Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 12, 10:34)
Sitas z\arnu turinio biz\nis atsirado,kai trecioji z\emes ukio revoliucija istrucino 19 amz\iaus mikrobioma.Poreikis .
Bet ,isgeri biotiku,bet uz\valgai kaz\ko su pestidais ir cukrum ir jie numirsta.

Nu tai va, jei valgai netinkamai, tai gerk negėrus - jokios naudos. O jei valgai normaliai, tai kam jų reikia.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 12, 10:05)
O siaip as nesu tas asmuo ,kuriuo saintlina ir tu pasitiki.As pries sistema.Taigi ,aikit sikt.


va tavo chamizmo ne vietoj aš tikrai nesuprantu. Būk tu prieš sistemą kiek nori, nieks į sistemą tavęs netempia ir net įtikint kažkuo kitu nesistengia.
Atsakyti
Kiek žinau , po 2 metų donoro bakterijų neberanda... Labai individualūs tie gyventojai pilvelyje. Svetimus nužudo.
Pasiskaitykite:
https://www.lrt.lt/n...nuo-sunkiu-ligu

Man žiauriau už svirpių valgymą.
Kaip namų sąlygomis pasitikrinti kokio gerumo bakterijos pilvelyje gyvena rašiau 20 kartų ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 12, 10:22)
Čia visos žolininkių anūkės -


tikrai ne visos smile.gif mano bobutės maximum ką džiovino, tai ramunėles, kiek pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 12, 11:10)
tikrai ne visos smile.gif mano bobutės maximum ką džiovino, tai ramunėles, kiek pamenu smile.gif

Mano irgi ne...
Liepžiedžiai , avietės ir metylis( pelynas) - tris arbatas žinojau. Bet mano baba man pasakojo , kažkada kažką kažkas gydė karvės š*** .
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 12, 11:09)
Pasiskaitykite:
https://www.lrt.lt/n...nuo-sunkiu-ligu

Man žiauriau už svirpių valgymą.


esu skaičiusi. Manau, tai nedaroma bet kam ir bet kada. Jei kam nors daroma, turėtų būti rimta priežastis ir daugmaž žinomos rizikos ir pasekmės.
Šiaip turi viskas eiti į priekį, tuo labaiu medicina. Jei atrandami kažkokie būdai, kurie ką nors išgelbės, negi viską atmesti a priori ir likti prie močiutės žolelių? Negeriu ir aš tų bakterijų (ir antibų labai seniai nereikėjo), bet ir neturiu požiūrio, kad viskas yra nesąmonė. Nes tiesiog negalim visko žinoti.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 12, 11:19)
esu skaičiusi. Manau, tai nedaroma bet kam ir bet kada. Jei kam nors daroma, turėtų būti rimta priežastis ir daugmaž žinomos rizikos ir pasekmės.
Šiaip turi viskas eiti į priekį, tuo labaiu medicina. Jei atrandami kažkokie būdai, kurie ką nors išgelbės, negi viską atmesti a priori ir likti prie močiutės žolelių? Negeriu ir aš tų bakterijų (ir antibų labai seniai nereikėjo), bet ir neturiu požiūrio, kad viskas yra nesąmonė. Nes tiesiog negalim visko žinoti.

Pirmas dalykas, tai nieko naujo , tiki pritaikė senai atrastus dalykus. Kinai žinojo. Lietuviai irgi biggrin.gif
JAV galima tai atlikti privačioje klinikoje, mokėk pinigus.
Jei galiu patarti - ar Tavo Lesius jogurto be uogienės nesutiktų kažkiek suvalgyti ? Ar kokio rūgpienio . Mano katei jei kartais bėdos su pilvu ( yra atsitikę kokis 5 kartus per 11 metų ) sesė visada pataria sumaitinti kokį arbatinį šaukštelį. Visada padeda.
Ir jei galiu patarti Tavo draugei - tegul pasidomi paleo mityba. Po kokio pusmečio susitvarkys , greičiau ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 12 sausio 2023 - 11:31
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 12, 11:26)
Jei galiu patarti  - ar Tavo Lesius jogurto be uogienės nesutiktų kažkiek suvalgyti ?
 
Ir jei galiu patarti draugei - tegul pasidomi paleo mityba. Po kokio pusmečio susitvarkys , greičiau ne.


nesutiks, man rodos )) bet jam kol kas padeda virta trinta morka, duodu su mėsa. Nežinau, ar poveikis išliks ir kai morkos nebegaus.

ji vegetarė smile.gif Ir šiaip apie mitybą gali kam nori papasakot, paskaitas kažkokias veda, tai kur aš ten su savo ribotom žiniom ką sakysiu ))) beje, ir sakė, kad po laimo pusmečio prireikė atsistaytmui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 12 sausio 2023 - 11:39
QUOTE(saintlina @ 2023 01 12, 11:38)
nesutiks, man rodos )) bet jam kol kas padeda virta trinta morka, duodu su mėsa. Nežinau, ar poveikis išliks ir kai morkos nebegaus.

ji vegetarė  smile.gif Ir šiaip apie mitybą gali kam nori papasakot, paskaitas kažkokias veda, tai kur aš ten su savo ribotom žiniom ką sakysiu ))) beje, ir sakė, kad po laimo pusmečio prireikė atsistaytmui.


Lesiui sveikatos 4u.gif Atsistatys wub.gif

Supratau , vegetatui nieko nepatarsi.

Aš rugsėjį gėriau antibiotikus. Spalį atosotgavau daug, o kur atostogos ten ir vynas biggrin.gif
Nuo lapkričio susiėmiau ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 12, 11:48)
o kur atostogos ten ir vynas  biggrin.gif


thumbup.gif
o vynas raudonas gi irgi prie sveikatos, ne?..
Atsakyti
Jei nori užveisti gerą koloniją žanyne tai netinka vynas .
Tenka kokiam mėnesiui , pusantro mesti iš raciono.
Atsakyti
Dabar cia chamiskai mastau,pagal esme tai tie biotikai yra daugiau maistas ,nei vaistas.
Bet tikejimo klausimas komplikuoja ju renesansa,taip nes tai nera naujove.Tai seniausiai z\inoma ir kultivuojama.Dabar tai patiria agresyvios aplinkos ir gyvenimo antpuolius. biggrin.gif
Seniausiai z\inomi visi tie raudonuju ryz\iu,miso produktai.
Jie labai tikri,jie gyvena ir padeda gyvent ,ju nesimato.Tenka patiket biggrin.gif
Atsakyti