Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 18, 10:40)
Ar lietuviai buvo pasiruošę? Apsikasę- išsikasę griovius prie sienos  ir tt. Nu ne . Ir dabar dar to nėra  ax.gif 
Apie Antanuką yra ir ne tokių gražių nuomonių  ax.gif  Bet neturim iš ko rinktis  - praktiškai vienatinis prezidentas  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


tai ką kalbėt apie lietuvius prieš beveik šimtlmetį. Ukrainiečiai ir pernai vasarį neturėjo nei griovių, nei minų laukų. Nors aštuonis metus karo stovis buvo, o paskutiniais mėnesiais aplamai jau prie sienų kariuomenė stovėjo.

Nuomonių tai apie bet kurią valdišką personą pilna ir mažai kuri teigiama )))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 sausio 2023 - 11:12
QUOTE(Pou @ 2023 01 18, 10:57)
<p>Dusia, pilna konkursų, tik dalyvauk toj VT. Kokių dar tau ten pažinčių reik? Konkursai senų senovėj centralizuotai vyksta.</p>

Neatarnavau armijoje, taigi negaliu "valgyti" biudžeto pinigų biggrin.gif
Aš sąmoninga pilietė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 18, 10:57)
Kas raideles pažįsta ir įdomu bendro pobūdžio straipsneliai apie Šveicariją:
[


tai va. Nei kalnų, nei tunelių, nei ruso už sienos. Ir valdžia, ir žmonių požiūris kitoks. Kaip tokį modelį čia įgyvendinsi?
Ir Šveicarija, ir Suomija net priešatomines slėptuves kiekvienam name turi. Pas mus net buvusių didžiųjų bunkerių nebėr. Įmonės, kurioje dirbu, patalpose yra toks, tas senas tarybinių laikų. Čia kai kilo vajus dėl slėptuvių, paskambino ir kažkkur, gal savivaldybės, paklausė, ar yra toks ir kokia būklė. Pasakėm, kad užsemtas vandeniu, išpumpavus vandenį vėl užsemia, naudotis negalima, ir tuo baigėsi. Niekam nebeįdomu, kad gal reiktų atvykti pasižiūrėti, ar įmanoma būtų sutvarkyti. Kur ten Šveicarijos modelis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 sausio 2023 - 11:13
Saitlina, nesu žioplavota, suprantu apie ką Tu...
Nei Šveicarija , nei Izraelis mums nepasiekiami .
Tai sakai nereiktų nuo Kaliningrado ir Bulbašijos griovio , minų ir tt ? Kiek žinau normalūs kariškiai to nori , bet ... Šaukštus perkam brangiai ax.gif
O bobos armijoje ? Nauda ar vargas ? Boba iš ratų ratams lengviau bigsmile.gif Ne nuo bobų reikia pradėti ...
Atsakyti
Ale dusia ,tu ne tik kapitaliste ,bet ir teroriste is prigimties biggrin.gif
Taigi vietiniai cigareciu ir degalu distribrutoriai pirmi ant tu minu susisprogdins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 18, 11:21)
Ale dusia ,tu ne tik kapitaliste ,bet ir teroriste is prigimties biggrin.gif
Taigi vietiniai cigareciu ir degalu distribrutoriai pirmi ant tu minu susisprogdins biggrin.gif

O jei susiprogdins - taigi "atkatų" negaus Vilnius biggrin.gif
Aš visai prasta pilietė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 18, 11:17)
Saitlina, nesu žioplavota, suprantu apie ką Tu...
Tai sakai nereiktų nuo Kaliningrado ir Bulbašijos griovio , minų ir tt ? Kiek žinau normalūs kariškiai to nori , bet ... Šaukštus perkam brangiai  ax.gif
O bobos armijoje ? Nauda ar vargas ? Boba iš ratų ratams lengviau  bigsmile.gif Ne nuo  bobų reikia pradėti ...


teoriškai reiktų. Praktiškai - kad čia toks atstumėlis, jog net ristis per tą griovį nereik, viskas šūvio atstumu. O jeigu ir reik, juk puikiai žinom, kad anai pusei žmogiški nuostoliai buvę nebuvę, vienais užvers tuos griovius, kiti praeis. Neįsivaizduoju, kaip reik būt pasiruošusiam. Visiškai neįsivaizduoju.

Moterys armijoj turėtų būt tik tos, kurios pačios to nori. Kaip, beje, manau ir vyrai. Profesionaliai paruošti
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 18, 11:27)
teoriškai reiktų. Praktiškai - kad čia toks atstumėlis, jog net ristis per tą griovį nereik, viskas šūvio atstumu. O jeigu ir reik, juk puikiai žinom, kad anai pusei žmogiški nuostoliai buvę nebuvę, vienais užvers tuos griovius, kiti praeis. Neįsivaizduoju, kaip reik būt pasiruošusiam. Visiškai neįsivaizduoju.

