Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(IngridaB @ 2023 01 08, 15:25)
Na man metų daugiau,norėčiau kepurės jau kaip vakar turguje gal ir būčiau užsdidėjųsi,bet dėl bumbulo jau apgalvojau,gal nesiryžčiau. ax.gif



Šita kepurė su šaliku man prie ilgos striukės, kuri neturi kapišono. Bumbulas nemaišys.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 16:37)
Muka, dažnai draugystę su daktarais stiprina smulkios dovanėlės  ax.gif  Jei vyresnio amžius daktarė.


blink.gif
Pasakysiu pakankamai liaudiškai ir aiškiai - b*bių, o ne "suvenyrų".. Geriau jau pakeisti daktarę, jei ji tik gavusi niekutį sugeba atkreipt dėmesį į pacientą. Koks ji žmogus tada?

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 08, 16:42)
blink.gif
Pasakysiu pakankamai liaudiškai ir aiškiai - b*bių, o ne "suvenyrų".. Geriau jau pakeisti daktarę, jei ji tik gavusi niekutį sugeba atkreipt dėmesį į pacientą. Koks ji žmogus tada?


Mukai reiktų biliotenio dabar. Gydytojos pakeitimas užima kelias dienas laiko...
Aš tokia neišdidi esu .
Dažnai tokiose situacijose nedidukas vokelis sutaupo nervų , sveikatos ir laiko . Paskui jau galima galvoti .
Dulkelė ( ministrėlis) nebeleis kaitalioti gydytojų . Stumia įstatymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 sausio 2023 - 16:50
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 17:47)
Mukai reiktų biliotenio dabar. Gydytojos pakeitimas užima kelias dienas laiko...
Aš tokia neišdidi esu .
Dažnai tokiose situacijose  nedidukas vokelis sutaupo nervų , sveikatos ir laiko . Paskui jau galima galvoti .
Dulkelė ( ministrėlis) nebeleis kaitalioti gydytojų . Stumia įstatymą.

Jezaw.. tai ar Muka neserga, kad reikia su pakišom gaut biuletenį? Nepykit, man tiesiog nedaeina blink.gif
Tik dabar supratau, kad mano Daktarė verta milijono. Niekada nereikėjo aiškintis, įrodinėti kad man reikia biuletenio. Sergi - gauni. Paskambina netgi po savo darbo valandų. Ir jokių suvenyrų.

Nesmerkiu. Darot taip kaip jums atrodo teisinga. Bet dievaži išvertėt mane iš klumpių. Sergantis žmogus turi lįst į š*kną, kad gaut nedarbingumą. Svieto pabaiga..
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 08, 15:37)
Ir tik nesakyk, kad tu, tikėdama mokslu, išsioperavai pykčio jausmą.


