Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

nu ok, saintlina, įsidėjau krepšelin tuos Corazon, ale jolki palki - 4,25 eur 10 sėklų, tai jei bus blogi, tai tau šakės su šakutėm lotuliukas.gif
Atsakyti

nu ok, saintlina, įsidėjau krepšelin tuos Corazon, ale jolki palki - 4,25 eur 10 sėklų, tai jei bus blogi, tai tau šakės su šakutėm lotuliukas.gif

Aš juo taip pat kasmet auginu, labai derlingi. Skanumo - man yra ir skanesnių, man norisi ryškesnio skonio. Bet vėl gi - labai nuo dirvožemio priklauso.

Jei ką, man labai skanūs Taifūn hibridai, bet nėra jau pirkti. Šįmet jau bus F3. Jei pavyks, galėsiu pasidalinti sėklomis. Tas tai toks paprastas raudonas pomidoras, tinkantis prie visko.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 05, 16:44)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73031572" data-time="1672928229"><div><p>nu ok, saintlina, įsidėjau krepšelin tuos Corazon, ale jolki palki - 4,25 eur 10 sėklų, tai jei bus blogi, tai tau šakės su šakutėm vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš juo taip pat kasmet auginu, labai derlingi. Skanumo - man yra ir skanesnių, man norisi ryškesnio skonio. Bet vėl gi - labai nuo dirvožemio priklauso.</p><p>Jei ką, man labai skanūs Taifūn hibridai, bet nėra jau pirkti. Šįmet jau bus F3. Jei pavyks, galėsiu pasidalinti sėklomis. Tas tai toks paprastas raudonas pomidoras, tinkantis prie visko.</p>

Nu žinai, kai išdžiūsta, tas skonis gal kiek paryškėja. Ir taip - man reikia intensyvaus rūgštelėjusio skonio rolleyes.gif. Ir žinai, kam reikia smile.gif
Ačiū, nesidalink - pilni kampai visokiausių pomidorų sėklų, tai tik sėk ir norėk. Tik jo - pas mane vien veislės, bet dabar planas hibridus kaip kokiam reikalui išbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2023 01 05, 16:21)
Laba,
Kaip pirmas sėklas man siuntei  įvedei į pomixorų pasaulį  sakiau  kad patinka su rūgštele. bigsmile.gif  tu atsakei, kad ir tau skanu truputį rūgštelės pomidoruose. Kalbėjom apir Izumrudnoje jabloko. 4u.gif  biggrin.gif

Ojezzz.. biggrin.gif kokią carinės senovės istoriją prisimeni 🤦‍♀️ Neprisimenu, žinok, nieko. Starost - radost lotuliukas.gif

QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 05, 17:17)
nu ok, saintlina, įsidėjau krepšelin tuos Corazon, ale jolki palki - 4,25 eur 10 sėklų, tai jei bus blogi, tai tau šakės su šakutėm lotuliukas.gif

Tu čia su žeberklu nemosikuok. Geri pomidorai Corazon, derlingi, stambūs, skanūs. Auginau. Nu, tik ligoms nelabai atsparūs. Tarsi būtų ne hibridai. Džiovinimui netiks - per riebūs.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 05, 16:58)
Ojezzz.. biggrin.gif kokią carinės senovės istoriją prisimeni 🤦‍♀️ Neprisimenu, žinok, nieko. Starost - radost lotuliukas.gif
Tu čia su žeberklu nemosikuok. Geri pomidorai Corazon, derlingi, stambūs, skanūs. Auginau. Nu, tik ligoms nelabai atsparūs. Tarsi būtų ne hibridai. Džiovinimui netiks - per riebūs.

Man džiovinimui reikia. Bet žinai, visokius aš džiovinu - bile ne skysti ir skonio intensyvesnio, nes nu nerandu kad ir skoninės savybės tiktų,ir ypač džiovinimui tiktų. Ir dar raudoni turi būt biggrin.gif Ir jų man reikia nemažai - kokių nu bent 15 trilitrinių išdžiūvusių, tai vis bandau bandau...
Atsakyti
Ex kaip tyrimas ?
Džiovinimui pats tobuliausias pomidoras yra VALGOMIEJI POMIDORAI GIULIETTA F1
https://www.sekluva....i-giulietta-f1/
Išbandžiusi ne 10 veislių, ir kelis hirbidus .
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 05, 17:17)
nu ok, saintlina, įsidėjau krepšelin tuos Corazon, ale jolki palki - 4,25 eur 10 sėklų, tai jei bus blogi, tai tau šakės su šakutėm lotuliukas.gif

Jei bandei Canestrino- Corazon, nublanksta.
Turiu. Galiu dalintis.
Atsakyti
Kavute, džiovinimui ieškok tik tų pomidorų, kurie pailgi. Hibridų. Jie ir labai derlingi , ir sausesni būna. Apvalūs dažniausiai turi per daug skysčio.
Va, Dusia teisi. Davė nuorodą.

Ačiū, Dusia, aš ir pamiršau kad buvau patikrai biggrin.gif Sakė viskas gerai, kraujagyslės kaip orkestro triūbos. Hm, reiks toliau ieškot ligų.. kažkaip reikia tuos smuikininkus iš galvos iškrapštyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 05, 16:56)
Nu žinai, kai išdžiūsta, tas skonis gal kiek paryškėja. Ir taip - man reikia intensyvaus rūgštelėjusio skonio rolleyes.gif. Ir žinai, kam reikia smile.gif


Ė nee, čia tokio intensyvaus rūgštelėjusio nebus smile.gif man jau šakės?.. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 05, 17:11)
Ex kaip tyrimas ?
Džiovinimui pats tobuliausias pomidoras yra VALGOMIEJI POMIDORAI GIULIETTA F1


Neblogi pomidorai, derlingi be proto. Bet žiauriai prašosi papildomo kalcio.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 05, 17:33)
Ė nee, čia tokio intensyvaus rūgštelėjusio nebus smile.gif man jau šakės?..  bigsmile.gif

Tik šakutės, bo dar nenupirkta, dar krepšy guli biggrin.gif

ate, nu kokią vieeeeeeną sėklą... prie progos...

Ex, pailgi pas mene kalcio verkia... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 05 sausio 2023 - 17:43
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 05, 18:42)


Ex, pailgi pas mene kalcio verkia... unsure.gif

Jei ten ir nuskinsi išmetimui vieną kitą nevykusį pomidorą, tai ne katastrofa, dar pakankamai daug liks. Hibridai gerai dera. Paimk ir kitokių pailgų hibridų. Neapsistok ties vienu. Matysi kurie tau tinkamesni. Dabar tiek daug visokių yra.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 05, 17:55)
Jei ten ir nuskinsi išmetimui vieną kitą nevykusį pomidorą, tai ne katastrofa, dar pakankamai daug liks.


Nea. Kai labai kalcio trūksta, genda praktiškai visi vaisiai.
Atsakyti