Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O tai tesiog tavo galvai abstinencija del kavos? Burna nenori,bet smegenys tai pripratusios.
Gal kavos pupeles ,ar kavos aparata ,kaz\ka keisti.
Atsakyti
Pou , nusipirk sėklų presą, išsispausk aliejų ir vartok. 3 dienas. Ir vėl spausk ...
Pasieškok NeReklaminių straipsnių ta tema.
Info kažkiek buvau įdėjusi ...
PS kas norit ir tikit sėkų aliejų nauda, valgykit , čia yra mano prisiskaityta nuomonė.
Nenaudoju 10+ metų ,save laikau vidutiniškai sveika moteriške... Be sąnarių skausmų , vaistų ir tt. Vienžo be uždegiminių procesų .
Luety , taigi yra visokių ten skrudintų , su luobelėmis riešutukų. Jei pirksi paprastus riešutus, gerai nuplausi ir dar pamirkysi - nebus tu svirplių ... O kai taip visokį brudą visur kiša - atsiranda ir normalių pardavėjų . PVZ aliejų perku ne iš prekybos centro , kur sumakaluotas. Ten biški ES , biški atvežtinio. O iš tų kas veža tiesiai iš ūkio . Kaina nemenka. Atveža ir riešutų ir kt.
Ex , galiu pasakyti vieną būdą ... 20-30 stipraus alkoholio, ir vandens porą stiklinių. Kas rytą.
Bet alkoholis turi būti "purvinas", viskis, romas, brendis ... Galima namie gaminti užpiltines smile.gif Ginkdie ne degtinė .
Širdininkams raudonas vynas , po visokių insultų ir kt kraujagysių bėdų stiprus alkoholis ... Svarbu kiekis, negalima daug !!!
Vėlgi - tai tik neoficialūs daktarų patarimai , norit tikėkit norit ne ax.gif tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 06, 11:50)
<p>Sveikos,</p><p>Ingrida, dėl hepatito jau man darė nemokamą tyrimą.</p><p>Kokie tavo planai toliau?</p><p></p><p>Muka, o ENG koks pas tave? Jei kojų nepavelki, turėtų būti nemažas... Beje, jis ir prie autoimuninių padidėja. </p><p></p><p>Dusia, kodėl sėklų aliejus išmesti? Yra juk ir labai labai gerų, pvz. juodagrūdžių s. aliejus.</p>

ENG nerandu tik MCV 101.4, RDW-SD (fl)-48.9, MCH (pg)-35.5.
EX jo simuliantka ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 06, 12:18)
O tai tesiog tavo galvai abstinencija del kavos? Burna nenori,bet smegenys tai pripratusios.
Gal kavos pupeles ,ar kavos aparata ,kaz\ka keisti.

Oi, ne, jokia kavos abstinencija. Kavos negeriu kelios dienos, o muzika jau senokai, gal nuo vasaros, tik nekreipiau į tai dėmesio. Dabar trukdyt pradėjo.

QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 06, 12:35)

Ex , galiu pasakyti vieną būdą ...  20-30 stipraus alkoholio, ir vandens porą stiklinių. Kas rytą.
Bet alkoholis turi būti "purvinas", viskis, romas, brendis ... Galima namie gaminti užpiltines smile.gif Ginkdie ne degtinė .
Širdininkams raudonas vynas , po visokių insultų ir kt kraujagysių bėdų stiprus alkoholis ... Svarbu kiekis, negalima daug !!!
Vėlgi - tai tik neoficialūs daktarų patarimai , norit tikėkit norit ne  ax.gif  tongue.gif

Valiooo! O čia tai receptas bigsmile.gif Kai tik būsiu pardėj, pirmas posūkis dešinėn, kairėn ,ten tie vaistai sudėlioti.. Nus, dėkui. Tai sakai cavintono tabletkų nepirkt? unsure.gif
Atsakyti
O tai namines ruginukes tuose krastuose neber? Rugiu irgi nebeaugina?
Rinkis preke vietines gamybos.
Atsakyti
Saintlina, kaip lesiaus lopas? Užgijo galutinai?
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 06, 12:53)
O tai namines ruginukes tuose krastuose neber? Rugiu irgi nebeaugina?
Rinkis preke vietines gamybos.

