Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Na prasau ,apie kara ,apie akciju birz\a ,pensiju fondus.
Atsakyti
Muka, dabar aiškiau truputį 4u.gif
O tai pagalvojau , kad Tavo šeimistė tokia kobra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 09, 11:56)
Indrida  4u.gif
Viskas bus gerai. Tikėk. Tikėjimas kalnus verčia wub.gif Nebeverta žiūrėti atgal. Vakar jau nėra, rytoj dar nėra. Yra dabar.

AA karas blogis. Nes niekas nuo Tavės nepriklauso ... Ką ten apie jį kalbėti ?
Man smagiau kalbėti apie hobius. Pomidorus, paprikas, siūlus, bites , keliones ...


Dusia,atejo siulai is Danijos,ziuriu ir kaifuoju,mastau ka megsiu.
Siaip dabar nerimas ima virsu,tasiu taseliu,ateis vasara daug ju iseis.
Noriu jau paprikas kist i zeme ant lango,ar ne per anksti UK?
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 09, 14:33)
Na prasau ,apie kara ,apie akciju birz\a ,pensiju fondus.


Dafai apie lietuvių liaudies stebuklines pasakas biggrin.gif
Daugiau teisybės tongue.gif
Atsakyti

Nedavė pavaduojanti šeiministė iš Dainavos poliklinikos iškart siūlė neėmiau, paklausiau jeigu blogai jausiuos ar duosite sako taip, skambinu po tyrimų pakelia seselė, sako tyrimai geri, sakau bet man silpna gal daktarė nedarbingumą gali parašyti, girdžiu daktarė sako negalima reikia iš naujo registruotis, seselė užregistruoja du kart paklausiu reikia atvykti, sako ne, laukiu skambučio nepaskambina, pati skambinu pakelia gydytoja sako jūs turėjote atvykti, sakau mane informavo kad skambins, ji sako tvarka tokia reikia atvykti, sakau jau vėlu, gal galima be atvykimo ji sako ne reikia jūsų parašo, sakau nors gal išrašysite siuntimą pas reumatologą..sako ne aš jūsų nepažįstų, reikia įeiti į esveikata, aš sakau tai gerai asmens kodą pasakysiu tuomet numeta ragelį...skambinu dar kartą pakelia daktarė, sakau man silpna, ką siūlote daryti o ji ponia aš jūsų nepažįstu, jūs sveika.... na ir pokalbis baigėsi... va visa istorija... aš sakau karma turiu atidirbti su šeiminstėmis biggrin.gif
Ingrida stiprus stiprus apkabinimas 4u.gif

Mukut,

kad ir kokia gydytoja, bet ji teisi - dėl nedarbingumo dabar reikia reikia atvykti į gydymo įstaiga. Gal jei būtų taviškė, būtų išdavus ir nuotoliu. Manau, kad šįkart sesutė neteisingai informavo tave, kad nereik atvykti (gal kai savi pacientai, neprašo, nors kiek žinau pagal tvarką reik būtinai atvykti).

O tai kaip dabar? Pas saviškę nuvykai?

Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 09, 14:35)
Dusia,atejo siulai is Danijos,ziuriu ir kaifuoju,mastau ka megsiu.
Siaip dabar nerimas ima virsu,tasiu taseliu,ateis vasara daug ju iseis.
Noriu jau paprikas kist i zeme ant lango,ar ne per anksti UK?


Luety , priklauso nuo to kada galėsi išsodinti į nuolatinę vietą .
Balandį 1-20 jau pavyks?

Praėjus 60-80 dienų nuo sėklų pasodinimo paprikų daigus galima bus persodinti į šiltnamį. Sveikų daigų, pasiruošusių persikraustyti į naują buveinę, požymiai:

15-18 tikrų lapų,
stiebų aukštis - 30-35 cm,
mažiausiai 2-3 išsiskleidę žiedai.

http://www.agrozinio...priku-auginimas
Atsakyti

Eglutė iškeliavo, užstumtas sėklų stalčius jau laisvas varstymui. Priminkit, kuriai ką išsiųsti, ko norėtumėt.

