Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 17, 15:58)
O kai jau papuoli pas daktara tai visa pro rinkini israso biggrin.gif


Aš sutikčiau kad ir du rinkinius išrašytų.Ne taip lengva pas juos pakliūti.Kol laukiau pas psichiatrą netilo telefonas.Užsiregitruoti dabar kovo mėnesiui galima tik vasario 1 dieną.
Džiaugiuosi,kad jau nuo spaudimo galima išsirašyti pusei metų ir telefonu,kad mažiau pas juos lankytis tik. ax.gif
Bandysiu sostinėje paieškoti,nors internetu rodo,kad niekur nėra. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 17, 14:56)
Kavute nuo 25-rių metų normalizuoti? blink.gif Dabar man 60.Čia pas mus paveldima,mama visą gyvenimą ir sakau giminė miršta nuo kraujagyslio ligų,čia aš pirma su tokia liga. blink.gif

Nu nežinau, nuo kelių metų - nuo tada, kai pradėjo didėti.
Na, storumas irgi, sako, paveldimas rolleyes.gif. Ale žiūrėk, ta genetiškai stora ima ir suplonėja rolleyes.gif biggrin.gif
Na, bent aš, tikai būčiau bandžiusi "numušti" tą geną. Jei nepavyktų, tai gerčiau ir vaistus. Bet farmacijos biznį pradėčiau remti tik tada, kai niekas nebepadėtų.
Beje, sakai, kad dabar spaudimas normalus. Gal tai nevienadienis reiškinys?
Atsakyti
Ingrida,Ex tau siule ju nupirkti,jau kita diena kai pasiskundei.Turbut dar yra maz\u miesteliu vaistinese.Isreiske tikra z\mogiska rupesti.
Atsakyti

Dusia, aš tau kodą nulaušiu su rožiniu šalaviju. Tikiuosi, kad jis vėl iki mėlyno neišsihibridins iš sėklų.

Dar eisiu knist Mildos tikros, kad vėl peresorto negautum. Reik pažiūrėt, ką dar ten surinkus esu ir į stalčių sukišus.

Ingrida, tegu tavo vyras pats pas gydytojus eina, o tu vartok vaistus, kuriuos paskyrė - nedalink. Paburbėsiu.

Kai gersi vaistus, negerk greipfrutų sulčių ir jų nevalgyk.

Ir vairuot negalima.

Atsakyti
Ir kirviais ,taip pat visokiais mechaniz\mais dirbt negalima.
Atsakyti
Jo jo - anei peilio, anei mėsmalės biggrin.gif
O tas galima / negalima priklauso nuo būsenos pavartojus.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 17, 16:17)
Ingrida,Ex tau siule ju nupirkti,jau kita diena kai pasiskundei.Turbut dar yra maz\u miesteliu vaistinese.Isreiske tikra z\mogiska rupesti.

Tokio stiprumo kaip aš geriu niekur nėra.Galvoji vaikai neieško?
Oi,galvojate neklausiau dėl vairavimo?Sakė pabandyti dvi dienas kaip jausiuosi,o tada spresti.
MB duosiu tik lexotonilio,aš jo nelabai mėgstu,jei jau greitąją reiktų kviesti?Jūs neįsivaizduojate kokio stiprumo vaistus raminamuosius gėrė mb vienu metu?Mama vieną kartą užėjųsi iš darbo išgėrė vieną tabletę,neatsimena kaip parvažiavo namo autobusu.Taip kad tas lextonolis menkniekis jam.
Suplonėti lengviau nei genetiką pakeisti,pati šeiminystė patvirtina,kad čia paveldėta. ax.gif O spaudimas šokinėja,dabar gal geras,po valandos nežinai kaip bus? blink.gif Ir nieko nejaučiu,atrodo.
Atsakyti
Ingrida ,susiimam.Stiprumas tai gramai veikliosios medz\iagos.Jei per maz\ai imam dvi tris,jei per daug susmulkinam.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 17, 15:42)
Suplonėti lengviau nei genetiką pakeisti,pati šeiminystė patvirtina,kad čia paveldėta. ax.gif O spaudimas šokinėja,dabar gal geras,po valandos nežinai kaip bus? blink.gif Ir nieko nejaučiu,atrodo.

Tai aš kalbu apie tą vadinamą genetinį storumą, nu, arba paveldėtą. Suplonėti gal ir kiek sunkiau, bet tikrai įmanoma.
Ir jei tu "tiki" šeimyniste, tai ok rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 17, 15:42)
Jūs neįsivaizduojate kokio stiprumo vaistus raminamuosius gėrė mb vienu metu?Mama vieną kartą užėjųsi iš darbo išgėrė vieną tabletę,neatsimena kaip parvažiavo namo autobusu.Taip kad tas lextonolis menkniekis jam.


Prie tokių vaistų priprantama.. turiu labai gerą pavyzdį - tėvą.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 17, 16:46)
Ingrida ,susiimam.Stiprumas tai gramai veikliosios medz\iagos.Jei per maz\ai imam dvi tris,jei per daug susmulkinam.

Cha,o tai tu galvoji taip lengva nusipirkti tų stipresnių,silpnesnių be recepto?Kad kas pasiūlytų,mieu noru paiimčiau. ax.gif Čia gi receptiniai vaistai.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 01 17, 16:51)
Prie tokių vaistų priprantama.. turiu labai gerą pavyzdį - tėvą.

Ale,kai nėra ir nereikia. mirksiukas.gif Išgyvena.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 17, 15:53)

Ale,kai nėra ir nereikia. mirksiukas.gif Išgyvena.


Tai dar žemesnis levelis smile.gif tada ir savo neduok smile.gif
Atsakyti