Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš dar galvoju,gal sostinė labiau aprūpinta vaistais?Vaistininkė irgi nusidyvijo,kad su vaistais problema.Sakau čia po Naujų,ne jau prieš Naujus trūkumas pasijautė.Bet svarbiausia man pakeičiamų niekas nesiūlo. ax.gif
Atsakyti
Tai gal jau palengva reikia pratintis,kad nieks nieko nebesiulys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 10:16)
Labas rytas,
Niekas neprikėlė pati atsibudau apie 7 smile.gif Sekmadienis...
Šiais metai nei vieno žaisliuko neužkabinau ant eglės ir nenukabinau. Papuošė vaikai , pagal daugiametę tradiciją. Nurinko ir nupuošė   MB su dukryte . Tinginė esu  bigsmile.gif


Mažiausia blogybė buvo kaukės... Bet kaip visada, paleidžia kelis rėkiančius apie kaukes į eterius, kad niekas nesigilintų  žiaurius draudimus  ir skaičius. Ir dar tiek daug  * prikūrė , kad reikėjo įjungti visą tarybinio žmogaus išmintį  ...


Jei būčiau po chemoterapijos ar gerčiau prednisoloną  į visas viešas vietas vaikčiočiau su kaukėmis.  Normaliam žmogui pasigauti eilinį virusą ar tai bėda? Patreniruoji imuninę sistemą ... Negerai yra gyventi sterilioj aplinkoj . 
Tai mano nuomonė smile.gif


Šiandien pabaigsiu dukrytei nuodingą kepurę. Smagiai mezgasi . Daug siūlų valganti kepurė. Nuleidimas liko , reikia pasižiūrėti filmuką dar kartą .


Pamojavau samčiais vakar.  Bet vakaras visas laisvas  liko. Myliu tokius savaitgalius ...
Gražaus sekamdienio  4u.gif

Ne tinginė, o turi kas tai padaro už tave.

Kažkodėl mano atveju didesnė blogybė buvo kaukės. Tokią alergiją veidui turėjau, net žaizdom ėjo, buvo baisu į veidrodį pažiūrėt. Jokie dermatologų, alergologų vaistai, tepalai nepadėjo. Mano vargelis baigėsi, kai baigėsi tų kaukių privalomas dėvėjimas.
Taip, pritariu, švari aplinka, grynas oras yra blogai. Kaskart atvažiavusi į Kauną ,jaučiu tokį smogą, kad turiu šaliką ant nosies užsidėti. Dusina, oro trūksta nuo miesto oro. Per kokį pusvalandį šiek tiek priprantu.


Mezginius prašom į eterį .

Tinginė su mezginiais ir samčiais? Keista..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 08 sausio 2023 - 09:48
Ex man tų kaukiu darbe nereikėjo nešioti ...
Parduotuvėje 15 min. apsisuku .
Pas daktarų nevaikštau .
Kieme kiek liepdavo vaikščioti , taigi pasikabini ant smakro...
Atsakyti

Labas rytas,

Kava, juk mes ir kalbėjom apie Ingridą, kad jai susirgti pavojinga. Ir ar tokių mažai? Tu vis skaičiuoji tuos virusus, bakterijas. Aš juk parašiau apie sloguojantį, čiaudintį žmogų, kuris nusičiaudėjęs paskleidžia aerozolį. Juk rašiau ne vien apie sklidimą kvėpuojjant gydymo įstaigose pilna sergančių, pilna sergančių ir imunosupresinėmis ligomis, onko, širdies ir kraujagyslių.

Nusičiaudėk ir pažiūrėk, lašelį matai? Tai apie kokius tu mažus dydžiis gali kalbėt, jei tau nei mikroskopo nereik. Tai Ingrida gali ir tris kaukes dėvėt, bet jei ligonis ją apčiaudės, ji nepastebėjus lašelio, perbrauks, pasitrins akį ir prašau.

Gal pažiūrėt, kiek sklinda čiaudulys.

Ingrida, vaikščiok su respiratoriais, jie daugiau apsaugo.

Perteklinės mirtys visam pasauly yra. Daug priežasčių, bet viena iš jų yra, kad per tuos porą metų, daug užleistų būklių, dabar mažesnis paslaugų prieinamumas dėl labai didelio srauto ligonių, suplūdusių po karantino.

Labai daug žmonių su užleistomis būklėmis.

Kitas dalykas, virusai labai mėgsta pažadinti lėtines, autoimunines ligas. Kiek temoje pernai sirgo covidu, kitais visusais?

Taip, daliai žmonių imunizacija pažadino autoimunines ligas, tai taip pat vaistas, kuris veikia imuninę sistemą, nuostabu, kad to nebūtų įvykę.

Ir dar tas mūsų požiūris į ligą. Visi kažkodėl kaip privalumą įvardyja, sirgau, bet ėjau į darbą... Na ir koks čia didvyriškumo ar stiprumo įrodymas? Sirgau pats, na ir dar kitus apkrėčiau. Ot tai fainai.

Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 08, 10:18)
Aš dar galvoju,gal sostinė labiau aprūpinta vaistais?Vaistininkė irgi nusidyvijo,kad su vaistais problema.Sakau čia po Naujų,ne jau prieš Naujus trūkumas pasijautė.Bet svarbiausia man pakeičiamų niekas nesiūlo. ax.gif

Ingrida, kokio stiprumo melatoniną vartoji? Jei 1-3mg, tai mizeris. Mažiausiai 5mg reiktų. Geriausia 10mg, bet pas mus tokio su žiburiu nerasi, reik siųstis.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 10:54)
Ex  man tų kaukiu darbe nereikėjo nešioti ...
Parduotuvėje 15 min. apsisuku .
Pas daktarų nevaikštau .
Kieme kiek liepdavo vaikščioti , taigi pasikabini ant smakro...

