Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 01 14, 19:11)
<p>Atvažiavo viena ir bijo būt viena? Kaip čia taip.</p>

Norėjo žmogus pabūti viena laukuose,bet ir prisibijo,ar niekas neateis ,kai tamsu bus. biggrin.gif Gal ir gerai pabūti vienam?Esame turėję vyriškį irgi vieną,atsivežė irgi knygą,sakė išsimiegoti nori. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 14, 18:06)
Ačiū,kad Jūs esate. wub.gif  wub.gif
Saintlina ir išpylei? blink.gif Bet gi burbuliatorius dirba,nesijaučia ta smarvė? bigsmile.gif


Čia jau baigus burbuliuot smile.gif kol burbuliavo tai nesijautė. Bet atidarius labai netgi pasijuto )) išpyliau viską.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kaip norėčiau tokių pusryčių su tokiu desertu. ax.gif
Atsakyti
Labos,
O man pusryčių gali nebūti . Tik kavos reikia. Be 11-12 niekada valgyti nenoriu. Ir nesvarbu , kada valgiau vakare. Ar visai nevalgiau vakare. Ir jokio skirtumo ar atsikėliau 5,30 ar parpiau iki 8. Valgau nebent jei kelionėse užsakytas viešbutis su pusryčiais. O ten randu teisingo maisto. Aš valios taigi turiu , nenoriu bet valgau . Mano MB be valios žmogus, nenori ir nevalgo biggrin.gif Tokie nevalgingi žmonės svorio negali priaugti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mano sekmadienis ramus namie... Kitą savaitę daug darbų laukia.
Mukute , kaip savijauta ?
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Kaip norėčiau tokių pusryčių su tokiu desertu. ax.gif
[/quote]



Ingrida, o tu susimąstei kas atsitiktų jei suvalgytum du arbatinius šaukštelius tokio deserto? Ogi NIEKO, tik maloniai pasimėgautum, paragautum, patenkintum savo norą. Ir viskas. Ingrida, ne nuo netinkamo maisto susirgai. O jei kankina nežinojimas ir baimė, tai žinok, kad paragavimas - ne prisirijimas.
Bet tu turi ko klausyt, turi kuo tikėt, tai gali nekreipti dėmesio į mano pezalus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 15 sausio 2023 - 11:54
QUOTE(Ex @ 2023 01 15, 11:52)
Ingrida, o tu susimąstei kas atsitiktų jei suvalgytum du arbatinius šaukštelius tokio deserto? Ogi NIEKO, tik maloniai pasimėgautum,  paragautum, patenkintum savo norą. Ir viskas. Ingrida, ne nuo netinkamo maisto susirgai. O jei kankina nežinojimas ir baimė, tai žinok, kad paragavimas - ne prisirijimas.
Bet tu turi ko klausyt, turi kuo tikėt, tai gali nekreipti dėmesio į mano pezalus.

Aš tai nemąstau - aš žinau, kas būtų būtent man. Taigi, po 2 šaukštelių susinervinčiau ir sienom lipt pradėčiau biggrin.gif. Kaip alkoholikui stopkė tik užsivedimui, taip man - saldoholikei - tie 2 šaukšteliai. Greičiausiai po tų 2 šaukštelių suryčiau viską, nebent kas atimtų, nors už tai gal tą atėmėją subaladot pasiūlyčiau lotuliukas.gif
Jei rimtai, tai man arba nieko, arba prisivalgymas iki soties.

Ir iš kur tu žinai, kad ne nuo maisto susirgo? Manau, kad gal ne, gal taip, gal iš dalies. Ale ot kažkas žino, kad ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 15, 13:25)

Jei rimtai, tai man arba nieko, arba prisivalgymas iki soties.

Ir iš kur tu žinai, kad ne nuo maisto susirgo? Manau, kad gal ne, gal taip, gal iš dalies. Ale ot kažkas žino, kad ne rolleyes.gif

Tau tuomet net rodyt negalima biggrin.gif

O kas apie žinojimą, tai mačiau ir teko bendraut, kiek ilgamečių vegetarų, veganų serga - neįtikėtina. Maistas?
Ui, nesiplėsiu. Sunki, nedėkinga tema.



Atsakyti
Prieš visus karantinus vieną žiemą lankiau TKM kursus.
Senovės Kinijoje gydymas vykdavo taip :
Prastai jautiesi, eini pas gydytojus. Pasikalbėjęs gydytojas pirmiausia liepia keisti mąstymą ... Jei pakeitus nuostatas, žinojimus ir kt nepadeda - liepia keisti mityba. Ir tik paskui jei pirmi du neveikia imasi žolių, masažo, akupunktūros ir tt.
Šiuolaikinė medicina pirmus du punktus visai išmetus.
Todėl visada sakau - liga, tai stabdymas. Susidėlioti galvą reikia.
Blogiausias maistas yra tas už kurį save graužiam. Jei suvalgom su džiaugsmu - vaistas.
Ir dar paruoštas turi būti be piktų minčių ... Jei visą darbinį negatyvą moteriškė parsineša namo ir sudeda į puodą, tai ne maistas, tai nuodas.
Apie kiekius mano knygose rašo taip - jei dėl svorio - tai vienas sausainis kviečių miltų nieko blogo. Bet jei dėl sveikatos ( uždegiminiai procesai , žarnyno pralaidumas ir tt) tai jokio skirtumo - vienas ar dešimt. Jei glostysi mažą kačiuką, o ne katę nuo to alergija nesumažės. Jei jau esi alergiškas tai esi. Čia tokia alegorija...

