Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou,metastazių po tomogrofo,kiek supratome,nėra,toliau ,tiksliau pirmadienį onkologė pasakys.
Tu geriau pasakyk nuo ko tos cistos susidaro? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 04, 20:06)
Va tik naujiena kiaušidėje irgi cistos. bigsmile.gif


Kiaušidėse jos gali tai atsirasti, tai išnykti. Po mėnesio pasitikrinus gali ir nebebūti, o gali ir augti. Reikia karts nuo karto pasitikrinti. Turiu patirties su abiem variantais.

Parašyk rytoj, kaip gydytoja rezultatą iššifruos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 sausio 2023 - 21:36
Labas rytas smile.gif
O jau ryto puikumas )) Nematytas dalykas - mano šuniui neteikė džiaugsmo pasivaikščiojimas )) Galvojau į darbą eiti pėstute, bet išlindus supratau, kad reik nevispročiu būt tokiu oru savo noru septynis km kulniuot smile.gif Atvažiavom su mašina. Ir musėt per pietus reiks varyt atgal, abo kai šitie ežerai ir upeliai gatvėse ir šlapia košė ant šaligatvių pradės šalti..

Vakar miškelyje dieduką su šuniuku susitikau, baisiai piktą, kad taip šilta. Sako - negaliu slidėm pasidžiaugt. Diedukui jau taip gerokai virš aštuoniadešimt. Labai gerokai. Ir visad aktyvus. Super.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 sausio 2023 - 08:43
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nuo stogų varva? bigsmile.gif
Pas gydytoją tik 18 valandą,tai teks grįžti į miestą miegoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 05, 08:40)
Nuo stogų varva? bigsmile.gif



pas jus tik varva? Pas mus pila kaip iš kibiro smile.gif Gatvėm kaip ežeriukais važiavau.

Tai gerai, kad nereiks vakare toliau važiuoti, nes plikledis garantuotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 05 sausio 2023 - 08:47
QUOTE(ate42 @ 2023 01 04, 18:47)
Milda  puikūs pomidorai. Mėsingi. Derlingi. Tavo, Ex, skonio. Turi rūgštelės, nedaug, bet turi.Pomidorai stambūs.
Rutuliai, auginau vieną sezoną. Patiko, bet jie, jei teisingai atsimenu, neaukšti. Gal todėl neauginu. Iš tiesų, nepamenu kodėl. Kad raudoni, apvalūs ir derlingi- dar ir dabar matau krūmą aplipusį pomidorais.

Nu, ot.. biggrin.gif Mano skonio? Koks čia tas mano skonis nežinau, kad jį kur.. rolleyes.gif Gerai, išsitraukiau iš dėžutės dugno Mildas, arčiau pasidėjau biggrin.gif Kažką prisimenu, kad tavo skonio pažinimas panašus į mano biggrin.gif tau gi ir braškės Venta skanios bigsmile.gif Užsiveisiau aš jų pagaliau 👍 tai patenkinta, net spirgu kaip laukiu vėl derliaus wub.gif

QUOTE(Pou @ 2023 01 04, 20:04)
<p>Man taip pat Milda skanūs. Jei patinka Skariai, tai ir šie patikt turėtų. Ir dar didesni, ir ne tokie lepūs. Puikūs pomidorai.

Ok ok... 4u.gif ačiū, įkalbėjot abi su Ate mirksiukas.gif


Einu šiandien galvos kraujagysles tikrintis. Spengia galvoj muzika... 🤦‍♀️ ypač tyloje, ramybės nėra, tai taip įkyrėjo.. Žodžiu, ieškosiu ligų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 05 sausio 2023 - 08:59

Labas rytas,

Ingrida, priežastį gydytojas gali pasakyti, vaistininkas neturi tiek žinių ir įrankių :( Kiaušidėse yra daug priežasčių (genetinės, endokrinologinės).

Atsakyti
Labas rytas,
Ir Kaune lyja.
Kaip vakare į jogą reikės patekti ? Nei paeiti , nei pavažiuoti ?
Muka ,šiandien šiltoj lovytėj , namučiuose ?
Cistas kiek žinau operuoja ? Pročkelės nėra ...
Tik viena pažįstama gydėsi Vilniuje pas tą gydytoją , kurio kontaktus buvau įkėlusi . Ilgai. Sakė padėjo ... Nes labai nenorėjo operacijos.
Gražios dienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 sausio 2023 - 09:22
QUOTE(saintlina @ 2023 01 05, 09:44)
pas jus tik varva? Pas mus pila kaip iš kibiro smile.gif  Gatvėm kaip ežeriukais važiavau.


Pila ir pas mus, dangus prakiuro visai. Ryte važiavau, tai irgi pagalvojau, o jei va dabar staiga bevažiuojant -10... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 05, 09:13)

Kaip vakare į jogą reikės patekti ? Nei paeiti , nei pavažiuoti ?

Cistas kiek žinau operuoja ? Pročkelės nėra ...



joga prasidės išėjus iš namų ))

nebūtinai. Man yr buvus žąsies kiaušinio dydžio, siuntė operuoti, o ligoninėj faina tokia gydytoja buvo, pasakė - neskubam operuoti, kažką išrašė pagerti, paskui po kurio laiko pastojau ir cista dingo.
Ne taip seniai irgi buvo radę, nedidelę, bet iškart pasakė, kad po mmm gali dingtii. Taip ir buvo, po kelių mėnesių nebebuvo. O va devyniolikos kai buvau, trūko cista man net nežinant, kad ji aplamai buvo. Taip kad reik stebėti.
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2023 01 05, 09:15)
Pila ir pas mus, dangus prakiuro visai. Ryte važiavau, tai irgi pagalvojau, o jei va dabar staiga bevažiuojant -10...  bigsmile.gif


tai užtektų ir -2 smile.gif kas vakarop ir žadama.
Atsakyti
Mano giminatei operavo . Jauna buvo 22-23 metai . Viskas puikiai , paskui gėrė vaistus kelis metus . Šiai dienai turi mažylę , kuri ne tokia ir maža 3 metai tuoj .
Draugytei operavo 40+. Detaliu neklausinėjau , bet operacija buvo sunkesnė.
Cistas atrado, nes kai ateidavo MM - alpdavo iš skausmo . Abi ... toks keistas požymis .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 05 sausio 2023 - 09:57
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 05, 09:56)
Mano giminatei operavo . Jauna buvo  22-23 metai . Viskas puikiai , paskui gėrė vaistus kelis metus . Šiai dienai  turi mažylę , kuri ne tokia ir maža 3 metai tuoj .
Draugytei operavo 40+. Detaliu neklausinėjau , bet operacija buvo sunkesnė.


bet kuriuo atveju žymiai geriau, jog išoperavo laiku smile.gif
Atsakyti