Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Atsiklausė ar galėsiu važinėti,nes jei guldo,reiktų laukti eilėje kol atsilaisvins lova. ax.gif Procedūra sakė pusvalandis ir namo. ax.gif Matysime. mirksiukas.gif
Nu stirna guli po obelimi,ar medkirčiai išbaidė nuo bandos,ar serga?Gal rapsais apsivalgė. ax.gif Per du tris metrus praeiname,tikiuosi nepadvės pas mus?Turi būti natūrali atranka,kaip Čepulis sako,vilkams ką valgyti,nesikišti. ax.gif
Ankščiau ir pas mane natūraliai salotos pasisėdavo net lauke,čia viskas nauja. ax.gif
Atsakyti
Ingridos kava pusnyse prasmego ir į sausainius prisnigo. Nueis visi pusryčiai paukšteliams, išsikrapštys.
Nėra sniego, ištirpo, vėl pavasaris.


QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 13, 10:26)
Ingrida guldo ar važinėsi procedūroms ?
Salotas man patinka pasėti lapkritį- gruodį.
Be to visada palieku kelias , kad subarndintų sėklas ir pasisėtų pačios. Savaiminukės labai jau gražios būna.
Gal nuvažiuosiu rytoj, jei neaptingsiu ...


Mano salotos ir yra savaiminės augančios. Rudenį visada palieku 1-2 salotas, kad subrandintų sėklas, paskui išraudama tik pakratau kad visur pribyrėtų, ir va, sudygsta labai anksti pačios. Jau seniai salotų sėklų neperku ir nesėju. Bet čia šiltnamyje, ne lauke.

Salotas, ridikus, agurkus, pomidorus aš jau valgau.. iš lidlo biggrin.gif Gal ir maža ten gėrio, bet tai kur to gėrio yra?
Papildyta:
Luety, kad Londone kokius reikalus sutvarkyt ir dar aplėkt kažkur pasižvalgyti, tai dienos mažai. Taigi, kad tos tavo siūlų pardės ir kiti reikalai būtų toj pačioj gatvėj ar už sekančio kampo... Tas važinėjimas po miestą suryja didesnę dalį laiko. Aš per savaitę taip ir nenuėjau visur kur planavau, nors ir nebuvo plačių planų.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 13, 09:50)
Salotas, ridikus,  agurkus, pomidorus aš jau valgau.. iš lidlo biggrin.gif Gal ir maža ten gėrio, bet tai kur to gėrio yra?

O jei kalbant ne apie gėrį, bet apie skonį - jos bent valgomos? Baisiai seniai pirkau tokias daržoves žiemą iš PC, bet kiek pamenu, tai man jos žiaurios būdavo, ypač pomidorai ir salotos. Gal pasikeitė kažkas į gerą pusę? Man kažkaip valgomiausios daržovės iš PC - paprikos ir kopūstai, tai tų kartais nusiperku. O šiaip tik lieka morkos ir burokėliai iš rūsio.
Trūksta man žiemą žalių (neapdorotų) daržovių, bet kažkaip pragyvensiu smile.gif