Luety, jei ko nors nori lietuviško, galiu išsiųsti taip pat. Nepaisant to, kad pasipešiojam dėl kitų dalykų, tai visiškai kita tema ir neliečia tavęs asmeniškai kaip žmogaus. Tai tik nuomonės. ir skirtingos patirtys. AA, tave tai taip pat liečia - jei ko nori, galiu pasidalinti.

Atsakyti

Ingrida, pakartosiu, ar tau gydytoja paaiškino raideles? Ar norėtum, kad paaiškinčiau?

Dabar su vaiku einu, yr reikalų, vėliau dar prisėsiu.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 09, 12:47)
Luety , priklauso nuo to kada galėsi išsodinti į nuolatinę vietą .
Balandį 1-20 jau pavyks?

Praėjus 60-80 dienų nuo sėklų pasodinimo paprikų daigus galima bus persodinti į šiltnamį. Sveikų daigų, pasiruošusių persikraustyti į naują buveinę, požymiai:

15-18 tikrų lapų,
stiebų aukštis - 30-35 cm,
mažiausiai 2-3 išsiskleidę žiedai.

http://www.agrozinio...priku-auginimas


aciu,info puiki.Man nedasuto pasieiskot. tongue.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Pou @ 2023 01 09, 12:47)
<p>Eglutė iškeliavo, užstumtas sėklų stalčius jau laisvas varstymui. Priminkit, kuriai ką išsiųsti, ko norėtumėt.</p><p>Luety, jei ko nors nori lietuviško, galiu išsiųsti taip pat. Nepaisant to, kad pasipešiojam dėl kitų dalykų, tai visiškai kita tema ir neliečia tavęs asmeniškai kaip žmogaus. Tai tik nuomonės. ir skirtingos patirtys. AA, tave tai taip pat liečia - jei ko nori, galiu pasidalinti.</p>


Viska suprantu.
Deja siuntimas dabar velniskai brangus,nieko nebeapsimoka siust i uzsieni.Ko reiekejo ,nusipirkau,o ko nenusipirkau,nereiks. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Muka ,pries kaledas dar sakiau ,tau reikia i skubia pagalba.Issipilde.
Dabar tau reikia hematologo,gal reumatologo,bet kraujo ligos daz\nai pasireiskia sanariu skausmais.
Manau jau mums tikrai senatvinis nukvaisimas,nebemokam nei bankais nei sveikatos apsaugos sistema naudotis ,z\odz\io visiska sistemine kriz\e.
Atsakyti

Muka ,pries kaledas dar sakiau ,tau reikia i skubia pagalba.Issipilde.
Dabar tau reikia hematologo,gal reumatologo,bet kraujo ligos daz\nai pasireiskia sanariu skausmais.
Manau jau mums tikrai senatvinis nukvaisimas,nebemokam nei bankais nei sveikatos apsaugos sistema naudotis ,z\odz\io visiska sistemine kriz\e.

Dėl hematologo pritariu, jau anąkart, kai pasakė apie tyrimus, aš ne gydytoja, bet matau, kad reik perpatikrinti. Dėl reumatologo taip pat.

Bėrimas - alergologas-imunologas, ne dermatologas turėtų žiūrėt. Nes dermatologoas kažkodėl neieškojo priežasties.

Tik tiek, kad ne vaduojantis gydytojas tą daro, greičiausiai. Jis jau kamšo ekstra atvejus. Bet jei ilgiau saviškė negrįžta, tikrai galima registruotis, nuvykti ir viską paporinti. Kartais vaduojanti į viską pasižiūri kitu kampu ir pamato, ko saviškė metų metais nematė.

Atsakyti
Pou,tai tiksli diagnozė bus kevirtadienį e sistemoje,po komisijos išrašo.Dabar su dukra sprendžiame ar mane aplamai guldys ,čia gal tik paspinduliuos,pašvitins ir namo? ax.gif
Baisiau su vaistais,į kelintą vaistinę einu ,mano Triveram nėra ir visos vaistininkės kaip susitarę,su vaistais blogai. blink.gif
Pou,noriu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 09 sausio 2023 - 15:03