Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Muka @ 2023 01 17, 10:22)
Labos smile.gif

Sėklų ne nenorių mėgstu čilius stambesnius  4u.gif
Dėl konsultabvimo taip Justdy po miltukų, nes specifinis išėjimas...
Ir laiško negavau  4u.gif kas ten per nervas turi būt sukeltas unsure.gif

Čiliai ne visai mažiukai , kaip būna nago dydžio . Čia tokie čiut mažesni už jalapeną.
Luety mes nemažai čilių suvalgom, maltų apie 0,7 litro per metus. Sako gerai kepenims? Gal mitas ... Ir lapai parudę ir vaisius jau reikia nuskinti . Vėsiai gyvena, laiptinės pas mus nešildomos.
Muka, ne taip supratau , maniau Tave dėl Keto konsultavo . Va šitoj srity tiek guru ir tiek nesąmonių matau . Arba man taip atrodo , kad nesąmonės.
Sodra atsiuntė laišką, kad mėnesinė nepateikta. Su grasinimais. Pasirodo didžioji dauguma Lietuvos įmonių gavo , FB mačiau kaip visi susinervine nuo pat ryto . O jei sodros pranešimus ir vadovas gauna ? Aiškinkis...
Paskutiniu metu vis mąstau , ką aš mokėčiau dar daryti be savo darbo ... Tokie negeri laikai darosi , tiek nesąmoningų ataskaitų. Nesugalvoju blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 17, 10:44)
Čiliai ne visai mažiukai , kaip būna nago dydžio . Čia tokie čiut mažesni už jalapeną.

Sodra atsiuntė laišką, kad mėnesinė nepateikta. Su grasinimais.  Pasirodo  didžioji dauguma Lietuvos įmonių gavo , FB mačiau kaip visi susinervine nuo pat ryto . O jei sodros pranešimus ir vadovas gauna ? Aiškinkis...


o aštrumas lyginant su jalapenu?

Ne vien Sodra nervina.. Kada čia gavo MB laišką iš vmi apie baudą už stovėjimą neleistinoj vietoj. Prisijungiau prie manovmi, sumokėjau. Po keturių dienų ateina iš savivaldybės laiškas apie baudą. Prisijungiu vėl prie to manovmi - kabo neapmokėta bauda, galvoju - antra bauda, nes tą tikrai apmokėjau. Sumoku. Po pusdienio vėl prisijungiu pažiūrėt - vis dar kabo 'neapmokėta'. Skambinu. O man sako - mes tik po penkių dienų gaunam pranešimą apie apmokėjimą, tai jūs dukart už tą patį sumokėjot. Kodėl kokios nors ten e-parduotuvės iškart mato apmokėjimą, o šitiems net penkių dienų reik? Sunku suprast, kodėl valdiškose įstaigose amžinos problemos su IT? Per mažai moka programuotojams?

Iš Sodros ir pas mus atėjo ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 sausio 2023 - 12:43
Saitlina, vasara buvo čiut aštresni už jalapeną, dabartiniai be saulės nokę man visai švelnūs ...
Man gražus krūmas, žvakutės .

Dėl visų valstybinių sistemų tai įtariu , kad jie programeriams atlyginimus maisto kuponais moka, todėl tokio lygio ir sistemos.

Mukut ar prasitesei biliotenį ? Kaip savijauta šiandien?

Atsakyti
Man irgi labai grazus krumas to pipiro.Visai noreciau toki namo rudeni,bet kur as laikysiu toki dideli,neturiu tam vietos.Bet grazu,toks saules spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 17, 13:03)
Man irgi labai grazus krumas to pipiro.Visai noreciau toki namo rudeni,bet kur as laikysiu toki dideli,neturiu tam vietos.Bet grazu,toks saules spalvos.


Turiu tris didelius vazonus . Neturiu kur laikyti namie, todėl gyvena laiptinėje. Dėl grožio parsivežiau iš kaimo ... ne dėl derliaus mirksiukas.gif
Atsakyti

Dusiuk, aš turbūt norėčiau tų geltonų žvakyčių.

