Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ačiū AA,laukiu psichiatro konsultacijos vis dar. ax.gif
Bet gerai anksti ryte pradėti dieną,kiek darbų pasidaro,(kiek mes pramiegame naudingo laiko?) mirksiukas.gif Kardiograma pasirodo buvo net paskirta.
EX,man kai aš neišsimiegu pojūtis,kaip pachmielna.Ačiū , Dukra sakė Gintarinėje atsirado mano vaistai,važiuosiu paieškoti. mirksiukas.gif Burna neužsidaro vis kišu burnon kažką,jaučiu svoris vėl aukštyn dės,reikia šiltnamin pakliūti. ax.gif
Atsakyti
Dėkui Luety 4u.gif
Kaune mano Šilainių kaime labai slidu vaikščioti . Ir rūkas kaip Kingo romane.
Apsikirpau , žilus paslėpiau po dažais . Pasiutimas su tais plaukais, ataugo kosminiu greičiu . Kirpėja irgi guodėsi , kad kupstas tų plaukų, sunku sutvarkyti . Suveikė kompleksas papildų .
Ingrida, Tavo vietoje bijočiau svorio kritimo .
Jei aš pasiguodžiu , kad svoris auga savo gydytojui, pasišypso ir liepia sportuoti , mažiau valgyti . Amžius ir hormonai, normalu ... Ir visada pabrėžia , jei svoris ims kristi - skubiai pas jį ateiti . Priežastis gali būti nemaloni .
Ingrida, patikrink internetu ar paskambink ar yra tų vaistų...
Mukute , jau neramu mums. Kur dingai ?

Atsakyti
Labos smile.gif

Viskas gerai...tiesiog ... ryt pas gydytoją..vis dar silpna... prašysiu pas reumatologą ir hematologą.. ai kažkaip rankos svyra...nors neturėtų juk dėl savęs mieliausios biggrin.gif
Atsakyti

Labos smile.gif

Viskas gerai...tiesiog ... ryt pas gydytoją..vis dar silpna... prašysiu pas reumatologą ir hematologą.. ai kažkaip rankos svyra...nors neturėtų juk dėl savęs mieliausios biggrin.gif

Muka, natūralu, kai blogai jautiesi, ką jau čia šokinėsi iš džiaugsmo.

Kai išsitirsi viską, pagalvok apie resveratrolį. Jei neatsiras, ko nors naujo. Paskaitinėk, man atrodo, kad visai į naudą būtų.

Ingrida, pasitark su gydytojais, bet manau, kad ir tau nepamaišytų. 

AA, kaip tu manai?

Atsakyti
Jos abi per daug visokiu vaistu vartoja.Turiu matyt sarasa ,del pasaliniu poveikiu ir suderinamumo.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 10, 14:57)
Jos abi per daug visokiu vaistu vartoja.Turiu matyt sarasa ,del pasaliniu poveikiu ir suderinamumo.

Vartoju tik Triveram jau gal penkis metus,na ir pradėjau piktnaudžiauti melatoninu,daugiau jokių. ax.gif
Atsakyti
Ai nez\inau ,cia tas delo nejasnoje ,sylno pochoz\oje na magiju.Kai cia viskas remiasi tikejimais,tai tingiu siandien but pilatu pontiskiu.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 10, 13:51)
Kai išsitirsi viską, pagalvok apie resveratrolį.



Raudonas vynas yra tiesiog Jaunystės eleksyras ?
Ingridos ligas mėgsta Lietuvoje mauda gydytis. Kai kas daktarų neklausia, kai kam leidžia ....

Atsakyti

Dusia, kad pasiektum reikiamą koncentraciją, reiktų kibirais plempti tą raudoną vyną.

Bet taip, raudonų, mėlynų vynuogių odelė yr gėris. Čia jokiu būdu nėra gydymas.

Bet dėl resveratrolio aš su savo profesore konsultavausi dėl anytos (krūties ir odos vėžys), jai rekomendavo. Gydymo metodika visiškai kita. Dėl to ir sakau, kai viskas aišku ir paskirta.

Mukai rekomenduočiau dėl priešuždegiminių savybių ir visų kitų gerų dalykų, bet vėl, po pilno ištyrimo ir aiškios priežasties, dėl ko pabyrėjo Mukiuks.

Aš nelabai galiu gerti, mane per daug užtonizuoja. 

Atsakyti
Turiu klausimų. Be jokių išankstinių nuostatų, jei ką.
Praktiškai kiekvieną dieną skaitau: ėjo - numirė. Miegojo - numirė. Ir pan.
Anksčiau to nebuvo? Kodėl dabar taip?
Anksčiau irgi buvo, tik nerašė? Kodėl būtent dabar taip uoliai rašo?
Atsakyti

Turiu klausimų. Be jokių išankstinių nuostatų, jei ką.
Praktiškai kiekvieną dieną skaitau: ėjo - numirė. Miegojo - numirė. Ir pan.
Anksčiau to nebuvo? Kodėl dabar taip?
Anksčiau irgi buvo, tik nerašė? Kodėl būtent dabar taip uoliai rašo?

Manau, kad rašo tai, ką skaito, kokioms žinioms skaitytojas jautrus. 

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 10, 16:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73033343" data-time="1673361772"><div><p>Turiu klausimų. Be jokių išankstinių nuostatų, jei ką.
Praktiškai kiekvieną dieną skaitau: ėjo - numirė. Miegojo - numirė. Ir pan.
Anksčiau to nebuvo? Kodėl dabar taip?
Anksčiau irgi buvo, tik nerašė? Kodėl būtent dabar taip uoliai rašo?</p></div></blockquote><p>Manau, kad rašo tai, ką skaito, kokioms žinioms skaitytojas jautrus. </p>

Sakai, anksčiau bandė rašyt, bet niekas neskaitė - tai tada ir nerašė. O dabar pabandė - ogi daug sujautrėjusių ir jau skaito - tai ir toliau rašo. Nu sakykim. Bet manęs neįtikina šita versija biggrin.gif
Atsakyti