Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 01 11, 12:47)
Pou, pasakyk tu man, ar galima pas mus nusipirkti metabiotikų?


Gal tie?
https://lt.coral.clu...l...&offer=2193
Atsakyti
Drisciau abejot ar yra ,bet gali but kad nerandam.Kiek kam rekomendavau ac crispatus stama,kuris jau turi irodomos medicinos )na ir vertimas)suns medali,tai sunkiai sunkiai jo rast.
Siaip is ai herbo,is amerikos.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 11, 14:50)


turbūt panašu, tik kad kai ne iš oficialios vaistinės, tai abejoju, ar tikrai tai, kas rašoma ))
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 11, 13:19)
turbūt panašu, tik kad kai ne iš oficialios vaistinės, tai abejoju, ar tikrai tai, kas rašoma ))


Deja juose yra kazkoks velnias is korejietisku vabzdziu,nes jie zymimi kimciai.Skaiciau,kad kur bus vabzdziu milteliu,vadinsis kimciai.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 11, 14:40)
<p>Saintlina, nedirbu, tad nežinau asortimento. Bet kiek peržiūrėjau, lyg neužmačiau. Greičiausiai, jei yra, tai jie turi maisto papildo statusą ir juos kaip maistą kuruoja VMVT - jie notifikuoja, reiktų jų notifikuotų MP sąrašus peržiūrėt. Maisto platinimo taškai įvairūs (tas, kas turi maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą, jei neklystu). Klustelčiau draugės, bet dar negrįžus iš kelionės. Kad reklamuotų, negirdėjau. Pasiskaičiau ir pati, turėtų būt liuks.</p><p>Dėl kokios priežasties ieškai?</p>


kaip čia pasakius.. prasidėjo, aišku, nuo šuns ))) nuo antibiotikų žiauriai išsibalansavus žarnyno ar skrandžio veikla, niekaip nesusitvarko. Turiu draugę, kuri studijuoja nutriciologiją. Ji va ir pravedė man paskaitą apie probiotikus, prebiotikus ir metabiotikus, ypač girdama paskutiniuosius. Sakė, super geras dalykas ir žmonėms po stiprių antibiotikų kursų (laimo, skrandžio bakterijos atvejais) ir pan., tik kad pas mus jų turbūt nėr, nes net gydytojai dažnai apie tokius negirdėję ar girdėję labai abstrakčiai.
Na, kai grįš tavo draugė, klusterk jos, jei nepamirši. Įdomu pasidarė smile.gif

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 11, 15:19)
turbūt panašu, tik kad kai ne iš oficialios vaistinės, tai abejoju, ar tikrai tai, kas rašoma ))

Tai kad papildai tai maisto produktai - prie ko čia oficiali vaistinė? Sudėtį gali ir gamintojo puslapyje pažiūrėt.
Man tai labai tinka papildai iš neoficialios ne vaistinės - iherbo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 11, 15:19)
turbūt panašu, tik kad kai ne iš oficialios vaistinės, tai abejoju, ar tikrai tai, kas rašoma ))


Aš pagal savo perskaitytas knygeles sakau, kad tai neveiksminga...
Mano šeimos "botanikas" apie visų gerųjų bakterijų naudojima yra ne kokios nuomonės. Jo žodžiais gerai , kad suvirškinam, neapsinuodijam.

Papildyta:
O tai čia šuniui ar Tau reikia ?
Po laimo ligos, ty antibiotikų vartojimo 20 dienų per 1,50 mėn ir atsistačiau.
Apie žmogų žinau kaip atsistatyti , kaip prasitestuoti, apie šunį ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 11 sausio 2023 - 16:08
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 11, 15:59)
O tai čia šuniui ar Tau reikia ?


Draugė ieško. Man pačiai nereik smile.gif bet šuniui pabandyčiau turbūt.
Atsakyti

Iš esmės vaistinė ar ne vaistinė, kur parduodamas maisto papildas, esmės nesudaro - vaistinė tik viena iš galimų pardavimo vietų. Jei ta mažmeninio platinimo įmonė turi maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą, ji gali prekiauti ir maisto papildais, kurie realiai yra maistas, t. y. produktas, skirtas papildyti maisto racioną, trūkstam kažkokių medžiagų, esant menkavertei mitybai ir t. t. Svarbiausia, kad MP būtų arba registruotas, arba notifikuotas (VMVT turėtų skelbti sąrašą). Tuo užsiima Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Blogiausia yra, kad tie MP yra tokia tamsi zona, - aš apie kokybę, deklaruotas sudėtis ir t.t. Ir čia jau vaistinė ar ne vaistinė - niekuo padėt negalės. Vaistinė tikrai netikrina. Maisto papildai tik viena iš galimų vaistinių prekių, bet ne būtina, tai nėra jos tiesioginė veikla.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 11, 17:25)
<p>Iš esmės vaistinė ar ne vaistinė, kur parduodamas maisto papildas, esmės nesudaro - vaistinė tik viena iš galimų pardavimo vietų. Jei ta mažmeninio platinimo įmonė turi maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą, ji gali prekiauti ir maisto papildais, kurie realiai yra maistas, t. y. produktas, skirtas papildyti maisto racioną, trūkstam kažkokių medžiagų, esant menkavertei mitybai ir t. t. Svarbiausia, kad MP būtų arba registruotas, arba notifikuotas (VMVT turėtų skelbti sąrašą). Tuo užsiima Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Blogiausia yra, kad tie MP yra tokia tamsi zona, - aš apie kokybę, deklaruotas sudėtis ir t.t. Ir čia jau vaistinė ar ne vaistinė - niekuo padėt negalės. Vaistinė tikrai netikrina. Maisto papildai tik viena iš galimų vaistinių prekių, bet ne būtina, tai nėra jos tiesioginė veikla.</p>

O tai su papildų kokybe ir deklaruota sudėtimi yra blogiau, nei su dešrų, duonos ar kokių čipsų kokybe ir sudėtimi? Kažkaip net sunku suvokti, kad papildų biznis nieko nebebijo, jei net sudėtis meluoja.
Atsakyti

Kava, nežinau. Papildai - ne farmacijos prekė. Atsakinga institucija kita, ir jau tai pasako, kad tai yra maistas, ne vaistas. Bet tikrai kartais yr reikalų.  Kaip ir su dešrom. 

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 11, 15:48)
Tai kad papildai tai maisto produktai - prie ko čia oficiali vaistinė? Sudėtį gali ir gamintojo puslapyje pažiūrėt.
Man tai labai tinka papildai iš neoficialios ne vaistinės - iherbo biggrin.gif


Turiu vilties, kad tam, kuo prekiauja vaistinės, yra bent kažkokie saugikliai, jog nepakliūtų bile kokie preparatai. O internetinį puslapį sukurt gali bet kas ir sudėtį parašyt gali bet kokią. Jei tai seniai dirbantis puslapis su daug lojalių klientų ir atsiliepimų, tai viena. Jei nematytas ir negirdėtas - tikrai aš ten nieko nepirksiu.
Aš papildų kol kas neperku ir nenaudoju išvis jokių, tai jokios patirties su jais neturiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 01 11, 17:25)
Svarbiausia, kad MP būtų arba registruotas, arba notifikuotas (VMVT turėtų skelbti sąrašą).


Na va, bent jau registruotas ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 11 sausio 2023 - 18:30