A, tai tu laiminga. Man darbe privaloma buvo. O nuo tų guminių pirštinių nagai trupėjo. Tokio košmaro net neįsivaizdavau.
Atsakyti
https://www.gov.uk/g...ines-for-cancer

Gal kadA sulauksime vakcinos ir nuo vėžio(tikiui vakcinomis,jei ką) ax.gif
Melatoniną naudoju 5 mg,mb gavo receptą.
Nuostabi laida kiekvieną sekmadienį Čepulio apie gamtą. wub.gif
Atsakyti
Ingrida, gal padės?
https://vaistai.lt/p...a/Triveram.html
Jei reikia kokio papildo , visad per čia žiūriu, gali nemenkai sutaupyti . Tavo kompensuojami , bet gal irgi galima pirkti internetu ? Neišmanau sistemos, vaistų man kol kas nereikia...
O melatonino galima atsisiųsti :
https://www.iherb.co...ch?kw=melatonin

Ex , popieriai virusų neperneša biggrin.gif Be to kolektyvas normalus, nei sirgdami darban vaikščiojo, nei žmonių bijojo .
Kai normaliai nufotkinsiu kepurę ir šaliką , įdėsiu nuotraukas. Turiu tik ant savęs, nesiviešinsiu.

Muka nusimušė vaistais imunitetą iki 0 , tada sušalo bažnyčioje ...
Geriant imunitetą slopinančius vaistus reikėtų rimtai pasisaugoti 4u.gif Kažin ar pasako tai daktarai? Kai sergi apie savo ligą turi žinoti daugiau už juos ...
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 08, 10:05)
https://www.gov.uk/g...ines-for-cancer

Gal kadA sulauksime vakcinos ir nuo vėžio(tikiui vakcinomis,jei ką) ax.gif
Melatoniną naudoju 5 mg,mb gavo receptą.
Nuostabi laida kiekvieną sekmadienį Čepulio apie gamtą. wub.gif


Kiek aš išmanau "botaniką" tai yra praktiškai neįmanoma ...
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 11:17)


Ex , popieriai virusų neperneša  biggrin.gif  Be to kolektyvas normalus, nei sirgdami darban vaikščiojo, nei žmonių bijojo .
Kai normaliai nufotkinsiu kepurę ir šaliką  , įdėsiu  nuotraukas. Turiu tik ant savęs, nesiviešinsiu.

Muka nusimušė vaistais imunitetą iki 0 , tada sušalo bažnyčioje ...
Geriant imunitetą slopinančius vaistus reikėtų rimtai pasisaugoti  4u.gif Kažin ar pasako tai daktarai?  Kai sergi apie savo ligą turi žinoti daugiau už juos ...

Teisingas tavo kolektyvas.
Būtinai parodyk. Pati nemezgu, tai nors kitų darbais pasigrožėti norisi.

Būtent. Durną ir bažnyčioj muša biggrin.gif menkas juokas, aišku, bet juokauju. O už daktarus žinoti daugiau apie save yra privaloma. Kaip kitaip jiems pasakysi kokius vaistus reikia išrašyt, kokius tyrimus atlikt.. Realybė.

Atsakyti
Pou, apie perteklines mirtis. "Kaip LRT.lt informavo Statistikos departamentas, perteklinis mirtingumas – reiškinys, kai populiacijoje staiga padidėja mirčių skaičius, šiuo metu Lietuvoje nefiksuojamas" (2022-12-23)
Tuo tarpu The Economist skelbia, kad perteklinių mirčių sąraše Lietuva pakilo į 4 vietą pasaulyje (liepos mėnesį buvo šeštoje).
Nieko nekomentuosiu ir neišvedžiosiu.
Apie kaukes taip pat baigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 08 sausio 2023 - 10:34
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 08, 11:23)

Kiek aš išmanau "botaniką" tai yra praktiškai neįmanoma ...

Nereikia ir botanikos išmanyti. Ir taip aišku.
Atsakyti
Būtent. Durną ir bažnyčioj muša biggrin.gif menkas juokas, aišku, bet juokauju. O už daktarus žinoti daugiau apie save yra privaloma. Kaip kitaip jiems pasakysi kokius vaistus reikia išrašyt, kokius tyrimus atlikt.. Realybė.
Oi negaliu ,metu fraz\e ,kol kas. biggrin.gif
Vakcinomis tiket iki siol nereikejo.Specifine imuniz\acija labai pagerino z\moniu ir gyvuliu gyvenima,atnese daug i klestejima.
O paskui nutiko tai ,ko iki siol nedare.Pradejo imuniz\acija per viduri pandemijos.Iki siol taip nedarydavo. Ir tai dar ne blogiausia.Sugriove praktiskai iki siol egz\istavusia sveikatos apsaugos sistema.

Tik pav metropolijoje ,uk apie tai visai atvirai kalbama.O lietuvoje tai tabu.
Muka ,vysks,nebeapsikesiu.Prasau ,nueik pas tikra gydytoja, manau hematologa.Nenormalu tavo amz\iuje nupult nuo koju.
Atsakyti