Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 04, 13:27)
Rutulius kažkada senai auginau . Vienas žodis: nesužavėjo . Nei skoniu , nei derlingumu ...


Šiandiena pagalvojau apie pomidorus - kaip užauginti tiek , kad nereiktų perdirbti ...

blink.gif še tau, kad nori. Ačiū už atsiliepimą.

O kiek daigų augini? Jei tik sau ir tik šviežiam valgymui, tai 6-10 daigų ir ne daugiau. Man vienai 10 per daug. Nors prasidėjus sezonui, vien pomidorais gyva. Vistiek tiek daigų per daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 04 sausio 2023 - 12:37
QUOTE(Ex @ 2023 01 04, 12:35)
blink.gif še tau, kad nori. Ačiū už atsiliepimą.

O kiek daigų augini? Jei tik sau ir tik šviežiam valgymui, tai 6-10 daigų ir ne daugiau. Man vienai  10 per daug. Nors prasidėjus sezonui, vien pomidorais gyva. Vistiek tiek daigų per daug.


Bet tai mano skoniui, mano žemėje toks įvertinimas. Skariai man skanūs.
Augindavau 10 vnt džiovinimui ir 18-20 kitokių .
Valgytojų 2+2+ dar kažkiek neprivinčiavotų ...
Galvoju džiovinimui nebeauginti , tik 20 daigų retai pasodinti . Bet su tuo retu pasodinimu būna , kad uždera dvigubai mirksiukas.gif Šiltnamis mano didelis 8*4.
Atsakyti
Ex, nu ką galiu pasakyt, jei skoniui draugų nėra... O šiaip man derlingas, netrūkinėja, kalio nebaisiai reikalauja.
Ir va - Pou panašūs į Skarius, man ne. Man Milda skanesni.

Hibridų keletą kažkada esu bandžiusi - nu neskanūs man jie visi ir vienodi biggrin.gif. Dabar liko kasmet tik po 1 daigą Toro ir tik todėl, kad jie ankstyvesni, mamai patinka, tai pasėju kelis kartu su Betalux'ais ir 1 sau pasilieku.
Nu o va dabar prireikė pabandyt, ką sugalvojau biggrin.gif

Pou, o tai ko tu pati tų meškinių česnakų neaugini? Aš beveik galvojau pasisėt, bet neseniai paskaičiau, kad jie sėjami rudenį. Tai dabar teks laukti rudens biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 04, 13:05)
Ex, nu ką galiu pasakyt, jei skoniui draugų nėra...

Hibridų keletą kažkada esu bandžiusi - nu neskanūs man jie visi ir vienodi biggrin.gif.


pati tu neskani biggrin.gif Corazon hibridas dar ir koks skanus. Be to, ir derlingas be proto. Bet hibrido ten tik pavadinimas ))

Milda man tik perdirbimui, derlinga labai, vaisiai didžiuuliai, pailgi, bet skonio tai ot taip.
Rutuliai kaip ir Dusia sakė - nesužavėjo.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 04, 05:26)
Nesimiega,bijau pramigti tyrimą.

Saintlina,užtenka miego? mirksiukas.gif


kaip tyrimas praėjo? Atsakymo tai aišku dar negavai.

Užtenka smile.gif aš niekad miegalė nebuvau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 04 sausio 2023 - 13:14
Šiemet viena nauja veislė bus - Žagarės jautaširdžiai. Dėl pavadinimo ... Sentimentai smile.gif
Pou primink man pavasarį meškinį česnaką kad iškasčiau Tau .
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 04, 13:16)
pati tu neskani  biggrin.gif Corazon hibridas dar ir koks skanus. Be to, ir derlingas be proto. Bet hibrido ten tik pavadinimas ))

Milda man tik perdirbimui, derlinga labai, vaisiai didžiuuliai, pailgi, bet skonio tai ot taip.
Rutuliai kaip ir Dusia sakė - nesužavėjo.


Tai žinau, kad aš neskani biggrin.gif
O tas Corazon neskystas?
Nu va - ką ir sakiau apie Mildą. Kam skanu, kam nelabai. Ir ne tik nuo skonio receptorių priklauso, bet ir nuo dirvos, auginimo sąlygų ir t.t. Tai ką čia gali daug kitam pasakyti...
Atsakyti

Ex, nu ką galiu pasakyt, jei skoniui draugų nėra... O šiaip man derlingas, netrūkinėja, kalio nebaisiai reikalauja.
Ir va - Pou panašūs į Skarius, man ne. Man Milda skanesni.

Hibridų keletą kažkada esu bandžiusi - nu neskanūs man jie visi ir vienodi biggrin.gif. Dabar liko kasmet tik po 1 daigą Toro ir tik todėl, kad jie ankstyvesni, mamai patinka, tai pasėju kelis kartu su Betalux'ais ir 1 sau pasilieku.
Nu o va dabar prireikė pabandyt, ką sugalvojau biggrin.gif

Pou, o tai ko tu pati tų meškinių česnakų neaugini? Aš beveik galvojau pasisėt, bet neseniai paskaičiau, kad jie sėjami rudenį. Tai dabar teks laukti rudens biggrin.gif

Man Milda labiau patinka, nes kaip rašiau, mažiau popsės - na nelabai gražūs daigai, bet mažiau medžiagų trūkumo rodo nei Skariai - jiems vis ko reik papildomai auginimo metu - mažiau ir kalio nori, ir kalcio (skariai būna, kad iki galo nesunoksta ar galiukas pajuoduoja, jei neapšokinėji). Skonio man panašūs, abu tokie pomidoriniai.

Meškinių iš sėklos nepavyko man pasisėt, taip, jie kaip levandos, reik sėklas pastratifikuot, na bet nedygsta nors tu ką, kiek pirkau, tuščiai.

Kava, Lemon boy rūgštesnis, na bet sultingas, sunkiai su džiovinimu ir geltonas. Tai šis hibridas tikrai iš rūgštesnių. Ir derlingas labai, bet vargsi, kol išdžius - ne tam skirtas.

Dusia, pas mane taip dotnuviškiai atsirado, taip pat sentimentai, Tėčio gimtinė.

Ačiū, priminsiu!

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 04, 14:16)

Milda man tik perdirbimui, derlinga labai, vaisiai didžiuuliai, pailgi, bet skonio tai ot taip.
Rutuliai kaip ir Dusia sakė - nesužavėjo.


Nuostabu.. ot tiap.. biggrin.gif vadinasi, galiu tas sėklas dar 10-čiai metų nukišt į dėžutės dugną. Net palengvėjo.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau į kalendorių - sausio 4. Ex paleidai virusą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Nuostabu.. ot tiap.. biggrin.gifvadinasi, galiu tas sėklas dar 10-čiai metų nukišt į dėžutės dugną. Net palengvėjo.. lotuliukas.gif

Dotnuviškių reik :rolleyes:​ , dar nieks nesiskundė nei derlingumu, nei skoniu. Nereiklūs!

Atsakyti
jazau kokie pomidorai aš net į tą pusę žiūrėt nenoriu blink.gif
Dotnuvos geruliai užskaitau Pou ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 04, 15:00)
Pažiūrėjau į kalendorių  - sausio 4. Ex paleidai virusą  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Aš tik trumpam įsiterpiau biggrin.gif Tvarkau žemę šiltnamyje, tai apie ką daugiau galvot, apie sėją, aišku... Bet geriau jau toks tomatovirusas, negu snarglys po nosim, ar temperatūra bigsmile.gif
Atsakyti