Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Ex @ 2023 01 04, 15:11)
Aš tik trumpam įsiterpiau biggrin.gif Tvarkau žemę šiltnamyje, tai apie ką daugiau galvot, apie sėją, aišku... Bet geriau jau toks tomatovirusas, negu snarglys po nosim, ar temperatūra  bigsmile.gif

žalioje stotelėje geros kainos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 04, 15:07)
Dotnuviškių reik rolleyes.gif​ , dar nieks nesiskundė nei derlingumu, nei skoniu. Nereiklūs!</p>

Ačiū 4u.gif pagalvosiu. Nes jau seniai auginu geltonus Zlato, ir negaliu jų iškeisti į jokius kitus, kiek bandžiau, jokie kiti nepasiteisino, neaplenkė skoniu mano senienos Zlato.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 04, 14:11)
Aš tik trumpam įsiterpiau biggrin.gif Tvarkau žemę šiltnamyje, tai apie ką daugiau galvot, apie sėją, aišku... Bet geriau jau toks tomatovirusas, negu snarglys po nosim, ar temperatūra  bigsmile.gif


Man panagės panižo smile.gif Virusas , ne kitaip. Gerai kad žemių namie nėra tongue.gif biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Oi ,visi mano kaimo cigonai turi savo namu ukyje ka nors vardu z\lato arba z\latina
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 01 04, 15:15)
žalioje stotelėje geros kainos  ax.gif

Ko? Sėklų? Ar žemių? Kad visko turiu bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 04, 15:19)
Oi ,visi mano kaimo cigonai turi savo namu ukyje ka nors vardu z\lato arba z\latina

Pomidorų neturi jie tokių tie tavo čigonai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 04, 15:22)
Ko? Sėklų? Ar žemių? Kad visko turiu  bigsmile.gif

Papildyta:

Pomidorų neturi jie tokių tie tavo čigonai biggrin.gif

sėklom neblogos nuolaidos ax.gif
Atsakyti

Labos,

as jau miesta aplaksciau.O vejas,is koju vercia,gerai,kad nelijo.
Kada lietuves ses paprikas?As tada pora savaiciu anksciau.Nu noriu as ju uzsiaugint savu.MB padare zeme tuneliukui,nebesodinsiu siltnamtje,sodinsiu tuneliuke.Gal uzderes.
Nu pomidorams net man per anksti dar.Seklu turiu prisipirkus,isbandysiu daug skirtingu. bigsmile.gif bigsmile.gif svarbu nepasiklyst paskui.
Meskiniu cesnaku isiveisem is daigu,gana vangiai jie auga.Per 6 metus tik siemet galejom valgyt pilna burna.Leidom ir seklom nubyret,kad but tirsciau ir esam pirke seklu ir bere,beje man tai sudygo seklos ir net labai gerai.Tik kol subujoja jie reikia keleto metu.Juk ju tik lapai valgomi.Jei kam reik,tai vasara ,kai seklos sunoks,galiu atsiust seklu.
O daigus pirkom is ebay,gana grazus atejo.

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 04, 13:47)
O tas Corazon neskystas?
Nu va - ką ir sakiau apie Mildą. Kam skanu, kam nelabai. Ir ne tik nuo skonio receptorių priklauso, bet ir nuo dirvos, auginimo sąlygų ir t.t. Tai ką čia gali daug kitam pasakyti...


ta dalis, kur sėklų nėr, tai mėsinga tokia. Tik jeigu ką, tai žinok, kad ligoms jie visiškai neatsparūs ) Nepaisant to, sodinu juos kasmet ir nėkart nepasigailėjau.
Ir taip, nuo visko tas skonis priklauso.

Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2023 01 04, 13:50)
Nuostabu.. ot tiap.. biggrin.gif vadinasi, galiu tas sėklas dar 10-čiai metų nukišt į dėžutės dugną. Net palengvėjo.. lotuliukas.gif


gali smile.gif užteks tau ir taip ką atrinkt į tuos dešimt išrinktųjų ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 sausio 2023 - 15:27
QUOTE(Ex @ 2023 01 04, 12:36)
Laba.
Ryto oras puikus. Truputį pašąlę, naktį sniego šešėliais per žemę brūkštelta lyg teptuku. Gražu. Menas.

Nenoriu išbalansuot sveikatos temos, tai tik įsiterpsiu su pavasariniu klausimu. Pomidorai. Kuri esat auginusi Mildą ir lietuviškus Rutulius. Verta pabandyt, ar neužimt vietos bandymams? Turiu labai senų sėklų, bet taip niekad ir nepasėjau...
Tvarkau šiandien šiltnamio žemę, tai va, atėjau kavos pertraukėles ir užėjo nenumatytų minčių..  bigsmile.gif

Milda puikūs pomidorai. Mėsingi. Derlingi. Tavo, Ex, skonio. Turi rūgštelės, nedaug, bet turi.Pomidorai stambūs.
Rutuliai, auginau vieną sezoną. Patiko, bet jie, jei teisingai atsimenu, neaukšti. Gal todėl neauginu. Iš tiesų, nepamenu kodėl. Kad raudoni, apvalūs ir derlingi- dar ir dabar matau krūmą aplipusį pomidorais.
Atsakyti

Man taip pat Milda skanūs. Jei patinka Skariai, tai ir šie patikt turėtų. Ir dar didesni, ir ne tokie lepūs. Puikūs pomidorai.

Tik va Dusiai daigą sunaišius buvau, vietoj Mildos, kažką nemildiško daviau. Ot, vadinasi padėjo vyras.  Sumaišė vazonikus persodinant, aš sodinau, jis vazonus padavinėjo.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 04, 14:16)

kaip tyrimas praėjo? Atsakymo tai aišku dar negavai.

Užtenka smile.gif aš niekad miegalė nebuvau smile.gif

Normaliai praėjo tyrimas.Turiu jau atsakymą,išsipirkau,kad per parą parašytų,tai jau pavakary atėjo.Nelabai mes suprantame kas parašyta. ax.gif Bandysiu rytoj iškamantinėti naują šeiminystę,jei ką. mirksiukas.gif Va tik naujiena kiaušidėje irgi cistos. bigsmile.gif
Aš jau salotų,ridikėlių sėklų nusipirkau.
Pavakary rudbekijas dar sutvarkiau,išgulę buvo,dar ir levnadoms šukuosenas patvarkiau,rudenį vėlai,kad buvo sužydę,dabar styrojo šakelės. bigsmile.gif
Atsakyti

Normaliai praėjo tyrimas.Turiu jau atsakymą,išsipirkau,kad per parą parašytų,tai jau pavakary atėjo.Nelabai mes suprantame kas parašyta. ax.gifBandysiu rytoj iškamantinėti naują šeiminystę,jei ką. mirksiukas.gifVa tik naujiena kiaušidėje irgi cistos. bigsmile.gif
Aš jau salotų,ridikėlių sėklų nusipirkau.
Pavakary rudbekijas dar sutvarkiau,išgulę buvo,dar ir levnadoms šukuosenas patvarkiau,rudenį vėlai,kad buvo sužydę,dabar styrojo šakelės. bigsmile.gif

Ingrida, metastazių nėr?

Paprastai kai kurie būna linkę į polipus, cistas. Jei jau yr kažkur, tai paknisus rasi ir dar kur nors. Reik sekt.

Atsakyti