Moterys armijoj turėtų būt tik tos, kurios pačios to nori. Kaip, beje, manau ir vyrai. Profesionaliai paruošti


Na vis šiokia tokia kliūtis, kol lėktuvus NATO pakels ... Jei pakels smile.gif
Taigi Lietuvos armija ir neruošiama apsiginti , sunkiosios technikos mes neturim ir tt. Tik kažkiek atsilaikyti kol pagalbos gausim. Ir jei kiekvienoj trioboj po šautuvą, kiekvienas vyras žino kur jam eiti ir ką daryti ... Plius minos ir kt fizinės kliūtys, kokias 3 dienas gal atlaikytų ? Jie už kiekvieno krūmelio lauktų pasala ?
Ginant Kijevą taip gražiai pasinaudojo senoviniais įtvirtinimais .
Pietuose išdavystės. Kaip tame anekdote:
Du ukrainiečiai - partizanų būrys , trys ukrainiečiai partizanų būrys ir išdavikas.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 18, 11:38)
Na  vis šiokia tokia kliūtis, kol lėktuvus NATO pakels ... Jei pakels smile.gif



tai va. jei.. aš kai pradedu galvot ta tema, tai galų gale viskas tik į čemodanus susiveda smile.gif
Atsakyti

Saitlina, nesu žioplavota, suprantu apie ką Tu...
Nei Šveicarija , nei Izraelis mums nepasiekiami .
Tai sakai nereiktų nuo Kaliningrado ir Bulbašijos griovio , minų ir tt ? Kiek žinau normalūs kariškiai to nori , bet ... Šaukštus perkam brangiai ax.gif
O bobos armijoje ? Nauda ar vargas ? Boba iš ratų ratams lengviau bigsmile.gifNe nuo bobų reikia pradėti ...

Moterų mūsų profesionalioj armijoj yra ir jos motyvuotos. Ir kodėl taip jau siaurai galvojama, kad kariuomenė, tai tik mūšio laukas. 

Ten ir diplomatai yra, strategai, teisininkai, medikai, ryšistai, logistai ir t.t. Labai nemažai teko bendrauti su kariškiais, tame tarpe ir moterimis, yra visiems veiklos.

Aš už tai, kad eitų moterys į savanorišką, eitų į ŠS, eitų į profesionalų kariuomenę per Karo Akademiją ir kitas mokymo institucijas.

Neatarnavau armijoje, taigi negaliu "valgyti" biudžeto pinigų biggrin.gif
Aš sąmoninga pilietė tongue.gif

VT tik biudžeto pinigų valgytojai? 

Sąmoningi piliečiai arba kažką keičia, arba nepriekaištauja. Čia tas pats, piktintis, bet neit balsuot. Arba sakyt, kad vaistininkai - vagys (ne verslas, bet vaistininkai). Tokia pati logika būtų su buhalteriais - jie pinigus skaičiuoja, skirsto, tai dėl to, pas juos pilni aruodai.

Tai reik atskirt politinę valdžią nuo vykdančios. Jei išrankam visi tokias politines jėgas, kurios įgyvendina savo programą, ko stebimės, tam tikrais vykdomosios valdžios sprendimais - juk jie tik įgyvendina tai, už ką dauguma piliečių nubalsavo.

Jei man netiko kažkas, kas liečia vaiką, tai grupė bendraminčių, įkūrėme NVO, kuri teikia pasiūlymus ir aktyviai dalyvauja toje srityje visuose lygiuose.

Mane išties kartais piktina "aš padaryčiau taip, aš taip", reik pažinčių... Na kas nori, tas eina ir daro, kas nenori - piktinasi. Kiekvieno pasirinkimas kurioj griovio pusėje sėdėti.

Atsakyti
Pou aš ir rinkimuose visada dalyvauju .
Ir valstybės tarnybų konkursų esu nelaimėjusi , Kaune biggrin.gif
Ir mokesčių labai daug sumoku ... Bo versle visą laiką .
Bet su Tavimi ginčytis nesiruošiu. Tau lengviau gyventi , kai viską žinai, o aš viskuo abejoju ...
Aš ne iš TŪ pažangiųjų šių dienų Lietuvoj. Marginalė. Tik Pasato neturiu biggrin.gif
Priimu visą kritiką .
Ginčiuose tiesa negimsta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 18, 13:10)
tai va. jei.. aš kai pradedu galvot ta tema, tai galų gale viskas tik į čemodanus susiveda smile.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti