Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas,

Nėra Kaune jokio sniego.

Pou tokio mokesčių didinimo negirdėjusi. Paskutinis rimtas visuotinis buvo PVM didinimas nuo 19 iki 21. Apie pensijas nekalbėjo. O kai dvare paleidžia juokdarius,  ale Olegus ir kt, žinok, kažką įtrauks į nosį.  

Kai negaliu nieko pakeisti tai stengiuosi į viską žiūrėti su šypsena... gyvenimas vienas, jis trumpas ir įdomus. Neturiu laiko ir noro augintis baimes. 

Ingrida, kaip laikaisi? Kaip nuotaikos? Sunkus laikas yra Tau laukime  :4u:  :wub:​ 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas ryts.
Ačiū Dusiuk,gerai laikausi.Atrodo čia ne pas mane tragedija,kažkur šalia,šone.Aštuntą vėl atėjo žinutė į telefoną atsakymai tyrimų,šiandien komisija spręs mano likimą,rytoj laukiu skambučio onkologės. ax.gif Daugiau planai galvoje,užbaiginėju megztinį,jau galvoje kitas laukia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ingrida, kai užbaigsi megztinį laukiam pasirodymo ant podiumo temoje 4u.gif
Vakar jau mačiau lietuviškoje spaudoje antraštes, kad svirplių nevalgys tik antivakseriai smile.gif Neskaitau aš tokių straipsnių ale graudu , kai tokius prastus demagogus samdo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Valstybinių psl neveikimas žudo ... Tris sykius sodra išmetė.
Atsakyti
Labos ,

Nuo šiandienos nedarbingumas, siuntimai: pulmonologas, hematologas ir reumatologas. Nustebusi išgirdusi, kad neturėjau nedarbingumo.... na sako kolegų visokių būna....o išduoti galėjo nereikėjo iš naujo regsitruoti... žodžiu pasaulis margas....
Einu ieškoti talonų smile.gif
Atsakyti

Labos ,

Nuo šiandienos nedarbingumas, siuntimai: pulmonologas, hematologas ir reumatologas. Nustebusi išgirdusi, kad neturėjau nedarbingumo.... na sako kolegų visokių būna....o išduoti galėjo nereikėjo iš naujo regsitruoti... žodžiu pasaulis margas....
Einu ieškoti talonų smile.gif

Muka, aš tik žinau, kad yra pakeista nedarbingumo pažymėjimų išdavimo tvarka - kad reikia fiziškai apsilankyt pas gydytoją, norint jį išduoti. Galbūt kai kurie gydytojai, kurie gydo pacientą ne pirmus metus, jį pažįsta, lanksčiau traktuoja, bet tikrai yra toks reikalavimas. Kitoj temoj diskutavom - vieni labai griežtai laikosi, kiti lanksčiau. Tad jei gydytoja vaduojanti, gal ji norėjo tave pamatyti - normalu, nes gal tu tik sakai, kad blogai jautiesi, kai kraujas rodo, jau beslopstantį uždegimą, rodikliai yra geri. Ten manau, kad sesutė sumaklino viską, kai pasakė, kad paskambins ir nebūtina atvažiuot. Būtum vietoj viską išsiaiškinus. Čia kažkoks nesusikalbėjimas. Manyčiau, kad saviems pacientams gal lanksčiau taiko tvarką, tad sesutė ir pasakė kaip paprastai, o gydytoja užprotestavo ir tiek.

O šiaip, kai sergi, registruojiesi arba priima be registracijos, daro tyrimus, paskiria gydymą, kai pasveiksti, tada ir pasveiksti. Kad jei ji užbaigė epizodą, reikia sistemoj iš naujo registruot, tai greičiausiai taip, bet tai jau ne tavo reikalas, jei tu dar sergi ir esi nedarbinga. Kai ji gali sakyt, kad eik į darbą, jei negali?

Svarbu, kad gavai siuntimus, dabar jau registruokis ir pradėk ieškoti priežasčių.

Atsakyti
Pou ,mano kantrybe jau nenesa,kada muka isvis pasveikus buvo? Bet ji toks jau zmogus ,susirgo ,tiksliai paastrejo per kaledas,nedarbinguma gavo po triju karaliu. biggrin.gif
Z\inok ligotiems z\monems labai sveika bandyt pataikyt tarp sistemos dantraciu biggrin.gif
Cia toks daiktas is greiciu dez\es biggrin.gif
Atsakyti

Muka, aš tik žinau, kad yra pakeista nedarbingumo pažymėjimų išdavimo tvarka - kad reikia fiziškai apsilankyt pas gydytoją, norint jį išduoti. Galbūt kai kurie gydytojai, kurie gydo pacientą ne pirmus metus, jį pažįsta, lanksčiau traktuoja, bet tikrai yra toks reikalavimas. Kitoj temoj diskutavom - vieni labai griežtai laikosi, kiti lanksčiau. Tad jei gydytoja vaduojanti, gal ji norėjo tave pamatyti - normalu, nes gal tu tik sakai, kad blogai jautiesi, kai kraujas rodo, jau beslopstantį uždegimą, rodikliai yra geri. Ten manau, kad sesutė sumaklino viską, kai pasakė, kad paskambins ir nebūtina atvažiuot. Būtum vietoj viską išsiaiškinus. Čia kažkoks nesusikalbėjimas. Manyčiau, kad saviems pacientams gal lanksčiau taiko tvarką, tad sesutė ir pasakė kaip paprastai, o gydytoja užprotestavo ir tiek.

O šiaip, kai sergi, registruojiesi arba priima be registracijos, daro tyrimus, paskiria gydymą, kai pasveiksti, tada ir pasveiksti. Kad jei ji užbaigė epizodą, reikia sistemoj iš naujo registruot, tai greičiausiai taip, bet tai jau ne tavo reikalas, jei tu dar sergi ir esi nedarbinga. Kai ji gali sakyt, kad eik į darbą, jei negali?

Svarbu, kad gavai siuntimus, dabar jau registruokis ir pradėk ieškoti priežasčių.

Pou ,mano kantrybe jau nenesa,kada muka isvis pasveikus buvo? Bet ji toks jau zmogus ,susirgo ,tiksliai paastrejo per kaledas,nedarbinguma gavo po triju karaliu. biggrin.gif
Z\inok ligotiems z\monems labai sveika bandyt pataikyt tarp sistemos dantraciu biggrin.gif
Cia toks daiktas is greiciu dez\es biggrin.gif

O kur rašiau, kad pasveikus? Rašiau, kad ne Mukos reikalas, - manau, sesutė suklydo pasakius, kad nereik atvykt, nes atvykt reikėjo. Tik tiek, kad ne Mukos tai klaida ir gydytoja turėjo, kažkaip išspręsti šį klausimą. Bet dabar jau post factum. Reik džiaugtis, kad jos šeimos gydytoja į problemą žvelgia iš esmės.

Atsakyti
Muka, jei ne dėl savęs tai dėl kitų 4u.gif Aplinkinių . Visiems smagiau , kai tu gali : MB, dukrai, mamai . Juolab kolegoms 4u.gif
AA sistemoje sveikatos nedaug rasi. Ligų taip... Ir simptomų gydymo, bet ne visumos. Nesveikatina mūsų sveikatos sistema. Nupjauti, sugipsuoti, susiūti moka tobulai , be kompikacijų . O visuma neįdomu.
Atsakyti
Pou, pasakyk tu man, ar galima pas mus nusipirkti metabiotikų?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 11, 13:47)
Pou, pasakyk tu man, ar galima pas mus nusipirkti metabiotikų?

Cia tie nabagai vabzdziai ? Tai birz\u duonos gaminiuose biggrin.gif(mintyse aisku as apie mandavoskes galvoju,bet tvardausi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 11 sausio 2023 - 13:46
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 11, 13:45)
Cia tie nabagai vabzdziai ?


ne.
Atsakyti

Saintlina, nedirbu, tad nežinau asortimento. Bet kiek peržiūrėjau, lyg neužmačiau. Greičiausiai, jei yra, tai jie turi maisto papildo statusą ir juos kaip maistą kuruoja VMVT - jie notifikuoja, reiktų jų notifikuotų MP sąrašus peržiūrėt. Maisto platinimo taškai įvairūs (tas, kas turi maisto tvarkymo subjekto pažymėjimą, jei neklystu). Klustelčiau draugės, bet dar negrįžus iš kelionės. Kad reklamuotų, negirdėjau. Pasiskaičiau ir pati, turėtų būt liuks.

Dėl kokios priežasties ieškai?

Atsakyti