. Labai gražūs darbai.

Ingrida, juk tau kalorijų reguliuot nereik, būk stipri ir gyvybinga. Nori ir valgyk.

Aš jau laukiu pavasario  :D  :unsure:​ 

Atsakyti
apibūdinti įmonės veiklą ir, esant galimybei, pateikti dokumentus, patvirtinančius pateiktą informaciją (sutartis, licencijas, leidimus ir kt.);
- nurodyti įmonės interneto svetainės adresą (jeigu tokią turite);
- nurodyti pagrindinius verslo partnerius – pavadinimą, registracijos šalį, veiklą, svetainės adresą ir, jei įmanoma, pateikti dokumentus, patvirtinančius pateiktą informaciją (sutartis, licencijas, leidimus ir kt.);
- patikslinkite, kokius įeinančius ir išeinančius mokėjimus planuojama atlikti;
- prašome atnaujinkite kliento pažinimo anketą nurodydami teisingas įmonės veiklas
Man blondinei atsakykite turiu atsakyti bankui į tokius klausimus,grasinimai,kad neatsakius ribos man prieigą prie banko????Ne nu čia iš viso verslo patrnerius,licenziją,čia juk ne VMI? blink.gif blink.gif
Atsakyti