Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Va kas blogiausia ,ka tas virusas padare,nieks nebemoka teisingai sirgti.Z\mogus su keliais aukstaisiais nesugeba tos sistemos isisavint , o tai ka paprastesniems .
Atsakyti
Ingrida, nuoširdžiai linkiu stiprybės atlaikyt visą tą gydymą. Nebus lengva, bet tu gali.. heart.gif



QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 09, 15:33)
Na prasau ,apie kara ,apie akciju birz\a ,pensiju fondus.

Nu tai ką čia baksnoji su pagaliuku. Pradėk pati temą, kuri tau aktuali. Kokių akcijų turi, kiek tau iki pensijos liko..

Atsakyti
Jo, šiandien vėl reikėjo dirbt su registracija per e.sveikatą. Dukrai pas gastro reikia. Šiandien turėtų būti talonai vasariui. Sėdi "ant sistemos" nuo pat ryto, kas 15-20 min. Nėra. Nėra. Nėra. Yra!!! Cieli 2 talonai!!! Bet tik "Be siuntimo". Kaip suprast? Tai kad reikia su siuntimu. Teko skambint į registratūrą, suprasti, kad nieko nesuprasti. Nu, užregistravo telefonu. Aš dar įdomumo dėlei įėjau į sistemą pažiūrėt po kokių 15 min. Talonų nėra. Lauk, gal pasiseks kovui sulaukti. Vadinasi, gydykis, žmogau...
Ir taip - kol laukė galimų talonų, jau apsilankė privačiai. Nes o ką daryt?
Atsakyti
O jei eit i privacia klinika,ar ziauriai brangiai kainuoja?
Ten turet savo gydytoja,gal nervus butu galima sutaupyt?
UK tai zveriskos kainos privaciu kliniku,ne simtais,o tukstanciais.
Jei imanoma ir pamanoma,Muka,gal kjreipkis ten ir nervu nebegadink.
Sistema griuva,bus dar ne to,o sveikata brangiausias turtas gi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 09 sausio 2023 - 15:09
Turku privati klinika bulgarijoje.
Ginekologas su ultragarsu,mikroskopu ,tas pats cervix tyrimas ,viskas 140 euru.Nuvaz\iavai ,pasedejai ,kol gydytojas pietus suvalge,viskas iskart.Atsakymai patrikrinami per dvi minutes,labai paprastoje sistemoje.
Urologas,ultragarsas,studentu apz\iura su prof,kraujo tyrimas antigenui,viskas 100 euru.
Ir taip cia klesti sveikatos turizmas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 09 sausio 2023 - 15:16
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 09, 13:14)
Turku privati klinika bulgarijoje.
Ginekologas su ultragarsu,mikroskopu ,tas pats cervix tyrimas ,viskas 140 euru.Nuvaz\iavai ,pasedejai ,kol gydytojas pietus suvalge,viskas iskart.Atsakymai patrikrinami per dvi minutes,labai paprastoje sistemoje.
Urologas,ultragarsas,studentu apz\iura su prof,kraujo tyrimas antigenui,viskas 100 euru.
Ir taip cia klesti sveikatos turizmas.


Labai puiku.Noreciau tokiom kainom privacios klinikos Ukejuje.
Atsakyti
O aš daugiabučio laiptinėje auginu 3 vazonus čilių . Geltonų . Iš kaimo parsivežiau , nes gaila buvo išmesti . Reiktų nusirinkti vaisius... Šaip tai amžinas augalas, darbe labai aštrų auginau 3 metus . Man per aštrus buvo , nevalgomas. Tiksliau kai pagaminau su juo patiekalą valgiau tik aš ir dukra, vyrams per aštru buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Išmečiau vieną dieną nes pabodo žaisti , bitute dirbti ... Jei nenumarinsiu laiptinėje pavasariop vešiu atgal į kaimą, tegul iš naujo dera .

Apie pensijų fondus sutikčiau klausyti tik Palmyros patarimų biggrin.gif
Atsakyti
Luety metropolijoje tu gauni kitokiu gerybiu.O cia kainos dar prieinamos del esancios konkurencijos.
Dabar taip,sodra deja yra tokia pat piramide kaip ir tie fondai,anuku jus neturit ,emigrantu neisileidziat tai finansavimas aisku bus bus pinigu spausdinimas.Nors manau kad ateity tas spausdinimas nebus toks kenkmingas,nebus infliacijos,nes atsauks visas sita esancia sistema.Tesiog spausdins ir dalins.
Amerkos akciju birz\a labai labai blogame stovyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 09 sausio 2023 - 15:30
Ginekologo konsutacija LT privačiai 60 EUR. Gimdos kaklelio tyrimas papildomai 15 EUR .
Geras echoskopo aparatas, kosultacija trunka apie valanda .
Osteopatas -50 Eur. Su masažu , pokalbis ir masažas trunka apie 1,5 val. Tik papildai kainuoja nemažai , perkiesi pats.
Manualinės terapijos pagalba -75 EUR pirminis, sekantis 55.
Tiek kiek man reikėjo per paskutinius 2 metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 09 sausio 2023 - 15:36
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 09, 15:59)
Pou,tai tiksli diagnozė bus kevirtadienį e sistemoje,po komisijos išrašo.Dabar su dukra sprendžiame ar mane aplamai guldys ,čia gal tik paspinduliuos,pašvitins ir namo? ax.gif
Baisiau su vaistais,į kelintą vaistinę einu ,mano Triveram nėra ir visos vaistininkės kaip susitarę,su vaistais blogai. blink.gif
Pou,noriu. 4u.gif

Ingrida, kokios dozės tau reikia? Pas mus yra tokių vaistų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 09 sausio 2023 - 15:35
Na va ,stai laisva rinka ir kapitaliz\ma pradeda atakuot z\mogiski santykiai ir empatija.
Tik kodel is sveikatos sistemos tai dingo ? Kodel vien paskaicius mukos pasakojima norisi pasikart?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 09, 16:32)
Ingrida, kokios dozės tau reikia? Pas mus yra tokių vaistų.

Girdėjau,kad yra vaistų.Matysime viską po komisijos nutarimo. ax.gif
Liktume kaime,bet rytoj,pati užsirašiau tyrimams pristatyti 7.30,kol labai neišalkau,nevalgius,negėrus,labai ilgai kankintis nereikės,grįšiu jau kavą galėsiu gerti. mirksiukas.gif biggrin.gif
Ex,tu čia apie vietoj spinduliavimo,švytinimo pakeitimą vaistais kalbėjai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 09 sausio 2023 - 15:42