Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

AA,papraščiau aš galvojau kaip tik kvepia,rūgstant?Dėsime dar apelsinų.Mačiau fb ananasų vyną.labai skaidrus ir sako aromatingas. ax.gif Nepabandžius,nežinosi. ax.gif
Prisiskaičiau (geriau nebūčiau skaičiųsi,tik įsibaimini,kaip jausiuosi po chemijos,kai nežinai,.lengviau) ax.gif Aš galvojau savaitę atkentėsiu,pasirodo po mėnesį žmonės kenčia lašinimą?Raminuosi,kad kiekvienam individualu. ax.gif
Oras pasakiškas,galėtų jau taip pabaigti žiema. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na pirmiausia turbut reiktu susitart del savoku ,ka vynu vadinam biggrin.gif
Atsakyti
Mano amžius man leidžia būti prastos nuotaikos biggrin.gif
Svarbu akardeonu negroju ant palangės sėdėdama.
O dar naktiniai košmarai užkankino , nors dabar nuo pietų nevalgau. Aš taigi mėgėja pasapnuoti kitoj dimensijo esančius artimuosius. Ar jie pasikalbėti nori , ar mano pasąmonė taip veikia, nežinau . Tai ko mes nesuprantam mus valdo...
Darbai visokie cypia galvoje anksti atsibudus. Na tie už pinigus . Kaip geriau padaryti ir kaip yra geriau ...
"Skanaus " mezginio neturiu, kaklo akis adata užbaiginėju . Sunkus darbas .

Apie visas ligas nieko neišmanau ... Žinau , kaip nesusirgti . Tyrimai , daktarai ir visi gydymo metodai man tamsus miškas smile.gif

MB vadina iki kaimo nuvažiuoti ... Gal reikia. patikrinsiu ar sniegas šiltamyje ištirpo ar ne. Nesėsiu dar nieko . Be vasario man anksti . Suvargs ir supus. Salotų tai prisėta ir prisisėję.

Ingrida, jei chemiją gausi - dabar yra vaistų kurie lengvina simptomus- ty vėmimą nuima, kaulus mažiau laužo. Tik juos nusipirkti reikia. Žinau , kolegos žmona gavo chemijos. Pradžioje daktarai nepasakė , paskui sužinojo ir pirkosi . Visos mano žinios iš pletkų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 sausio 2023 - 11:24
Tai jau Dusiuk,vaikai nuramino,kad jei ką yra vaistų nuo blogumo.Bet kai prisikaitai,kaip žmonės kankinasi.......siaubas.
AA na tegul bus vyniokas su laipsniais. ax.gif
Dusiuk,važiuok kaimukan,kažin kada bebus toks geras oras? bigsmile.gif
Atsakyti
Ingrida, Tau švitinimas ar chemoterapija ? Ar abu labu laukia ?
Moterys kantrios yra.
Kitiap vaikų neišnešiotų .
Aš su vaikais vemdavau po 20-30 kartų per dieną , vanduo nespėdavo sušilti ... Nei tai sunku buvo, atsiperka .
Atsakyti
Abu laukia malonumai. ax.gif
Dusiuk- 4u.gif Esu vėmųsi per gyvenimą ant vienos rankos pirštų gal? ax.gif Man geriau tegul bus bloga, bet niekada nekišiu pirštų. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 14, 12:18)
Abu laukia malonumai. ax.gif
Dusiuk- 4u.gif Esu vėmųsi per gyvenimą ant vienos rankos pirštų gal? ax.gif Man geriau tegul bus bloga, bet niekada nekišiu pirštų. blink.gif

Nėštumo metu lengvai tokie dalykai vyksta pas mane. Jokių ten pirštų geklėn nereikia... Pilvo raumenis skauda nuo tąsymo .
Laikau kumščius , kad suveiktų , kad pasiduotų gydymui wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 14 sausio 2023 - 12:26

Mano mergos 9 iš 9 gyvos. Trys aviliai kamuolyje ramiai, kitos jau biški pasileidę. Dėjau kandi tešlą. Kai tie orai nesąmoningi ir bitėms sunku. Šiaip dėdavau vasario mėn. Tuoj ims vaikus augintis. 

Atsakyti

Ingrida, bandyk nesifokusuot ir neplanuot, kad vemsi, gal tu ir nevemsi.

Nesinervuok iš anksto. Šiame etape planuok žingsnį po žingsnio. Negalvok apie mėnesius. Va tau reikia šiandien dieną planuotis ir psio. Šiandien nevemi juk.

Mane Sūnus to išmokė. Aš va tokia pat planuotoja. Bet reikėjo išmokt, kad šiandien diena gera ir valio, rytoj bloga,- ištversim, kita diena bus nauja diena. 

Žingsnis po žingsnio. Apkabinu.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 14, 10:49)
AA,papraščiau aš galvojau kaip tik kvepia,rūgstant?


Esu darius arbūzų vyną. Va iš tiesų, smarvė siaubinga. Išpyliau viską ))
Atsakyti
Ačiū,kad Jūs esate. wub.gif wub.gif
Saintlina ir išpylei? blink.gif Bet gi burbuliatorius dirba,nesijaučia ta smarvė? bigsmile.gif
Parsivežėme ananasus dabar galvojame minkštimą tarkuoti ar pakaks su šaukštu skaptuoti? ax.gif
Atvažiavo į namuką viena moteriškė,bijo viena būti,aišku geriau,kad mes šalia būtume,nuraminome,kad niekas čia neina aplinkui.Kaip tyčia mes išvažiavome,o šlapia kaip pas mus,pylėme ir akmenis ant kelio,vakar sunkvežimis kai vežė malkas išmarmalino kelią visai .Karjeras už 500 m ir nedirba,atsivežtume žvyro. blink.gif Nervai dabar kaip važinėti? blink.gif
Atsakyti

Atvažiavo viena ir bijo būt viena? Kaip čia taip.

Atsakyti