Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

AA,kažkaip pagal Jūsų parašymus,labai jau sumenkinama ta mūsų medicina. ax.gif Kaip sūnaus draugai,išvažiavę dirbti į Vokietiją gydytojais,sakė kolegos labai vertina mūsų mediciną. wub.gif
Svarbu tikėti kažkuo? wub.gif wub.gif
EX,miegu,miegu,sėklos nupirktos labai ankstyvos tamsos ir ištisai svečiai važiuoja,neisiu gi krapštytis prie žmonių į šiltnamius,o ir medicina vis sutrukdo.Kaip gerai,kad ne vasarą pas gydytojus. biggrin.gif
Per vakar ir šiandien megztiniui rankovę nunarpliojau,dar vis buhalterija trukdo visai pasinerti į mezgimą.Na liks dar viena rankovė ir susiūvimas.Gal į pabaigą savaitės pasirodysiu?
Viskas pasižmonėjome,grįžtame kaiman,iki. 4u.gif
Man po gimdymų ,sprendžiu ir šita liga atsirado.Dideli vaikai gimė,labai jau išsidraskė kelias į laisvę,paskui operacija dvi valandas susiūvinėti išdraskymus,gi turėjo ten tie randai surambėti.Kaip mb paskutinė gimdymą matė sakė žiauriai dukra ėjo į laisvę. blink.gif Ir gydytojai sakė,kai nebe norėsi gimdyti,tada operuosime. ax.gif Turėjo kažkada viskas atsiliepti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 08 sausio 2023 - 12:08
Ant gydytoju ir nereikia pykti.
Tesiog tai z\mones nelabai iprate kartot ir kartot.Draskytis uz\ savo tiesas.
Subine prasidejo,kai duomenu analitikai pradejo paradui vadovaut.Tik maz\ai kas juos pastebejo,o medikai liko kalti,netikintieji liko atstumtaisiais .

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 08, 11:20)
Pabūsiu blondine,tikiu mokslu.Švogeris serga virš 20 metų hepatitu C.Norite tikėkite norite ,ne jo aplinkoje susirgę kartu su juo jau seniai po žemėmis.Jis davė sutikimą būti eksprimentiniu triušiu,ar taip ar taip.Kiek jis yra jau atlaikęs ekperimentų,kai imuninė visai buvo nusibaigųsi,temepratūra laikėsi mėnesiais,pykinimas,vos kojas pavilko.Ir ką liga apstojo,o jau buvo ir kepenų cirozė ir vėžys nustatytas.O užsikrėtė,būdamas donoru,kai dar vienkartiniai švirkštai buvo deficitas.Atliko gerus darbus. ax.gif Tai vat tikiu medicina. ax.gif

Kuriuo mokslu tiki? biggrin.gif. O šiaip mokslas ne Dievas, kad juo tikėti ar ne. Ir šiaip daugeliu atveju mokslas yra labai dideli pinigai ir labai didelis biznis. Moksliniai tyrimai kainuoja daug. Kažkas juos finansuoja. Tiki dideliu bizniu? biggrin.gif

Alta, o aš tai pykstu ant kai kurių medikų, kaip ir ant kai kurių pardavėjų, vairuotojų, bibliotekininkų ar valdininkų. Pykstu tiek, ant kiek jie nekompetentingi, kiek jų žmogiškosios savybės man nepriimtinos.

Ir ne analitikai, o duomenų MOKSLININKAI lotuliukas.gif. O mokslu mes tikim biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 08 sausio 2023 - 12:18
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 08, 12:04)

Man po gimdymų ,sprendžiu ir šita liga atsirado.Dideli vaikai gimė,labai jau išsidraskė kelias į laisvę,paskui operacija dvi valandas susiūvinėti išdraskymus,gi turėjo ten tie randai surambėti.Kaip mb paskutinė gimdymą matė sakė žiauriai dukra ėjo į laisvę. blink.gif Ir gydytojai sakė,kai nebe norėsi gimdyti,tada operuosime. ax.gif Turėjo kažkada viskas atsiliepti? mirksiukas.gif

Nepikdžodžiauk ...
Ne nuo randų , o nuo bendros organizmo būklės tokios ligos ateina.
Energetine prasme - kad žmogus sustotų . Pasirūpintu savimi ,susidėliotų , kas yra svarbu 4u.gif
Atsakyti
Kava,kokybes amz\ius manau jau baigesi. biggrin.gif
Atsakyti
Norėjau atnešti iš FB patarimus kaip reikia gyventi šiomis dienomis , bet neberandu.

