Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 01 17, 15:51)
Prie tokių vaistų priprantama.. turiu labai gerą pavyzdį - tėvą.

Kiek suprantu, tai neuroleptikas, trankviliantas ir dar kažkas. Nereikėtų plakti visus į krūvą.
Atsakyti
nedarbingumas iki 30 d. siuntimas pas imunologą-alergologą. ryt sėsiu talonų ieškoti...
Atsakyti
Pou , šalavijo reikia. Man patinka augalai kurie mano smėlynuose bujoja... Be vadens smile.gif

Muka , rimtai čia Tu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 sausio 2023 - 16:59
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 17, 17:46)
Pou , šalavijo reikia. Man patinka augalai kurie mano smėlynuose bujoja... Be vadens  smile.gif

Muka , rimtai čia Tu  wub.gif

Aha … ale kas padarys balansus savivaldybei …poryt važiuoju darban spausdinti daug turiu verysad.gif
Atsakyti

Jo jo - anei peilio, anei mėsmalės biggrin.gif
O tas galima / negalima priklauso nuo būsenos pavartojus.

Blogiausia, kad sunku objektyviai tą būseną pajusti. Atrodo, kad nieko, o realiai reakcija sulėtėjus. Bet kaip sakoma, aš įspėjau - o toliau jau jūsų atsakomybė. Plius tai ne vienas vaistas, o kompleksas.

Ingrida, vaistų mechanizmai yra skirtingi. Vieni yra skirti nemigai, kiti yra antidepresantai, antipsichotiniai, galų gale - antiepileptiniai. Vienų tiesioginė paskirtis bus nemiga, o kitų mieguistumas, slopinimas eina jau kaip nepageidaujama reakcija. Natūralu, jei vaistas nuo epilepsijos, jis slopins traukulius ir reikia žiūrėti kokiu mechanizmu - kokius receptorius veiks, kokius centrus, kokias raumenų grupes.

Tad dalintis vaistais su vyru, nėra gerai. Jie tau išrašyti, o vyras turėtų eiti savo ligų gydyti. Jam turi parinkti gydytojus tinkamiausius vaistus. Nes tau išrašė nerimui, lengvai depresijai ir šalia neužmigimui. Nemigos gydymui vaistai yra visai kiti.

Pou , šalavijo reikia. Man patinka augalai kurie mano smėlynuose bujoja... Be vadens smile.gif

Dusia, sakau, kad kodo nulaužimas lengvas reikalas :)

Muka, liuks, kad pradėjai žygius.

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 01 17, 17:01)
Aha … ale kas padarys balansus savivaldybei …poryt važiuoju darban spausdinti daug turiu verysad.gif


Savivaldybė valstybinė įstaiga ... Jei sergi ne pasiteisinimas pateikti vėliau ?
Mokesčiai ir sodra tai su terminais niekur nedingsi .
Ir dar dienas susižiūrėti , kad nepepulti su ataskaitom savo vardu ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 17, 18:09)
Savivaldybė valstybinė įstaiga ... Jei sergi ne pasiteisinimas pateikti vėliau ?
Mokesčiai ir sodra tai su terminais niekur nedingsi .
Ir dar dienas susižiūrėti , kad nepepulti su ataskaitom savo vardu ...

Kitaip nebus su sodra bo direktore atostogose verysad.gif o mes dvi
Oi ten griežtai su balansu verysad.gif kas ketvirtį darau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 17 sausio 2023 - 17:17
QUOTE(Muka @ 2023 01 17, 17:16)
Kitaip nebus su sodra bo direktore atostogose verysad.gif o mes dvi
Oi ten griežtai su balansu verysad.gif kas ketvirtį darau


Savaitgaliai sodra lieka. Taip skaičiau buhalterių forumuose. Nedarbingumą gali nubraukti už dieną kai teiki ataskaitą .

O dėl atosotogų tai nesikabinėja niekas...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 17, 18:20)
Savaitgaliai sodra lieka. Taip skaičiau buhalterių forumuose. Nedarbingumą gali nubraukti už dieną kai teiki ataskaitą .

O dėl atosotogų tai nesikabinėja niekas...

O aciu dėl savaitgalio nes reikia nedarbingumą prisiduoti bet bus jau pradelsta jeigu savaitgalis verysad.gif
Atsakyti
Pou,tai kad pati gydytoja,pasijuokė,kad su vyru galėsime elxotoniliu dalintis.Man jo tikrai nereikės tikiuosi?
Būkite ramios juk ne mieste gyvename,o į miestą grįžti mb pavairuos,turiu asmeninį vairuotoją jei ką. mirksiukas.gif Aplamai kaimiete tapau,gasdintis pradėjau vairuodama,įgūdžiai dingsta? blink.gif O kelis metus maldavausi po miestą kasdien po 60 km.Senatvė. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 01 17, 17:23)
O aciu dėl savaitgalio nes reikia nedarbingumą prisiduoti bet bus jau pradelsta jeigu savaitgalis verysad.gif

Tai kad dabar 15 ir 30 terminai uždėti . Du kartus beprašo. Pakentės, ne ką veikia .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Puikiai miegota,iš vakaro galvojau nesuveikia tabletė.Bet iki ryto pamiegota,girdėta,kaip kaimynai kėlėsi,bet gerai. ax.gif
Atsakyti