Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2023 01 13, 14:23)
Kaip daigini?Vatoje,zemeje?Ar kur?

Daigykloje. Va tokioje (ar labai panašioje)
https://domus24.lt/l...7595507936.html
Atsakyti
Mezgu visur ir pas gydytoją,jei žinau ,kad teks ilgai laukti.laukiant lėktuvo,lėktuve,sėdint mašinoje šalia,tas pats Dusia,geriau nematyti kelio,kai pats vairuoji. ax.gif
Prie Bembio jau per metrą prieiname,kažkokia anomalija,guli po langais,pavalgo žolytės,katinas bijo pro šalį eiti,juokiamės,kai žiūrėjo į Bembį. bigsmile.gif
Taip gerai lauke padirbėjome ,suvežėme į ūkinį malkas su vežimėliu,žandai net dega. wub.gif Net kavos dieną užsimaniau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 13, 12:33)
Daigykloje. Va tokioje (ar labai panašioje)
https://domus24.lt/l...7595507936.html


Oi kaip tu mandriai cia bigsmile.gif bigsmile.gif


QUOTE(IngridaB @ 2023 01 13, 12:48)
Mezgu visur ir pas gydytoją,jei žinau ,kad teks ilgai laukti.laukiant lėktuvo,lėktuve,sėdint mašinoje šalia,tas pats Dusia,geriau nematyti kelio,kai pats vairuoji. ax.gif
Prie Bembio jau per metrą prieiname,kažkokia anomalija,guli po langais,pavalgo žolytės,katinas bijo pro šalį eiti,juokiamės,kai žiūrėjo į Bembį. bigsmile.gif
Taip gerai lauke padirbėjome ,suvežėme į ūkinį malkas su vežimėliu,žandai net dega. wub.gif Net kavos dieną užsimaniau. ax.gif


dabar gerai pailsek. 4u.gif
Atsakyti
Ingrida, ar nebus koks žmonių augintas? Vieną vasarą pas mus toks gyveno ... eina per kiemą pamažu nieko nebijodamas. Tikrai ne laukinis buvo . Čia aš drąsi žodžiais , kad snukį išdaužyčiau ...
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 13, 14:53)
Oi kaip tu mandriai cia  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Kad ne mandriai, tik patogiai ir paprastai smile.gif
Dariau užsakymą iš Livinn, tai prigriebiau saulėgrąžų ir žirnių, tinkamų daiginimui. Namie turiu grikių ir nebent galiu garstyčias pabandyt, nors nesu tikra, ar tos dygs. Ir šiaip geriau stambesnės sėklos - didesni daigai biggrin.gif

Super. Aš link pavasario visiška karve pavirstu - nu taip noriu kokios žolės... biggrin.gif. Kai atsiranda garšvos, kiaulpienės ir dilgėlės, tai jau tada be vargo atsigaunu biggrin.gif
Atsakyti
Aš turbūt daigų nelabai galiu,kiek girdėjau? ax.gif Lapelius lidlo valgau pilna burna,su pomidorais,agurkai man neskanūs žiemą. ax.gif
Dusia,aš irgi galvoju gal namie augintas pabėgo? ax.gif
Svečiai pirštines vienas nupirko,galvoju gal pamegzti dar?
Pasiūlė 40 ananasų ir apelsinų vynui.Dabar planuose gal rytoj važiuoti į miestą,nes nebus kada sutvarkyti,jei ne sekmadienį,labai nusitemps. ax.gif
Jei ne tyrimai,nebūtų net minčių apie ligą.Va kodėl ir vaikams šaukiu darykitės tyrimus,labai paslaptinga liga,nieko nejauti,o ji veši. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 13, 14:48)
Prie Bembio jau per metrą prieiname,kažkokia anomalija,guli po langais,pavalgo žolytės,


Kaip gražu wub.gif nufotkink bigsmile.gif
Esu skaičius,.kad rapsais apsinuodijusios apspangusios būna ir žmonių nebijo. Gal ir čia taip?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 13, 15:11)
Aš turbūt daigų nelabai galiu,kiek girdėjau? ax.gif

Pasiūlė 40 ananasų ir apelsinų vynui.


Kažkada girdėjau, kaip Ruolia pasakojo, jog kviečių želmenų jokiais būdais negalima. Tai gal ir kitų daigų geriau nevalgyt? Bet čia yr gudresnių patarėjų tuo klausimu.

Ar tau tikrai reikia to vyno?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 sausio 2023 - 16:52
QUOTE(saintlina @ 2023 01 13, 17:44)
Kažkada girdėjau, kaip Ruolia pasakojo, jog kviečių  želmenų jokiais būdais negalima. Tai gal ir kitų daigų geriau nevalgyt? Bet čia yr gudresnių patarėjų tuo klausimu.

Ar tau tikrai reikia to vyno?

Man nereikia to vyno,bet svečiams įdomu pasiūlyti,o ir įdomu ananasų pabandyti.Bręsta koks 200 litrų.Labai skaidrus šaltalankio vynas.Jei nepabandysi,numirsi ir nežinosi. ax.gif
Nufotkinau Bembį,užkrito per kokią programą perkelti nuotrauką iš darbastalio. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 13, 16:57)
Nufotkinau Bembį,užkrito per kokią programą perkelti nuotrauką iš darbastalio. ax.gif


Aš tik part žinau, nes radikal nebeveikia ) bet part tik nedidukes foto priima. Į FB dėk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 13, 16:57)
Man nereikia to vyno,bet svečiams įdomu pasiūlyti,o ir įdomu ananasų pabandyti.Bręsta koks 200 litrų.


Svečiams turbūt užteks tokio kiekio smile.gif
Tausok jėgas, nebeužsiimk.
Atsakyti
https://www.part.lt/...d483f55d116.jpg
Tai čia aš gal tik mb padėsiu sutvarkyti vaisius.Čia jo hobis naujas. mirksiukas.gif
Vat po gydymo jaučiu nebus jėgų labai? ax.gif
FB yra namuko reklamoje Bembis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 13 sausio 2023 - 18:23