Pykstu ypatingai retai. Ir mokslas čia ne prie ko, mano natūra tokia - prie manęs nelimpa neigiamos emocijos.
Atsakyti
Nesu niekada davųsi pinigų vokelyje,bet dovanėles savo rankų darbo,kodėl ne padėkoti?
Oi nuotykį aptūrėjau,kai kaklelį operavo,girdėjau, kad vedėjas kyšininkas iki pat.O aš tokia šneki,maliau maliau liežuviu,jie tikrai su palatos gydytoju tikėjosi iš manęs.Net anestezologas nieko negavo visos palatos kaimynės davė.Po operacijos gėlių abiems gydytojams ir ačiū,ištysę veidukai buvo,bet jau post factum. biggrin.gif biggrin.gif Net išmaliau vietoje narkozės ,nejautrą.pasakiau labai sunkiai atsigaunu po narkozės(čia man taip atrodo). biggrin.gif
Pinigų ko gero nemokėčiau ir paduoti?Mano skaros ėjo į trasą,vienais metais šeminystei kalėdų didelis vainikas,kitais metais kalėdoms keksas.Dar kažkada pati paprašė medaus su putino uogomis,remontantinių aviečių daigų.Buvome tikrai susigyvenę,kol neužpykdė manęs. mirksiukas.gif
Atsakyti
Savo gydytojui nesu davusi nieko ... Siuntimus gaunu kai reikia , biliotenius irgi . Retai lankausi , tai tobulas pacientas.
O spręstinų bėdų turėjusi , dėl vaikų , dėl mamos , dėl MB mamos . Jauni buvom , išmokom. Negi sėdėsi ir verksi, kad kažko negauni? Negali nuleisti rankų niekada. Ne mano charakterui, ypač jei tai liečia vaikus ...
Dar mano MB labai gražiai moka tokius reikalus sutvarkyti .
Kaip Arestovičius sako - pasaulis apvalus, tik turi čemodano formą. Kampuose susitinkam. Ingrida , tu tikra , kad daugiau nereikės pas vedėją Tau papulti ?
Nesuprantu gėlių ar šokaladų . Aš praktikė ne romatikė.
Ir neturiu jokios ten "moralės" kai tai liečia mano ir mano artimų žmonių sveikatą ...
Toks yra posovietinis palikimas. Kol nebus normalios draudiminės medicinos - taip ir bus.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 19:33)
Ingrida , tu tikra , kad daugiau nereikės pas vedėją Tau papulti ?
Nesuprantu gėlių ar šokaladų . Aš praktikė ne romatikė.
Ir neturiu jokios ten "moralės" kai tai liečia mano ir mano artimų žmonių sveikatą  ...
Toks yra posovietinis palikimas. Kol nebus normalios draudiminės medicinos - taip ir bus.

Jau pakeitė. 4u.gif 4u.gif Tikrai nebe papulsiu. mirksiukas.gif O gydytojas jau pensijoje,nes mane mama prie jo gimdė,amžius. biggrin.gif bigsmile.gif
Su ne vienu žmogumi,per savo dovanas esu susidraugavųsi labai artimai. ax.gif DB,kai lankiausi su savo tarpininke,vos ne draugėmis tapome,kai kalėdoms irgi vainiką nunešdavau,sausainių maišiuką,velykoms vėl kokį papuošimą kaibinetui,su keliomis "naudingomis" moterimis esame labai artimai susibičiūliavę,mano skaros,net žinau išvažiavo kitur kaip dovana. ax.gif Tai nesmerkite labai,tikrai yra šilta,taip atsidėkoti. ax.gif Savo vaikų grojimo mokytojams,kasmet kalėdoms dovanėlė,pavasariniui koncertui,būtinai čia taip buvo. ax.gif
Nuostabi buvo informatikos mokytoja,su taksi parveždavao vaikį,dirbdavo iki vėlumos vakarais po darbo mokykloje,jau tikrai atsidavųsi buvo,tai ne gi kalėdoms nebus kokios mielos dovanėlės? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 08 sausio 2023 - 19:46
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Šilta?
Atsakyti

Labas rytas, Baigėsi žiema. Lietaus ir šlapdribos žada. Luety kaip Tu? Pareik į šeimą :4u: . Visi mes skirtingi, ir tai gerai! Įmetu kepurytę, spalva realiai ryškesnė. Dar neskalbta. Dukrytei. Priedas  received_1243603749896426.jpeg   216,23KB   0 Parsiųsta kartų

Nemoku fotkint, realiai dailesnė.

Atsakyti
Labos,

Dusia gražu. Dėl vokelių dėl savęs niekada nedaviau, dėl kitų esu davusi.
Šioje situacijoje vokas nepadės laukiu pas savo šeiministe.
Atsakyti
Dusiuk,labai įdomi forma kepurės. wub.gif wub.gif Spalva,gera.Kaip marti rašo,žalia tinka visokiais atspalviais dabar. ax.gif
Važiuoju pas onkologę,vokelyje kuponas mūsų namuko,svarstau duoti ar ne? ax.gif Nuo nuotaikos priklausys. ax.gif Prieš kalėdas palikau maišiuką su mūsų medumi,vynu,obuolių sūriu,sausainiais,viskas rankų darbo. mirksiukas.gif
Atsakyti