Klausi apie gėrį. Tai jo labai daug savose raugintose daržovėse smile.gif
Kai aš tokį gėrį tik kaip vaistus galiu naudot, tai man belieka pasirinkti, kur skaniau ir kur mažiau blogio smile.gif
Atsakyti
Ingrida, tai gerai , kad neguldo . Nes namie ir sienos gydo 4u.gif
Pasigirsi megztuku kai išdžius ?
Mano liemenė megzta prieš metus ir numesta 2022 metų pavasarį. Bo tingėjau kaklui akis surinkti. Supratau , kad mirtinai reikalinga DABAR. Negi pirksiu ? Be to mano gražesnė ir geresnių siūlų smile.gif Ne akrilo ... Tikiuosi rasiu laiko savaitglį nuleisti akis . Ne toks greitas darbas adata .
Atsakyti
Muka ,kaip jautiesi?
Ar atsistato bent kiek jegos?
Kava,vaistai vaistais ,bet gal pigiau rauginti kopustai nei tie pokeliai kur cia buvo ikelti.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 13, 11:06)
O jei kalbant ne apie gėrį, bet apie skonį - jos bent valgomos? Baisiai seniai pirkau tokias daržoves žiemą iš PC, bet kiek pamenu, tai man jos žiaurios būdavo, ypač pomidorai ir salotos. Gal pasikeitė kažkas į gerą pusę? Man kažkaip valgomiausios daržovės iš PC - paprikos ir kopūstai, tai tų kartais nusiperku. O šiaip tik lieka morkos ir burokėliai iš rūsio.
Trūksta man žiemą žalių (neapdorotų) daržovių, bet kažkaip pragyvensiu smile.gif

Klausi apie gėrį. Tai jo labai daug savose raugintose daržovėse smile.gif
Kai aš tokį gėrį tik kaip vaistus galiu naudot, tai man belieka pasirinkti, kur skaniau ir kur mažiau blogio smile.gif


Kai tokiu laikotarpiu, tai ridikėliai, salotos valgomos. Agurkus kad būtų valgomi, perku tik Kietaviškių. Šįkart pirkau kažkokį neaiškios kilmės - nelabai valgomas. Pomidorus perku tik juodus, slyvinius , man jie skanesni už apvalius raudonus. Arba kai atsiranda, perku irgi tik Kietaviškių "kolekcinius" biggrin.gif Nu, žinai, nėra ko norėt ir lygint su savais išaugintais.

Kas apie savus raugintus gėrius, tai labai pritariu. Bet aš jau NIEKO neraugiu, nekonservuoju, negaminu. Tiesiog dabar mano toks laikotarpis nieko nedaryt. Noriu ir leidžiu sau pailsėt nuo buitinio streso. Tiesiog nusiperku ir nesuku galvos.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 13, 10:37)
Kava,vaistai vaistais ,bet gal pigiau rauginti kopustai nei tie pokeliai kur cia buvo ikelti.

Tai net nėr kalbos - ir pigiau, ir naudingiau. Bet nu nemėgstu aš jų, neskanu... Tiesa, tarkuoti burokėliai su šiek tiek raugintų kopūstų jau visai neblogai smile.gif. O rauginti agurkai man tik į baltą mišrainę, kurią kažkodėl valgau kokius 2-3 k. per metus. Bet jo - reikėtų dabar man gert antibus, tai valgyčiau, ką jau darysi. Nes kai netikiu mokslu apie -otikus pokeliuose ar piliulėse, tai kas belieka biggrin.gif

QUOTE(Ex @ 2023 01 13, 10:58)
Kai tokiu laikotarpiu, tai ridikėliai, salotos valgomos. Agurkus kad būtų valgomi, perku tik Kietaviškių. Šįkart pirkau kažkokį neaiškios kilmės - nelabai valgomas. Pomidorus perku tik juodus, slyvinius , man jie skanesni už apvalius raudonus. Arba kai atsiranda, perku irgi tik Kietaviškių "kolekcinius" biggrin.gif  Nu, žinai, nėra ko norėt ir lygint su savais išaugintais.

Kas apie savus raugintus gėrius, tai labai pritariu. Bet aš jau NIEKO neraugiu,  nekonservuoju, negaminu. Tiesiog dabar mano toks laikotarpis nieko nedaryt. Noriu ir leidžiu sau pailsėt nuo buitinio streso. Tiesiog nusiperku ir nesuku galvos.