Nėra. Mano apylinkėse nepraktikuoja.
Atsakyti
Pou, Omega 6 gausu sėklų aliejuose, kurio mes ir taip per daug gauname ir tai skatina uždegiminius procesus organizme. Vienintelis linų sėmenų aliejus turi daug Omega 3, bet ir tą reikėtų šviežutėlį, tik ką spaustą naudoti, nes jis staigiai oksiduojasi.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 06, 11:47)
Oi, ne, jokia kavos abstinencija. Kavos negeriu kelios dienos, o muzika jau senokai, gal nuo vasaros, tik nekreipiau į tai dėmesio. Dabar trukdyt pradėjo.
Valiooo! O čia tai receptas  bigsmile.gif Kai tik būsiu pardėj,  pirmas posūkis dešinėn, kairėn ,ten tie vaistai sudėlioti.. Nus, dėkui. Tai sakai cavintono tabletkų nepirkt?  unsure.gif


Na kažką pirk tongue.gif Arba tabletes , arba linksmesnį dalyką biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tik dalinuosi pastebėjimais, žinau kas tai propaguoja biggrin.gif Aš nesu išbandžiusi , bo Karlsonas mano daugiabutyje negyvena. TY nezvimbia man ausyse.
Tą info pirmiausia peskaičiau , nepatikėjau .
Paskui teko išgirsti neoficialiai - širdies chirurgas Kaune ir Neurochirurgas Vilniuje. Na tokie prie geresnių , pas kuriuos eilės.
Tiesa, mano darbe buvo vairuotojas, kuris biški sveikiau gyveno . Vyresnis už mane, jokių vaistų nenaudojo, valgė pietums tik naminį maistą . Tai jis sakė, kad vakarais po 20-30 stipraus alkoholio naudoja. Ryte jam reikia anksti važiuoti ...
20-30 yra sunku , ne visi gali smile.gif kai kam tik kablys biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 06 sausio 2023 - 12:06
Kavute, prisiminiau, džiovinimui tinka pomidorai San Marzano. Šviežiam valgymui jie tai ne kažką.
Atsakyti
https://www.ingegnol...permarzano.html
Situ yra jau paturbintu ,f1 .Faini,derlingi,nereiklus.
Atsakyti
Ieskojau internete apie chitino kenksmingas savybes,bet nieko neradau.Dusia,gal turi kokios medziagos apie tai?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 06, 13:05)
Na kažką pirk  tongue.gif  Arba tabletes , arba linksmesnį dalyką  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Tik dalinuosi pastebėjimais, žinau kas tai propaguoja  biggrin.gif  Aš nesu išbandžiusi , bo Karlsonas mano daugiabutyje negyvena. TY nezvimbia man ausyse.
Tą info pirmiausia peskaičiau , nepatikėjau .
Paskui teko išgirsti neoficialiai  - širdies chirurgas Kaune ir Neurochirurgas Vilniuje. Na tokie prie geresnių , pas kuriuos eilės.
Tiesa, mano darbe buvo vairuotojas, kuris biški sveikiau gyveno . Vyresnis už mane, jokių vaistų nenaudojo, valgė pietums tik naminį maistą . Tai jis sakė, kad vakarais po 20-30 stipraus alkoholio naudoja. Ryte jam reikia anksti važiuoti ...
20-30 yra sunku , ne visi gali smile.gif kai kam tik kablys  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai tada ir aš vakare, nes rytais dažniausiai vairuoju. Bijau kablį pagaut lotuliukas.gif
O naminio maisto nevartoju, nes man jo kaip ir nėra. Tik vasarą salotos, agurkai, pomidorai ir valdiška grietinė. Apsieisiu, bele viskio ir brendžio tik būtų sočiai..
Atsakyti