Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Man kai kaklelį operavo,kaimynei palatos oprevo cistas,kaip vynuogės buvo priaugę. bigsmile.gif Ir skausminga,aš nieko nejaučiu.Man iš skydliaukės cistos vandenį ištraukė su švirkštu. bigsmile.gif MB gasdina,kad čia man nuo cukraus darosi? ax.gif Nors ir pas jį inkstuose rado,nors cukraus tiek nevalgė. biggrin.gif
Sninga kaio turi būti,balta aplinkui,kai nulis lauke. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 05, 10:12)
MB gasdina,kad čia man nuo cukraus darosi? ax.gif
Sninga kaio turi būti,balta aplinkui,kai nulis lauke. bigsmile.gif


man tai gydytojos sakė, kad iš tiesų tai nelabai aišku, kodėl tos cistos atsiranda smile.gif

Pas mus popiet sniegą žadėjo.
Atsakyti
Labos smile.gif
Namie nevažiavau darban, popiet skambins doktorša jamu nedarbingumą... gerai, kad kompą pasiėmiau tai lengzma lengzam kažką pasikrapštysiu darbuose....Kosulys lyg rimsta ale tas silpnumas vos kojas velku gerai kad ne toli reikia vilkti ax.gif Ir ką nauja porcija atsinaujino niežulys blink.gif užsirašiau kitam penktadieniui vėl pas odos gydytoją....nu jau to metilprednezelono negersiu dievaž....
Atsakyti

Muka, manau, kad kai kuriuos atsakymus gausi pas reumatologą, kai ištirs nemažą dalį autoimunikos (turėtų ištirt visas ANA, ENA, RF ir dar daug tyrimų padaryt, kad atmest reumatines ligas, kurių pagrindas yra autoimuniniai procesai).

Virusinės ligos, o ypač tas sušiktas covidas, suaktyvina lėtines, o ypač autoimunines ligas. Jei neklystu, tuo džiaugsmingu virusu ne taip senai sirgai.

O paskui prasidėjo visa virtinė negalavimų.

Hormoninis gydymas slopina autoimuninius procesus, stabilizuoja putliąsias ląsteles, todėl pasijauti geriau. Ar tikrai čia dermatologo kompetencija, aš vis dar abejoju. Bent jau pas alergologa-imunologą reiktų kreiptis, kuris jei ką, nusiųs ir pas hematologą. Dar kartelį pasikartosiu, tavo vietoj, ramybės dėlei, pasidaryčiau homocisteino tyrimą. Tyrimų rezultatai sufleravo keletą ligų, kurių bent vieną atmestų arba patvirtintų šis tyrimas. Tuo labiau, kad prie visko pas tave yra tirštas kraujas.

Labai atsiprašau, baisiai nekuklus klausimas, Muka, primink man savo mamos tautybę. Noriu atmest vieną hipotezę.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 05, 12:42)
<p>Muka, manau, kad kai kuriuos atsakymus gausi pas reumatologą, kai ištirs nemažą dalį autoimunikos (turėtų ištirt visas ANA, ENA, RF ir dar daug tyrimų padaryt, kad atmest reumatines ligas, kurių pagrindas yra autoimuniniai procesai).</p><p>Virusinės ligos, o ypač tas sušiktas covidas, suaktyvina lėtines, o ypač autoimunines ligas. Jei neklystu, tuo džiaugsmingu virusu ne taip senai sirgai.</p><p>O paskui prasidėjo visa virtinė negalavimų.</p><p>Hormoninis gydymas slopina autoimuninius procesus, stabilizuoja putliąsias ląsteles, todėl pasijauti geriau. Ar tikrai čia dermatologo kompetencija, aš vis dar abejoju. Bent jau pas alergologa-imunologą reiktų kreiptis, kuris jei ką, nusiųs ir pas hematologą. Dar kartelį pasikartosiu, tavo vietoj, ramybės dėlei, pasidaryčiau homocisteino tyrimą. Tyrimų rezultatai sufleravo keletą ligų, kurių bent vieną atmestų arba patvirtintų šis tyrimas. Tuo labiau, kad prie visko pas tave yra tirštas kraujas.</p><p></p><p>Labai atsiprašau, baisiai nekuklus klausimas, Muka, primink man savo mamos tautybę. Noriu atmest vieną hipotezę.</p>

aš covidu nesirgau, buvo šeiminstei įtarimų, bet testai keli neparodė covid...
Trečiadienį pas šeiministę savo einu prašysiu turimų..jeigu neduos antėja visad padarys...
Mama lietuvė grynakraujė, tėvas žydas....Ir širdingai ačiū 4u.gif
Atsakyti

aš covidu nesirgau, buvo šeiminstei įtarimų, bet testai keli neparodė covid...
Trečiadienį pas šeiministę savo einu prašysiu turimų..jeigu neduos antėja visad padarys...
Mama lietuvė grynakraujė, tėvas žydas....Ir širdingai ačiū 4u.gif

Kai sirgau, man nepamenu, jei neklystu 4 testas tik parodė, kad sergu, 5 patvirtino. O vyras sirgo, man simptomai visi buvo.