Jei žinai kodėl nevalgai deserto yra nesunku į jį žiūrėti abejingai . Bet jei kažkas NELKEIDŽIA ... man tai kaip buliui raudonas skuduras. Suvalgyčiau tris.


Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2023 01 15, 13:46)
Tau tuomet net rodyt negalima biggrin.gif

O kas apie žinojimą, tai mačiau ir teko bendraut, kiek ilgamečių vegetarų, veganų serga - neįtikėtina. Maistas?
Ui, nesiplėsiu. Sunki, nedėkinga tema.


Pati nesveikiausia mityba. Ypač šiauriečiui.
Tai kas sveika nėra reklamuojama biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 15, 13:46)
Tau tuomet net rodyt negalima biggrin.gif

O kas apie žinojimą, tai mačiau ir teko bendraut, kiek ilgamečių vegetarų, veganų serga - neįtikėtina. Maistas?
Ui, nesiplėsiu. Sunki, nedėkinga tema.

Taip, Ex, aš kaip tuose anoniminiuose klubuose: sveiki, aš kavasucitrina, ir aš esu saldoholikė lotuliukas.gif

Ir kas keisto, kad veganai ir vegetarai serga? Jie paprastai ir valgo daugiausia neteisingo maisto. Ir veganai, ir mėsėdžiai gali labai neblogai maitintis, o gali ir siaubingai.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 15, 15:03)
Blogiausias maistas yra tas už kurį save graužiam. Jei suvalgom su džiaugsmu - vaistas.

Pati nesveikiausia mityba. Ypač šiauriečiui.
Tai kas sveika nėra reklamuojama  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

100% tiesa. Pritariu. Suvalgykim deserto ir užėskim negyvai save dėl to.

Galima teigti ,kad maitinamės teisingai. Tai reiškia, ne mūsų maistas kaltas. Galva. Kavute, a girdž??

Dusia, postas teisingas, nėra ką pridurt. Tai tik linkčioju galva, mhm, mhm..

Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 15, 15:07)
Taip, Ex, aš kaip tuose anoniminiuose klubuose: sveiki, aš kavasucitrina, ir aš esu saldoholikė lotuliukas.gif

Ir kas keisto, kad veganai ir vegetarai serga? Jie paprastai ir valgo daugiausia neteisingo maisto. Ir veganai, ir mėsėdžiai gali labai neblogai maitintis, o gali ir siaubingai.

Kavute, aš tai tortaholikė, laaabai mėgstu penCinYko tortą wub.gif saldžiarūgštis.. "ėsčiau ėsčiau kad galėčiau, karvės skrandį jei turėčiau.."


Šitie žmonės visi kaip vienas kalbėjo tą patį, kad va, nesimaitino neteisingai, o štai - susirgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 15 sausio 2023 - 14:45
QUOTE(Ex @ 2023 01 15, 14:44)
Galva. Kavute, a girdž??

Dusia, postas teisingas, nėra ką pridurt. Tai tik linkčioju galva, mhm, mhm..

Papildyta:

Kavute, aš tai tortaholikė, laaabai mėgstu penCinYko tortą  wub.gif saldžiarūgštis.. "ėsčiau ėsčiau kad galėčiau, karvės skrandį kad turėčiau.."
Šitie žmonės visi kaip vienas kalbėjo tą patį, kad va, nesimaitino neteisingai, o štai - susirgo.

Negirdž. Man maistas turi labai didelę reikšmę. Net ir galvai kai kuria prasme. Ir net jei su džiaugsmu suvalgau ledų dėžę, nieko geriau nepalieka. Žodžiu, pirmiau maistas, o paskui jau visi kiti dalykai automatiškai stoja į savo vėžes.

PenCinYko torto nežinau, bet jaučiu, kad valgyčiau su džiaugsmu lotuliukas.gif
Ir valgyčiau su džiaugsmu tol, kol neįsijungtų raudona lemputė STOP. Tada 2 savaitės vargelio - lomkės, detoksikacija sunki, turbūt, kaip ir su visais narkotikais būna. O po to jau negaliu suprasti, kaip aš to š... išvis norėjau bigsmile.gif. Nu ir taip banguoju per gyvenimą.
Maitintis teisingai arba nesimaitinti neteisingai yra labai subjektyvu. Visada būna labai įdomu, ką iš tikrųjų valgo tas, kas pagal jį patį maitinasi teisingai. Kartais sužinau. Ir kartais man toli gražu neatrodo, kad teisingai biggrin.gif
Atsakyti
Įdomi diskusija dėl maisto. bigsmile.gif
Esu kaltas,esu kaltas,išgėriau porą stiklinių kokteilių,nesusilaikiau anansų-apelsinų.Kai oras už lango š taip gerai šiltai namie kažko užsiimti.Įsivaizduokite vieną ananasą supjaustyti,o čia 40 ir porą dėžių apelsinų.Na bet sutarkavus gavosi po 15 litrų šiošės,tai išėjo du kibirai po 25 litrus. ax.gif Nu matysime su aromatu kas gausis? ax.gif
Dairėmės geniotuvo nesunkaus akumaliatorinio ir kaina nesikandžiotų ir kad nesunkus mūms senūkams būtų.Kaip bebūtų aš į priekį žiūriu. mirksiukas.gif
Mes jau gal patvinsime,taip pila lietus visą dieną. blink.gif Mes tai dar parvažiavome,bet rytoj žmonės,nežinau,nežinau.......... blink.gif
Atsakyti