Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

As irgi pagalvojau,kad mano anukei patiktu toks megztukas.Bet tiek tingiu megzt didelius daiktus,man taip greit nusibosta,kai nera rezultato greito.Matyt as aksesuaru mezgeja biggrin.gif biggrin.gif Eglute su karoliukais kojines,iskeliauja i Skotija.Gana brungiai sumokejo 24+2,08 uz siuntima.As nepirkciau tokiu brangiu.Idejau tokia kaina siaip sau,kad ilgiau nepirktu ir kitus uzkabintu ateit paziuret ka dar parduodu,o eme ir nupirko mano vilioka. biggrin.gif
Atsakyti
Luety , dideli ir paprasti mezginai man smile.gif
Nes mezgu dažniausiai vakare pavargusi po darbų ar sporto. Dar mašinoje kai kur keliaujame. PS vieną kartą esu mezgusi kirpykloje smile.gif bo reikia sėdėti apie 45 min kol dažai plaukus nukanda tongue.gif
Atsakyti

Sveikos,

kad probiotikai su prebiotikais veikia, tai išties veikia. Mano sūnaus mityba labai, labai ribota. Iš vaisių ir daržovių valgo tik bulves.

Kai reik antibiotikų, visuomet bėda su žarnynu. Jei neveiktų, tai visai prastai būtų, bet visuomet suveikia ir pasibaigia pykinimai, viduriavimai baisūs.

Man nuo raugintų pilvą paleidžia. O gaunasi labai skanūs agurkai. Ir labai mėgstu. Bet va, trumpai užsilaiko.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 13, 10:06)
Luety , dideli ir paprasti mezginai man smile.gif
Nes mezgu dažniausiai  vakare pavargusi po darbų ar sporto. Dar mašinoje kai kur keliaujame. PS vieną kartą esu mezgusi kirpykloje smile.gif bo reikia sėdėti apie 45 min kol dažai plaukus nukanda tongue.gif

Stai tokie dideli ir lygiu rastu man ir yra peilis megzt.Nuobodu man.Jums,pavargusioms nuo darbu,gal ir gerai,relaxas,o man norisi ytampos kazkodel.Kai pavargstu nuo to,paneriu vaseliu,atsipalaiduoju.Cia savotiskas mazohizmas. biggrin.gif biggrin.gif
Megzt viesoj vietoj tai tik pliaze galiu,sedint prie juros,nei traukiny,nei masinoj nemegstu.Masina megstu zvalgytis,o traukiny dideli mezgini imt i kelione,nesiotis,sunku,o kojines megzt nu gi tik bobutes mezga,o as nenoriu but bobute dar. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Turkijoje pliaže mezgiau kojines . Man dzin ... Baba tai baba.
Kadangi aš vairuotoja, tai ramesnė esu sėdėdama šalia MB su mezginiu smile.gif
Mes daug keliaujam ir mašina... PVZ ką gali pamatyti važiuodamas Vokietijoje ? Arba pylimas, arba apsauginė siena .
Kirpykloje mezgiau kepurę.
Kol išgaudai darbe visas blusas ( ui centukus , kas iš ko ir su kuo ) , tai labai gerai kai galva pailsi ...
Atsakyti
Labos,

Kaip prei darbų prisėdau tai ui žiū laikas pralėkė, nes varbu kad nedarbingumas o yra ataskaitos nieks nepriduos... be manęs... or nepakeičiama biggrin.gif
AA gal kažkiek lengviau jau netokia šlapia buvau po apsirengimo, o ir kojos lengvesnės kažkiek.
Dusia nerašė, nes sako gal reiks tų kitų, nori susidelioti visus taškus. Kad persirgau tai rodo rodiklis, bet va tas kur rodo, kad dar sergu labai ribinis tai ji nori įsitikinti ar tikrai, nes kiek suprantu antibai ne kažką....
Kaži kada kelia talonus į esveikatą, bo registratųroje jos nežino...na taip sakė...
O šiaip viskas gerai mergučios tongue.gif išsikapstysiu...
Atsakyti
Oi ,muka,sekmes tau.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 13, 14:17)
Oi ,muka,sekmes tau.

AA aš dar tikiu ...ir ačiū tau friends.gif
Atsakyti
Mes žiemą salotų perkam laabai daug smile.gif Iguanai savo smile.gif gražgarstes, sultenes, špinatus, salotas, burokėlių lapelius, petražoles, žirnius daigintus ir t.t. Tai dažnai ir aš pasivaišinu. Dažniausiai neturiu jokių pretenzijų nei skoniui, nei tekstūrai. Išties dabar kur kas geresnės kokybės nei anksčiau būdavo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 13, 13:54)
Mes žiemą salotų perkam laabai daug smile.gif Iguanai savo smile.gif gražgarstes, sultenes, špinatus, salotas, burokėlių lapelius, petražoles, žirnius daigintus ir t.t. Tai dažnai ir aš pasivaišinu. Dažniausiai neturiu jokių pretenzijų nei skoniui, nei tekstūrai. Išties dabar kur kas geresnės kokybės nei anksčiau būdavo.

Oi, kaip gerai, kad priminei... Pernai daiginau visko - ožragė, garstyčios, juodgrūdė... Dar kažką. Kas dygo, kas nelabai, kas buvo labai skanu, kas mažiau... Nepamenu jau - dievaži, tos niezabudkės jau ir man reikia biggrin.gif
Viskas, einu žiūrėt, ko turiu daiginimui ir ieškot daigyklos.
Atsakyti

Muka, pas Pileckytę daug apsilankymų laisvų nuo vasario 10 d. matau, pas Adomaitienę nuo vasario14 d. pilna.

Pas hematologus dar nematau talonų, tikrinkis. Šiaip registratūroje pasakydavo, žinodavo jos.

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 13, 12:16)
Oi, kaip gerai, kad priminei... Pernai daiginau visko - ožragė, garstyčios, juodgrūdė... Dar kažką. Kas dygo, kas nelabai, kas buvo labai skanu, kas mažiau... Nepamenu jau - dievaži, tos niezabudkės jau ir man reikia biggrin.gif
Viskas, einu žiūrėt, ko turiu daiginimui ir ieškot daigyklos.


Kaip daigini?Vatoje,zemeje?Ar kur?
Atsakyti