Tai nusipirk raugintų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 13, 08:05)
Salotas, ridikus,  agurkus, pomidorus aš jau valgau.. iš lidlo biggrin.gif Gal ir maža ten gėrio, bet tai kur to gėrio yra?
Papildyta:
Luety, kad Londone kokius reikalus sutvarkyt ir dar aplėkt kažkur pasižvalgyti, tai dienos mažai. Taigi, kad tos tavo siūlų pardės ir kiti reikalai būtų toj pačioj gatvėj ar už sekančio kampo... Tas važinėjimas po miestą suryja didesnę dalį laiko. Aš per savaitę taip ir nenuėjau visur kur planavau, nors ir nebuvo plačių planų.


Labas rytas,

oi jauciasi pavargis po vakar labai,kaulai skauda,kazkokia isvirus.
Bet minus 700g,nes beveik alkani buvom,tik ant pabaigos spejom ismukt i viena kavinuke,kuri,musu megstama,Pret a Manger,ten visada gali pavalgyt su mazai,bet..brangiai isejo.Dvi dezutes salotu lapeliu su vistiena,dvi late kavos ir du kroasantai su migdolais,ir gavosi £25,4.Nu nepigiai uz toki maista.Sakyciau kavinej kokioj,gal ir nieko,bet cia,likau nustebinta.Tokios kavinukes buna aerouoste,tai jau zinau,kad ten brangu,bet matai Londej taip pat.Musu mieste jos nera.
Musu traukinys velavo,po to kelyje stovejo,isvaziavom 8:30,turejom but 10:30,o buvom tik 11:30.Visa valanda velavo.Todel ir viskas paejo ne taip.Ne ambasadoj mes keitima pasi darem,o yra atidaryta papildomi punktai global vizu centruose .Ten pavelaves ne labai ieisi,stovi durininkas ir tikrina referensus.Ukrainieciu kilometrine eile,visi barasi,pursliojasi,triuksmas.As dar traukinyje parasiau emaila,nes telefono neduota,kad veluojam ne del savo kaltes.Ten viskas angliskai,isskyrus musu pasu langeli.Atsake,kad jei mandagiai paaiskinsit receptione,tai priims.Zinoma prieme,bet reikejo praeit daug saliu,kur sedi zmones ir laukia priejimo prie langelio su numeriukais,kad gaut vizas kazkur isvaziuot.
Musu Lithuania kambariukas uz New Zeeland ir Italijos,sunku rast pirma kart atvykusiam,bet as radau,kambariukas malonus,su baltos odos sofom,grazu.Bet musu niekas nelauke,mes pavelave.Daugiau nei vieno lietuvio laukiancio.Ejau prasyt ,kad pasakytu,ar beateis ten kas,nes pralaukem dar pusvalandi,nieko nebuvo.Nu bet atejo grazi lietuvaite ir viskas puikiai praejo,greit,su komfortiniu aptarnavimu.Ir foto padare ir voka dave,kad uzrasyt adresa,jog atsiust,jokiu rumciu,eiliu.Nu bet ateme daug laiko visi tie velavimai,laukimai,todel jau niekur nebejom,tik pavalgyt ir i stoti,nors stoti laukem 1 val dar savo traukinio.Bet valanda Londone mazas laiko tarpas,uzstrigs kur metro ir prabegs ta valanda,kaip vanduo.
Tai va,nieko ir nebenuveikem.Kai atsisedom stoty ant suolelio,nebenorejom beatsikelt.



QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 13, 08:06)
O jei kalbant ne apie gėrį, bet apie skonį - jos bent valgomos? Baisiai seniai pirkau tokias daržoves žiemą iš PC, bet kiek pamenu, tai man jos žiaurios būdavo, ypač pomidorai ir salotos. Gal pasikeitė kažkas į gerą pusę? Man kažkaip valgomiausios daržovės iš PC - paprikos ir kopūstai, tai tų kartais nusiperku. O šiaip tik lieka morkos ir burokėliai iš rūsio.
Trūksta man žiemą žalių (neapdorotų) daržovių, bet kažkaip pragyvensiu smile.gif