Parašysiu savo žodžiais :
Kuo daugiau skraidyti ,
Kuo daugiau keliauti - skleisti virusus bigsmile.gif
Kuo daugiau važinėti mašina , teršti gamtą biggrin.gif
Valgyti mėsą tris kartus per dieną ,
Apsikabinti visus ir išbučiuoti - ty pasikeisti virusais ,
Neberemti farmacijos pramonės - sportuoti , sveikiau maitintis ,
Kur galima atsiskaityti grynais pinigais,
Kuo mažiau turėti reikalų su bankais ( jei ne jauni ir neturit paskolų NT )
Maistą pirkti turguose ir mažose krautuvytėse...
Turėti turto, žemės ...
Švęsti visokias tautines šventes, kūčias , Jonines ir tt ... Lietuviškas andrius labai moka pavaryti ant tokių švenčių .

Daryti viską priešingai negu Bilai nori 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 08 sausio 2023 - 13:11
Ka cia parasei? Cia kaz\koks protesto sistemai budas?
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 08, 13:21)
Ka cia parasei? Cia kaz\koks protesto sistemai budas?


aha ...
kažkas tokio .
Atsakyti
Muka, saulele kaip laikaisi ?
Ryt į ofisą ar dar turėsi galimybės namie pabūti ?

Per kur įkelti nuotraukas? Man Part.lt neveikia ?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 08, 11:20)
Pabūsiu blondine,tikiu mokslu.Švogeris serga virš 20 metų hepatitu C.Norite tikėkite norite ,ne jo aplinkoje susirgę kartu su juo jau seniai po žemėmis.


Nu visos čia tiki tuo mokslu, tik patogu pamiršt. Gydytojų susirgę ieško visos, vaistus geria irgi, vaikystėj visos suskiepytos ir visos dar gyvos. Apendicito ar plaučių uždegimų pačios nesigydo, reik šiuolaikškos operacijos ar antibiotikų.

Dėl eksperimento - mano tėvas jau aštuoniolika metų serga prostatos vėžiu. Negalima buvo taikyti chemoterapijos ar švitinimo, pasiūlė eksperimentinius vaistus. Kas tris mėnesius leidžia vieną ampulę ir daro tyrimus. Tai šį rudenį darė kaulų skenavimą ir tomografiją - jokių metastazių. Kraujo tyrimai puikūs. Ir beje, kaip visi vienu balsu gasdina dėl cukraus ir miltų - tėvas negali gyvent be saldžių bandelių. Visiškai nevalgo mamos augintos vištienos, o bandeles šlamščia maišeliais. Kasdien. Visus tuos metus.
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 08, 12:16)
o aš tai pykstu ant kai kurių medikų, kaip ir ant kai kurių pardavėjų, vairuotojų, bibliotekininkų ar valdininkų.


Negaila tau savo nervinių ląstelių ant visų pykt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 08 sausio 2023 - 14:38
QUOTE(saintlina @ 2023 01 08, 15:29)
Nu visos čia tiki tuo mokslu, tik patogu pamiršt. Gydytojų susirgę ieško visos, vaistus geria irgi, vaikystėj visos suskiepytos ir visos dar gyvos. Apendicito ar plaučių uždegimų pačios nesigydo, reik šiuolaikškos operacijos ar antibiotikų.

Dėl eksperimento -  mano tėvas jau aštuoniolika metų serga prostatos vėžiu. Negalima buvo taikyti chemoterapijos ar švitinimo, pasiūlė eksperimentinius vaistus. Kas tris mėnesius leidžia vieną ampulę ir daro tyrimus. Tai šį rudenį darė kaulų skenavimą ir tomografiją - jokių metastazių. Kraujo tyrimai puikūs. Ir beje, kaip visi vienu balsu gasdina dėl  cukraus ir miltų - tėvas negali gyvent be saldžių bandelių.  Visiškai nevalgo mamos augintos  vištienos, o bandeles šlamščia maišeliais. Kasdien. Visus tuos metus.

4u.gif 4u.gif 4u.gif Kad tik ilgiau džiaugtis. 4u.gif 4u.gif Gera skaityti,kad viskas gerai. wub.gif
Grįžome,name sename +4,nėra kada sirgti.Skraidysime. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 14:04)

Per kur įkelti nuotraukas? Man Part.lt neveikia ?


O gal nuotraukos per didelės? Part tik nedideles kelia.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 13:11)

Maistą pirkti turguose


Vakar turguj pirkau du kilus maltos mėsos ir pusantro kilo šoninės. Sumokėjau 32 pinigus. Ir net nesu tikra, kad ten kitaip auginta.
Atsakyti