Reik prisėst prie sėklų, pažiūrinėt, ką turiu. Nes nieks man nerašot, ką prižadėjau. Reik surašyt, ką turiu, tai prisiminsit gal ko norit :)

Atsakyti
Jau kaip pensininkei daugėja tablečių prie lovos.
Gavau miegui pagerinti ryte fluanxol,kad truputi apspamgčiau,vakare -ketipinor ir tradicinio lexatonilio,galės mb mėgautis,či kaip psichiatrė sako greitoji pagalba. ax.gif
Mano triveram nėra dar,vakare pas šeiminystę,prašysiu pratęsti receptą.Gal gi atsiras?Kaip vaistininkė sako išskaidyti į tris?Nu ne gal palauksiu,dar turiu gal 1.5 savaitės?Reikės kas antrą dieną pradėti gerti,nes spaudimas tai geras. ax.gif
Atsakyti
Ingrida, ne mano reikalas, bet vis tiek paklausiu. O tu nebandei kraujospūdį normalizuoti kokiu nors nemedikamentiniu būdu?
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 17, 15:48)
Ingrida, ne mano reikalas, bet vis tiek paklausiu. O tu nebandei kraujospūdį normalizuoti kokiu nors nemedikamentiniu būdu?

Kavute nuo 25-rių metų normalizuoti? blink.gif Dabar man 60.Čia pas mus paveldima,mama visą gyvenimą ir sakau giminė miršta nuo kraujagyslio ligų,čia aš pirma su tokia liga. blink.gif
Atsakyti
O kai jau papuoli pas daktara tai visa pro rinkini israso biggrin.gif
Dusia ,z\inau ta jausma ,kai jautiesi niekam tikes,kai nepapuoli i sistema.O lietuvos istaigu lexikonas tai maz\daug - taip ir taip ,nusaus be perspejimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 17 sausio 2023 - 14:58
Pou pas mane kodas -man nieko nereikia biggrin.gif Dėl čiliuko , tai ne bėda. Galiu vasario mėn sėklas užvežti , ar vėliau daigus.
Realiai užsireikė vieno tokio moliūgo sėklų . Nors rėk kaip reikia , o pakuotėje 100 sėklų smile.gif Man užtektų 5 ...
Vaistų trūkumas man atrodo biški sovietinis, biški Kinijos metodai ... Netikintis imi tikėti sąmokslo teorijomis .
Ingrida, o tu gal Vilniuje gautumei vaistų pirmadienį? Ar visoje LT nėra ?

Ilgokai pagalvojusi atnešu iš FB pamąstymus apie sportą. Atrodo , kad mano mintis užrašiusi. Šaltinį nurodžiau , gal nesupyks autorė. Milijonus metų šaltis, badas, sunkus fizinis krūvis... Paskutinis 100 metų šiluma, švara, daug maisto ir ligos.

