Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(ate42 @ 2023 01 04, 10:33)
Laba,
Labai puiki gydytoja, žiūri visumą Stanislava Manukian. Romainiuose. Pulmonokogė, reikia siuntimo.
Muka, gal bandyk, jei negerės.

ačiū Ate 11 dieną pas šeiministę einu pasiteirausiu ar nereikia 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

lyja visa nakti iki siol plius12.
Kava,as turiu tik kaip virt arbatas,istrauktines ir daryt tepalus su pusu,egliu spygliais.Bet tau reikia sirupo,Beje agliu spygliu arbatos viena is spaiko proteino nukenksminimo sudedamuju daliu.Turiu daug patarimumkaip sumazint jo zala,jei kam idomu,i privata. ax.gif ax.gif
Muka,nu ramiau,kad susiprotejai issigulet. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pusu veikliosios medz\iagos tirpsta ir vandenyje.O sirupas yra vanduo ir cukrus.O siaip dervingas gana tas sirupas.
Atsakyti

Pusu veikliosios medz\iagos tirpsta ir vandenyje.O sirupas yra vanduo ir cukrus.O siaip dervingas gana tas sirupas.

Taip, aš pušų ūglius užpilu verdančiu vandeniu, palaikau maždaug 15 min ir per kelis kartus išgeriu. Šiaip išties padeda.

Sirupai pakankamai ilgai išlieka stabilūs, tad ši forma anksčiau buvo stipriai paplitusi.

Atsakyti
Nu man reikia sirupo ir tiek smile.gif
Ir net ne man biggrin.gif
Atsakyti
Laba.
Ryto oras puikus. Truputį pašąlę, naktį sniego šešėliais per žemę brūkštelta lyg teptuku. Gražu. Menas.

Nenoriu išbalansuot sveikatos temos, tai tik įsiterpsiu su pavasariniu klausimu. Pomidorai. Kuri esat auginusi Mildą ir lietuviškus Rutulius. Verta pabandyt, ar neužimt vietos bandymams? Turiu labai senų sėklų, bet taip niekad ir nepasėjau...
Tvarkau šiandien šiltnamio žemę, tai va, atėjau kavos pertraukėles ir užėjo nenumatytų minčių.. bigsmile.gif
Atsakyti
Mildą auginau, ate sėklom aprūpino - man patiko.

O man reikia rūgštesnių hibridų, kurie tiktų džiovinti. Priimu pasiūlymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2023 01 04, 12:40)
Mildą auginau, ate sėklom aprūpino - man patiko.

O man reikia rūgštesnių hibridų, kurie tiktų džiovinti. Priimu pasiūlymus biggrin.gif

Uoj, koks išsamus atsakymas bigsmile.gif auginau - patiko. Apibūdinimą gal kokį ne iš dviejų žodžių sukurpti išeitų? bigsmile.gif

Hibridų neauginu, tai patarimų, pasiūlymų nebus rolleyes.gif
Atsakyti

Laba.
Ryto oras puikus. Truputį pašąlę, naktį sniego šešėliais per žemę brūkštelta lyg teptuku. Gražu. Menas.

Nenoriu išbalansuot sveikatos temos, tai tik įsiterpsiu su pavasariniu klausimu. Pomidorai. Kuri esat auginusi Mildą ir lietuviškus Rutulius. Verta pabandyt, ar neužimt vietos bandymams? Turiu labai senų sėklų, bet taip niekad ir nepasėjau...
Tvarkau šiandien šiltnamio žemę, tai va, atėjau kavos pertraukėles ir užėjo nenumatytų minčių.. bigsmile.gif

Auginau Mildą. Skanus, kvapnus, pomidorinio skonio pomidoras. Didžiavaisis. Aukštaūgis, daigas labai panašus į skarį, vaisiai taip pat panašumo turi. Derlingas ir bent jau man - neįnoringas. Tikrai augink. Dar Dotnuvos geltonuosius augink, jei mėgsti geltonus. Aš šįmet jų bent 10  daigų auginsiu - labai skanūs, nemaži, kvapnūs, saldoki. Jei tik nori, galiu sėklų atsiųsti.

Sausokų hibridų džiovinimui nežinau, bet ne hibridas, o kokia ten ta slyva, kur auginau ir daigelį Dusiai daviau, jaučiu būt super džiovinimui.

Hibridų kainos pasiutpolkę šoka, perku tik Torro, Corazon, Lemon boy turėjau ir dar išhibridint bandau Taifun, nes jų jau nėra.

Kava, džiaugiuos, kad prieskoniai "paėjo". Va dar meškinių česnakų užsiveisk, džiovink - būčiau pastovi tavo pirkėja :)

P.S. merginos, priminkit, ką kuriai pažadėjau su sėklomis.

Atsakyti
Dėkui, Pou. Bet jei Milda viskuo panaši į Skarius , tai kažin ar man reikia Mildos dublerio unsure.gif Skarius ir taip auginu, man jie labai skanūs pomidorai.
O Dotnuvos geltonieji ,tai čia lietuviški? Sultingi ar daugiau "mėsos" jie turi?
Atsakyti
Rutulius kažkada senai auginau . Vienas žodis: nesužavėjo . Nei skoniu , nei derlingumu ...
Šiandiena pagalvojau apie pomidorus - kaip užauginti tiek , kad nereiktų perdirbti ...
Atsakyti

Dėkui, Pou. Bet jei Milda viskuo panaši į Skarius , tai kažin ar man reikia Mildos dublerio unsure.gifSkarius ir taip auginu, man jie labai skanūs pomidorai.
O Dotnuvos geltonieji ,tai čia lietuviški? Sultingi ar daugiau "mėsos" jie turi?

Man gal Milda mažesnė "popa" pasirodė.

Dotnuvos geltonieji - taip, lietuviški, paveldiniai. Nėr labai aukšti, na, maždaug 160 cm kaip kad aš :) Sunku apibūdinti, ji tokie per vidurį, gal labiau mėsingi, bet tikrai ne sausi, tikrai pakankamai ir sulčių turi. Pas mus jie su Milda dingsta greičiausiai. Ir sesuo bei jos anyta labai mėgsta, ir mano tėtis. Ir kam su skrandžio bėdelė, šie tinkamesni nei raudoni.

Dusia, mano 76 puslitriukai pomidorų nyksta akyse,  10  vnt. beliko.

Atsakyti