Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 01 11, 18:29)
Na va, bent jau registruotas ))

Nu tai jei tik tokios bėdos, tai paprasta - vmvt puslapyje pasitikrini smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Trūksta skyščių organizmas rodo,o š taip nemėgstu vandens,bent Vytautą siurbiu retkarčiais.Dukra šaukdavo vasarą imk vandenį į mišką,neklausiau. ax.gif
Vakar nusipirkau arbūzą,bent taip gal pasikrausiu skyščių.Ir vėl dukra šaukia cukraus bomba,o mes jau su mb pusę suvalgėme. ax.gif Galiu tik uogas iš vaisių,tai ką lieka šilauogės,vynuogės mėlynos šiek tiek. ax.gif Bandau kompensuoti arbata vakarais,skyščius.Važiuosiu per parduotuves įvairesnių košių paieškoti. ax.gif Ne visur yra avinžirnių,lešių. mirksiukas.gif
Smagios dienelės. 4u.gif
Atsakyti
Pasitikrinau elektroninėje erdvėje,šiuo metu nei viena vaistinė neturi mano vaistų.Valio.Gerai vasarą negėriau kažkiek susitaupė.O vaistai man tikrai tinka,kasmet būdavo cholesterolis blogas,dabar po tyrimo,kai uoliai geriu vaistus, viskas normoje ir kraujo spaudimas.Tai jaučiu siuntimo pas kardiologus negausiu?Nors gerai būtų gal pakeisti jau vaistus.Na gal organizmas neįprato labai prie jų dar?
Atsakyti
Oi ponios ,ekrana apspjoviau kava jus cia paskaicius.
Pirma,kim chi- tai korejietiskai rauginti kopustai ,beigi kitos darz\oves.Jokiu vabaleliu.Nebent netycia papuole.
Antra - metabiotikai ,tai mandresnis z\odz\io simbiotikai vedinys.Reiskiantis ,kai vienas organiz\mas padeda kitam.Arciausias to pavyz\dys ,grybai ,augantys ant medz\iu,bet jie ardo mediena.Na paraz\itavimo atmaina.Tai metabioz\e ne paraz\itavimas o darnus sugyvenimas.

Trecia - dabar tai labai populiarus tyrimu laukas.
Ketvirta,is asmenines patirties.Sunku tas bakterijas gyvas pilve islaikyt.
Todel kaz\kada uz\siminiau apie serapeptaz\e,gal daug kas z\ino natokinaz\e,miso .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 12 sausio 2023 - 09:44
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 12, 09:27)
Pirma,kim chi- tai korejietiskai rauginti kopustai ,beigi kitos darz\oves.

Ketvirta,is asmenines patirties.Sunku tas bakterijas gyvas pilve islaikyt.


o aš galvoju, kur man čia taip tas kim či girdėtas )))

kiek skaičiau, tai metabiotikai nėra gyvos bakterijos. Bet tikrai nesiginčysiu, nes toj srity tikrai mano žinios labai paviršutiniškos. Kad populiarus tyrimų laukas, tai gerai. Gal į ką gero išvirs?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 12 sausio 2023 - 09:48
Tai tie metabiotikai turetu but pagalbininkai islaikyt tas bakterijas gyvas ir laimingas. biggrin.gif
Atsakyti

Gyvas ir laimingas jas padaro prebiotikai.

Labas rytas :4u:​ 

Atsakyti
Oi pou ,pasirodo jos jautrios glifosatams,ir dar neaisku kam.
O siaip as nesu tas asmuo ,kuriuo saintlina ir tu pasitiki.As pries sistema.Taigi ,aikit sikt.
O kalbant apie sistema,muka ,kaip tau sekasi sistemoje?
Atsakyti
Labos,
Lyja. Niuru ...
Dėl žarnyno gyventojų motulė gamta pati viską atradusi , reikia nustoti valgyt šalmštą ir pats organizmas užsiaugins. Čia visos žolininkių anūkės - ar žinot ką liepdavo valgyti 19 amžiuje visiškai nusilpusiems po sunkios ligos ? Aš žinau .
Šiais laikais vienintelis efektyvus gydymo būdas, persodinti kito žmogaus ****. Nežinau ar atlieka Lietuvoje. Užsienyje taip...
Ingrida yra vienas būdas išmokti gerti vandenį - pasisūdyk maistą labiau negu įprastai . Troškins. Įprasi ...
Mukute, kaip jautiesi ?
Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
Nesu daug gyvenime gėrusi antibų, ir niekada po jų (su jais) nesu gėrusi jokių –otikų. Nu nes netikiu šituo bizn..., oi – mokslu bigsmile.gif. Dabar galvoju – daug praradau? unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sitas z\arnu turinio biz\nis atsirado,kai trecioji z\emes ukio revoliucija istrucino 19 amz\iaus mikrobioma.Poreikis .
Bet ,isgeri biotiku,bet uz\valgai kaz\ko su pestidais ir cukrum ir jie numirsta.
Atsakyti
Pasiskaitymui
https://sam.lrv.lt/l...transplantacija
Atsakyti