Būk kietas su keto

Įsivaizduokite, kad šnekučiuojatės su kokiu pirmykštės genties medžiotoju rinkėju ir bandote jam papasakoti apie civilizuoto pasaulio gyvenimo būdą. Visą dieną rizikuojantis gyvybe, maisto ieškantis medžiotojas su pavydu klausosi, kad žaizdos sutvarstomos ir apdorojamos medikamentais, kad miegate jūs saugiuose namuose, o maistas iš viso pasiekiamas 24/7 nepakilus nuo sofos.
Staiga pirmykščio medžiotojo veidas persimaino, nes kalbėdami apie laisvalaikį, jūs vaizdžiai papasakojate, jog šiuolaikinis civilizuotas žmogus savo noru, beveik niekieno neverčiamas (nes dažnai verčia sąžinė) bėgioja dešimtis kilometrų, salėje imituoja įvairius svorio tampymo, laipiojimo ir karstymosi judėsius ir iki skausmo kilnoja svorius.
-Koks kvailys! - Šūkteli pirmykštis žmogus. Mes bėgiojame, karstomės, laipiojame ir sunkų svorį tempiame tik todėl, kad reikia išgyventi! Jei maistas mums būtų pasiekiamas neišeinant iš urvo, mes tik miegotume, dainuotume ir šoktume aplink laužą.
-Kol susirgtumėme ir nutiktumėme, - pridurčiau aš.
Visa problema ta, kad mes evoliucionavome deficito ir bado sąlygomis. Atsparumas insulinui, autoimuninės problemos, viršsvoris, trumparegystė ir daugelis kitų šiuolaikinių ligų greičiausiai yra genetiškai užkoduoto mechanizmo “išvarymas iš proto” dabartinėmis civilizacijos sąlygomis. Adekvačiai dirbančios smegenys negali pačios norėti keliauti į salę tampyti svorių, nes visos evoliucijos eigoje resursus reikėjo taupyti.
Laimei, egzistuoja lengvi narkotikai, gebantys mus išspirti iš lovų. Neišsigąskite, švirkštų ar kokių miltelių nereikės. Šiuos narkotikus gamina pats organizmas.
Jei kada yra tekę nusideginti, užlipti ant kaktuso, įsipjauti sutiksite, kad iš pradžių kūną perveria baisus skausmas, o po kurio laiko skausmo pojūtis silpnėja, darosi pakenčiamas.
Pats skausmo suvokimas nepasikeičia, tačiau reakuojant į sužeidimą, apie kurį pranešė neuronai, smegenys prigamina vadinamų endogeninių (vidinių) morfinų. Dabar suprantate, kodėl kalbu apie narkotikus?
Šie morfinai vadinami endorfinais ir padeda išgyventi skausmą, sužeidimą, bet kokį fizinį diskomfortą. Įdomu, kad jie skiriasi ir mylintis, valgant skanų maistą, juokiantis, akupunktūros metu. Endorfinai, kaip ir morfinas, gali ne tik slopinti skausmą, bet ir sukelti euforiją.
Dažniausiai apie sportininkų euforiją kalbame bėgimo kontekste. Laikoma, kad galimybė kaifuoti nuo ilgo bėgimo susiformavo tada, kai nuo greičio ir ištvermės priklausė: valgysi ką nors vakarienei, ar mirsi badu. Besiskiriantys endorfinai apsaugo nuo raumenų skausmo ir traumų suvokimo. Laikoma, kad endrofinai, skirtingai mei morfijus, nesukelia priklausomybės, tačiau bet kuris prie sporto žmogus su jumis nesutiktų. Tu ir vėl su kaifu keliauji į salę, nors žinai, kad joje bus nemalonu, skaudės, temps…
Sudėtingiausia yra išgyventi stadiją iki tampi lengvu narkomanu. Smegenys evoliuciškai užrogramuotos eiti mažiausio pasipriešinimo keliu, todėl jūsų ryžtas sportuoti nuo pirmadienio bus greitai nusodintas. Pilnas šaldytuvas maisto, Woltai ir Boltai kursuoja beveik kiaurą parą, kam tau kažkur bėgti? O jei dar ten lyja, tamsu, šalta, nekomfortiška? Sėsk ant sofos, įsijunkim serialą (greitas dopaminas), sukirskim bandelę (dar greitesnis dopaminas).
Aš žiauriai gerai suprantu visus sakančius: nemėgstu, o gal net nekenčiu sporto, nes evoliuciškai ši būtina kūnui veikla smegenims skamba kaip totalus idiotizmas: resursų švaistymu į nieką. Įprotis, neva tai besivystantis per 21 dieną gali užimti ir 21 x 21 dieną.
Aš neturiu geresnio patarimo, nei kad žaiskite. Priimkite bandymą susidraugauti su sportu (tiksliau, judėjimu) kaip kasdienybės rungtį. Išbandykite įvairias veiklas. Gal jums, kaip ir man, labai svarbu, kokia asmenybė sportuoja kartu? Gal jus motyvoja progresas? Vidinis pasipriešinimas dažniausiai slepia baimę - kokia ji? Ko bijote netekti, jei tapsite sveikesni ir mobilesni?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 17 sausio 2023 - 15:11
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 17, 14:17)
Mano triveram nėra dar,vakare pas šeiminystę,prašysiu pratęsti receptą.Gal gi atsiras?Kaip vaistininkė sako išskaidyti į tris?Nu ne gal palauksiu,dar turiu gal 1.5 savaitės?


Gal pasakyk, kad nėr tų vaistų ir išrašys kitus? Nes per pusantros savaitės gali ir neatsirast, o jei tau jie reikalingi kasdien..
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 17, 14:17)
Gavau miegui pagerinti ryte fluanxol,kad truputi apspamgčiau,vakare -ketipinor ir tradicinio lexatonilio


Skamba įdomiai - vaistai ryte miegui pagerinti?
Labai nemažai atrodo vaistų miegui.
Atsakyti