Dabar kai sirgau, nieks nerodė, bet uoslė tik dabar atsigauna, buvo tokia įdomi. Neužuodi, neužuodi, o po kokių 10 min kvapas ateina.

Mhm, tai tik buvau susimaišius, ne mama, bet tėtis. Gali būti, kad esi paveldėjusi genų mutaciją iš tėčio. Kaip tėčiui su kraujo tirštumu?

Homocisteina poliklinikoj pasidaryk, jis ten nebrangus, antėjoj trigubai sumokėsi.

Kitus tyrimus padarys reumatologė, ten kai pradeda, ilga daina, plius ir brangūs tyrimai.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 05, 13:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73031340" data-time="1672913122"><div><p>aš covidu nesirgau, buvo šeiminstei įtarimų, bet testai keli neparodė covid...
Trečiadienį pas šeiministę savo einu prašysiu turimų..jeigu neduos antėja visad padarys...
Mama lietuvė grynakraujė, tėvas žydas....Ir širdingai ačiū vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kai sirgau, man nepamenu, jei neklystu 4 testas tik parodė, kad sergu, 5 patvirtino. O vyras sirgo, man simptomai visi buvo.</p><p>Dabar kai sirgau, nieks nerodė, bet uoslė tik dabar atsigauna, buvo tokia įdomi. Neužuodi, neužuodi, o po kokių 10 min kvapas ateina.</p><p></p><p>Mhm, tai tik buvau susimaišius, ne mama, bet tėtis. Gali būti, kad esi paveldėjusi genų mutaciją iš tėčio. Kaip tėčiui su kraujo tirštumu?</p><p></p><p>Homocisteina poliklinikoj pasidaryk, jis ten nebrangus, antėjoj trigubai sumokėsi.</p><p>Kitus tyrimus padarys reumatologė, ten kai pradeda, ilga daina, plius ir brangūs tyrimai.</p>

nežinau tėvai išsiskyrė, kaip aš maža buvau... bet kiek žinau turėjo širdies ydą... tik tiek žinau ..nes nebendravome..ok prašysiu doktoršos 4u.gif
Atsakyti
Kaip baisu tos ligos 4u.gif
Muka, dėl niežulio - negalėjo organizmas į antibiotiką taip sureguoti ?
Mano kepenys geros ir tai oda jautri buvo nuo antibiotiko .
Ps esu labai patenkinta osteopate... Plaukai - nagai atsitatė nuo jos parinktų papildų ir tt. Siūlė po 2 mėn apsilankyti , bet palauksiu . Ant dviejų kėdžių negalima sėdėti ... Dabar kitus dalykus tvarkausi.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 05, 13:28)
Kaip baisu tos ligos  4u.gif
Muka, dėl niežulio - negalėjo organizmas į antibiotiką taip sureguoti ?
Mano kepenys geros  ir tai oda jautri buvo nuo antibiotiko .
Ps esu labai patenkinta osteopate... Plaukai - nagai atsitatė nuo jos parinktų papildų ir tt. Siūlė po 2 mėn apsilankyti , bet palauksiu . Ant dviejų kėdžių negalima sėdėti ... Dabar kitus dalykus tvarkausi.

gal ir galėjo sureguoti..nors niekad taip nebūdavo..bet kaip prieš nepilną mėnesį taip pat niežėjo o antibų negėriau tada....
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 01 05, 12:44)
gal ir galėjo sureguoti..nors niekad taip nebūdavo..bet kaip prieš nepilną mėnesį taip pat niežėjo o antibų negėriau tada....


Taigi ir vitaminą B leidaisi ne pirmą kartą ...
Organizmas visuma.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 sausio 2023 - 13:04
QUOTE(Ex @ 2023 01 05, 09:58)
Nu, ot.. biggrin.gif Mano skonio? Koks čia tas mano skonis nežinau, kad jį kur..  rolleyes.gif Gerai, išsitraukiau iš dėžutės dugno Mildas, arčiau pasidėjau biggrin.gif Kažką prisimenu,  kad tavo skonio pažinimas panašus į mano biggrin.gif tau gi ir braškės Venta skanios  bigsmile.gif Užsiveisiau aš jų pagaliau 👍 tai patenkinta, net spirgu kaip laukiu vėl derliaus  wub.gif
Ok ok...  4u.gif  ačiū, įkalbėjot abi su Ate  mirksiukas.gif
Einu šiandien galvos kraujagysles tikrintis. Spengia galvoj muzika... 🤦‍♀️ ypač tyloje, ramybės nėra, tai taip įkyrėjo.. Žodžiu, ieškosiu ligų.

Laba,
Kaip pirmas sėklas man siuntei įvedei į pomixorų pasaulį sakiau kad patinka su rūgštele. bigsmile.gif tu atsakei, kad ir tau skanu truputį rūgštelės pomidoruose. Kalbėjom apir Izumrudnoje jabloko. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti

Man dar skanus Alice dream. Tik reik žiūrėt link rudens, kad nepernoktų. Bet va skanus balansas tos rūgštelės.

Atsakyti