Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida, kepu viską, mėsą, daržoves pvz: cukinija, baklažanas, paprika. Kepu karka lėtu kepimui. Kartais dedu storą puodą, darau troškinį. Šašlykų nesu mėgėja. Kepsniai iškepa puikiai. Dažnai kepu kokią žuvį, cielą, skūra kaip folija veikia. Labai skanu kepti grybai, tie parduotuviniai. Būna didelių kepimui. Prieskonių ir druskos, arba galvas kepu įdarytas trupučiu sūrio. Priedas  received_1657160931407643.jpeg   204,13KB   0 Parsiųsta kartų Mano vazoniniai čiliukai, gyvena laiptinėje. Kam sėklų?

Atsakyti

Nuotrauka dvejų dienų senumo...

Atsakyti

Muka, gavai laiškų šiandien ? Susinervinau nuo pat ryto...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 17, 07:07)
<p>Nuotrauka dvejų dienų senumo...</p>

Labas rytas,

atrodo pomidoru maras ja puola,maciau du lapiukus pazeistus. biggrin.gif biggrin.gif Butu kokioj Gruzijoj,neliktu nei vieno vaisiaus ant medelio. biggrin.gif biggrin.gif
Mane vakar trukde ir nervino viena kliente emailais.Sestadieni nupirko tamsiai zalia mano nerta krepsi.As nuneriau baby blue spalvos ir idejau,tik pakeliau kaina,man jis labai grazus,o ir ebay dabar tiek nuskaiciuoja,kad net rankos svyra ka nors daryt.Budavo nuima 15% nuo prekes kainos ir 1% su trupuciu nuo pasto kainos.Dabar prekes kaina sudeda su pasto kaina ir nuima 22%.Kuo brangesnis pastas,tuo suma didesne.Pigiu pastu siust negaliu,dingsta,nera irodymu,prarandi preke ir pinigus nes klientas visada teisus.Tai va,tuos procentus atima ir uz pasta nebelieka nieko ir dar pardavimo suma sumazeja .Tai gauni mezesne suma nei prasei ir dar is jos pats moki pasto kaina.
Prilipo,kad jai tas krepsys labai patinka.Paskui deretis kaina eme.Nuleidau,tada ji nenori moket uz pasta,nenusileidau,parasiau,kiek man liks nuo visu nuolaidu gryno pelno,buvo ilgs tyls.bet po to parase,kad pakeisciau kaina,ji pirks.,mokes pasta pati. bigsmile.gif Bet kiek laiko sugaisti su tokiais. bigsmile.gif
Nebespeju nert krepsiu,isisuko motereles.Pakeliau kaina ,matysim,gal aprims kiek,kai bus daug prinerta,nuleisiu vel,jei nepirks. biggrin.gif Zaidziu komercija. biggrin.gif
Atsakyti
Luety, bet tai vis perka per ebay? Bliamba, gal man bandyt? Tik kad aš nemoku, tik pirkt moku. O paduot tai ne smile.gif
Per kur dar pardavinėji? Etsy? Gal amazon?
Atsakyti
Labos smile.gif

Sėklų ne nenorių mėgstu čilius stambesnius 4u.gif
Dėl konsultabvimo taip Justdy po miltukų, nes specifinis išėjimas...
Ir laiško negavau 4u.gif kas ten per nervas turi būt sukeltas unsure.gif
Atsakyti
Muka ,ka tu turkijoje konkreciai pirkai ten plauku nagu stiprinimui? Gal tie tave uz\alergiz\avo?
Dabar daug kas gavo laiskus del civilines saugos pratybu visokiu ,todel ir klausiau apie koki nors karini parengima.
Manau kad turetu but kaz\kas privalomo,gal mokyklose ,gal po mokyklos,mergaitems ir berniukams ,be diskriminacijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 17 sausio 2023 - 10:31
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 17, 11:28)
Muka ,ka tu turkijoje konkreciai pirkai ten plauku nagu stiprinimui? Gal tie tave uz\alergiz\avo?

Va šituos bet gėriau tik 2 dienas paskui negėriau
https://sudavitamin....unler/harecare/
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 17, 08:12)
Luety, bet tai vis perka per ebay? Bliamba, gal man bandyt? Tik kad aš nemoku, tik pirkt moku. O paduot tai ne smile.gif
Per kur dar pardavinėji? Etsy? Gal amazon?

Tai kol kas vienintele platforma,kurioj prekiauju.Is Etsy isejau,buvo labai dideli mokesciai,uztai ten ir kainos dideles,bet ten daug makalynes,turi pirkt reklama,augint reitingus,kad patekt i pirmus psl.ir t.t.
Amazonej neprekiauju ir siaip jos nemegstu.
Atsakyti
Nieko baisaus tame papilde nematau.
Tada manau neurubinas.Kas tau ji paskyre?
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 17, 10:28)
Manau kad turetu but kaz\kas privalomo,gal mokyklose ,gal po mokyklos,mergaitems ir berniukams ,be diskriminacijos.

O kaip kitoms 70 ar kiek ten lyčių? biggrin.gif
Vakar skaičiau, kad Morgana pagimdė atžalą / kūdikį. Nu suprantama - lytį pati ta atžala kažkada rinksis. Dabar cekavna, koks bus vardas biggrin.gif

QUOTE(Luety @ 2023 01 17, 10:33)
Tai kol kas vienintele platforma,kurioj prekiauju.Is Etsy isejau,buvo labai dideli mokesciai,uztai ten ir kainos dideles,bet ten daug makalynes,turi pirkt reklama,augint reitingus,kad patekt i pirmus psl.ir t.t.
Amazonej neprekiauju ir siaip jos nemegstu.

Nu ačiū, supratau. Ne man tie platesni vandenys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 17, 11:36)
Nieko baisaus tame papilde nematau.
Tada manau neurubinas.Kas tau ji paskyre?

Gydytoja kaip visad prie nugaros skausmo kartu su diklaku
Atsakyti