Klausi apie gėrį. Tai jo labai daug savose raugintose daržovėse smile.gif
Kai aš tokį gėrį tik kaip vaistus galiu naudot, tai man belieka pasirinkti, kur skaniau ir kur mažiau blogio smile.gif

As niekada nepirkdavau jokiu salotu ar darzoviu ziema,bet siemet perku maiselius su visokiu lapeliu rinkiniu,ten buna italisko stiliaus arba baby salotos ,nes savo neuztenka mums,nespeja uzaugt.Gal ir ne kazka tos salotos,bent jau skanios,jauni lapeliai,turi skoni.Nors pakankamai brangios,bet nesuku galvos.Svarbu skanu.
Vaziuojant traukiniu daugelis lauku po vandeniu.Jei nesustos lije,badas.


QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 13, 08:28)
Ingrida, tai gerai , kad neguldo . Nes namie ir sienos gydo  4u.gif
Pasigirsi megztuku kai išdžius ?
Mano liemenė megzta prieš metus  ir numesta 2022 metų pavasarį. Bo  tingėjau kaklui akis surinkti.  Supratau , kad mirtinai reikalinga DABAR. Negi pirksiu ? Be to mano gražesnė ir geresnių siūlų smile.gif Ne akrilo ... Tikiuosi rasiu laiko savaitglį nuleisti akis .  Ne toks greitas darbas adata .
Mano liemene ,megzta nuo virsaus,kad nereiktu siut,guli antra puse nugaros nenumegzta,reik prisiruost uzbaigt,pavasari sode gerai bus uzsidet.
Dusia,pasirodysi?Gal motyvacija man pakelsi. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 13, 12:09)
Nes kai netikiu mokslu apie -otikus pokeliuose ar piliulėse, tai kas belieka biggrin.gif

Tai nusipirk raugintų biggrin.gif

Taip, nusiperku biggrin.gif bet dažniausiai raugintų kopūstų sultis. Nes vieni kopūstai greit nusibosta, tai juos retai perku. Kitko rauginto nemėgstu.

Aš -otikais tikiu kad jie yra, kad gyvi, gaminau su jais avižinių dribsnių raugą savo a.a.Žmogui. Siunčiausi -otikus, kad jų būtų billionai... Neturiu patikrintų faktų, žinių, kiek tai davė naudos, bet gaminau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 13 sausio 2023 - 11:31
Ingrida,Dusia,grazus megztukas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
https://www.liveinte.../post497529531/
Atsakyti
Aha Luety,gražus,paprastas.Dabar ir pas mane pynių metas. mirksiukas.gif
Pila kaip turi būti,šiltnamis atkrenta,laukiame mašinos malkų,tai net nežinau kažkaip reikės ar sunešti ar apdengti?Šlapios džius . ax.gif MB sako palikti lauke,kad išplautų rūgštį?Nenusimanau. ax.gif
Mes irgi valgome raugintus kopūstus,burokėlius,kalafiorus,obuolius.Jau net mb žada ir kitais metais raugti,kai čia yra sąlygos,ne bute laikyti. ax.gif Man skaniausi kalafiorai.
Šulinyje nepasiteisino agurkai pabandėme,vanduo buvo nuslūgęs vasarą tai perrūgo,labai jau rūgštūs gavosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 13, 11:31)
Ingrida,Dusia,grazus megztukas biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
https://www.liveinte.../post497529531/


Labai gražus 4u.gif
Man netiktų , bet mano mergytei labai wub.gif
Luety mano liemenė paprasta, nuo apačios ratu. V formos kaklas .. Tamsi. Nei tai juoda nei pilka.
Kai išplausiu parodysiu .
Kelionės yra gėris dėl svorio metimo. Daug judi , mažai valgai biggrin.gif
Pas mane sezoninė virtuvė labiau . Kas yra, to pavalgom. Čia apie daržoves ... O jei kažko nenori - vadinasi nesi alkanas:)
Atsakyti