Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Saintlina, kiek dievulio skirta, ir nei dienelės ilgiau.

Darkosi psl, negaliu ir nereikia ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 sausio 2023 - 14:52
Dusia, faina derinukas thumbup.gif bumbulas čiotkas smile.gif spėjau pamatyt smile.gif

Ale tas kiek dievulio skirta - na jei nebūtų med.pagalbos, būtum nuo apendicito kojytes pakračius šešiolikos (aš nuo cistos devyniolikos), o va moksliškai išgelbėjo, dar kiek nugyvenom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 sausio 2023 - 14:56
Labos ..ryt eisiu juk medike pasake sveika… ai kolezankos po tokiu vizitu rankos svyra… nesinori nieko nei ieškoti nei eiti … turiu karma su medikais biggrin.gif o siaip padeda ir MB bet negi gulėsi tai ir kaip miunhauzenas už pakarpos ir priekin… sunkiai bet priekin… dėl sistemos …. et … viena žinau tik tu ir tik tu pats turi rūpėti sau… trupiniai yra kam tu rupi …. tik mokesčius tai greit turi mokėti šiukštu paveluosi… ai…
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 08, 14:55)
Dusia, faina derinukas thumbup.gif bumbulas čiotkas smile.gif  spėjau pamatyt smile.gif

Ale tas kiek dievulio skirta - na jei nebūtų med.pagalbos, būtum nuo apendicito kojytes pakračius šešiolikos (aš nuo cistos devyniolikos), o va moksliškai išgelbėjo, dar kiek nugyvenom smile.gif



Aha, nenumarino mudviejų daktarai biggrin.gif
Aš gimdydama būčiau numirus. Du kartus. Ir vaikai būtų numirę. Natūralios atrankos nepraeičiau. Tokia jau esu .
Išmečiau nuotraukas , nes psl ištampytas.
Bumbulą "liepė " Luety dėtis. Ir dukrytė leido , sakė Dar galiu. Bet greitai ateis laikas kai Jau galėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 15:47)
Darkosi psl, negaliu ir nereikia ...

Spėjau pamatyt kol neištrynei biggrin.gif graži neutrali spalva, neprimarmaliuota ir bumbulas liuks. Kieno uodegą nurovei? bigsmile.gif Man puslapio neišdarkė, fotkė normali buvo.

Saintlina, mano kaimynas su prostatos vėžiu 30 metų išgyveno be jokių eksperimentų ir be specialių dietų. Gal būtų ir dar 30 gyvenęs, bet stebuklas neįvyko, jau buvo jam turbūt 95 metai.. Tokio amžiaus ir sveikam įmanoma numirt.
Vėžys vėžiui nelygu. Koks ir kokioj vietoj įsitaisęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 08 sausio 2023 - 15:07
Ex kiškio uodega ... Taigi kiškio metai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 08, 15:06)
Saintlina, mano kaimynas su prostatos vėžiu 30 metų išgyveno be jokių eksperimentų ir be specialių dietų.
Vėžys vėžiui nelygu. Koks ir kokioj vietoj įsitaisęs.


Nu tiap, čia kaip kam pasiseka. Tėvo brolis tik porą metų su ta pačia diagnoze ištempė. Tai eik žinok kas ten kaip ir kodėl sukrenta.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 15:05)
Išmečiau nuotraukas , nes psl ištampytas.
Bumbulą "liepė " Luety dėtis. Ir dukrytė leido , sakė Dar galiu.


Telefone nei kiek neištampytą rodė smile.gif
Gražu man tie bumbulai. Bet aš kepurių nenešioju smile.gif
Atsakyti
Na man metų daugiau,norėčiau kepurės jau kaip vakar turguje gal ir būčiau užsdidėjųsi,bet dėl bumbulo jau apgalvojau,gal nesiryžčiau. ax.gif
Dėl turgaus,žinau vidinį gyvenimą ten,tikrai nepasitikiu turgumi,žinau iš kur kai kurie ima daržoves.mėsą. ax.gif Net pažystama kiek metų tikėjau ir dar kitiems rekomendavau,galvojau pati raugia kopūstus o pasirodo ima iš bendro katilo. blink.gif Bet kaip jie moka suokti dainelę,dar kita kaip po turgaus raugia irgi savas daržoves,o iš tikrųjų lenkų gamybos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Todel ,kad lenkai gamintojai dar kaz\kaip sugeba issilaikyt.Lietuviams per sunku.Asmenine patirtis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 08 sausio 2023 - 15:30
Muka, dažnai draugystę su daktarais stiprina smulkios dovanėlės ax.gif Jei vyresnio amžius daktarė.
Laikykis brangioji 4u.gif
Dėl rūpesčio Tu teisi , niekam mes nerūpim. Savim pačios turim pasirūpini.
Mane pvz paliegusią į Lapes MB išvežtų ir nebeturėčiau jėgų pareiti biggrin.gif tongue.gif
Saintlina, aš kepures pradėjau nešioti kokie 2 metai . Senatvė, galva šala. Kapišonas nebepadeda rolleyes.gif
Papildyta:
Ingrida, čia labiau buvo dėl "sekimo" didieji prekybos centrai .
PVZ kiauliena ten kur aš perku turguje tikrai skanesnė negu Rimi , IKi ar Maksės ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 sausio 2023 - 15:38
QUOTE(saintlina @ 2023 01 08, 14:36)
Nu visos čia tiki tuo mokslu, tik patogu pamiršt. Gydytojų susirgę ieško visos, vaistus geria irgi, vaikystėj visos suskiepytos ir visos dar gyvos. Apendicito ar plaučių uždegimų pačios nesigydo, reik šiuolaikškos operacijos ar antibiotikų.

Papildyta:
Negaila tau savo nervinių ląstelių ant visų pykt?

Jo, gydytojų neieškau, deginu žibalinę lempą, važinėju arkliais, skambinu lenciūgu į stulpą vietoj telefono.
Parašei bile parašyt.

Ir ant visų man pykt nereikia, tik ant kai ko. Ir tik nesakyk, kad tu, tikėdama mokslu, išsioperavai pykčio jausmą.
Atsakyti
Taip tokie laikai ,tapom neeletrifikuotom tundrom ant senatves biggrin.gif
Kokiais arkliais tu vaz\ineji? Baltaisiais? Tikru arkliu maz\ai liko ant lietuvos biggrin.gif
Atsakyti