Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 03, 15:51)
Prie sovietu ,tu guletum ligonineje menesi.

gal ...
Atsakyti
Pou, gal gali patart, kaip teisingai pagaminti pušų sirupą? Internete receptų yra įvairių... smile.gif
Alta, gal tu?
Atsakyti

Pou, gal gali patart, kaip teisingai pagaminti pušų sirupą? Internete receptų yra įvairių... smile.gif
Alta, gal tu?

Kava, gaila, bet ne, daugelis knygų kituose namuose, nepamenu, kaip teisingai sirupus gaminti - abejoju ar ir ten rasčiau, vaistinėje anksčiau sudėtiniai būdavo gaminami, bet ten būdavo jau pagamintas cukraus sirupas dadedamas. Reiktų paskaityt prie progos.

Aš pušų pumpurų perku, kai kosėju ir nepraeina. Beje, jie ir prie plaučių uždegimo labai liuks.

 

Mes va taip mokėmės, bet tai ne tai, ko tau reik.
https://publications.lsmuni.lt › elaba:59769983

 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 03 sausio 2023 - 16:12
QUOTE(Pou @ 2023 01 03, 16:02)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73030475" data-time="1672754069"><div><p>Pou, gal gali patart, kaip teisingai pagaminti pušų sirupą? Internete receptų yra įvairių... vartotojo įkelta nuotrauka
Alta, gal tu?</p></div></blockquote><p>Kava, gaila, bet ne, daugelis knygų kituose namuose, nepamenu, kaip teisingai sirupus gaminti - abejoju ar ir ten rasčiau, vaistinėje anksčiau sudėtiniai būdavo gaminami, bet ten būdavo jau pagamintas cukraus sirupas dadedamas. Reiktų paskaityt prie progos.
</p><p>Aš pušų pumpurų perku, kai kosėju ir nepraeina. Beje, jie ir prie plaučių uždegimo labai liuks.</p>

Šiaip ir su medumi receptų yra, bet jei virt, tai medų kaip ir negerai. Nors ir vėl - visaip randu. Yra ir tik gale medaus pridėt, bet tai kiek laikysis?
Na, reiks dar paskaitinėti ir pačiai nuspręsti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 01 03, 16:02)

<p>Mes va taip mokėmės, bet tai ne tai, ko tau reik.
<a data-ipb='nomediaparse' href='https://publications.lsmuni.lt/object/elaba:59769983/59769983.pdf'>https://publications.lsmuni.lt<span> › elaba:59769983</span></a></p>

 

Jo, biškį ne tai.
Bet yra ko kitko įdomaus -paskaitinėsiu, ačiū smile.gif
Atsakyti

Tfu, ne tą įdėjau. Įsivesk į google paiešką sirupo gamyba vaistų technologija - tau išmes vienos magistrantės darbą apie pušų pumpurų sirupo gamybą iš ekstrakto - man kažkodėl neleidžia įdėti. Bet sudėtingas procesas. Nes gaminti reik ir ekstraktą, ir cukraus sirupą atskirai. Tikriausiai, ekstraktus galima ir nusipirkti. Nežinau dabar vaistinės asortimento.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 01 03, 16:17)
<p></p><p>Tfu, ne tą įdėjau. Įsivesk į google paiešką sirupo gamyba vaistų technologija - tau išmes vienos magistrantės darbą apie pušų pumpurų sirupo gamybą iš ekstrakto - man kažkodėl neleidžia įdėti. Bet sudėtingas procesas. Nes gaminti reik ir ekstraktą, ir cukraus sirupą atskirai. Tikriausiai, ekstraktus galima ir nusipirkti. Nežinau dabar vaistinės asortimento.</p>

Radau.
Ojė - sudėtinga smile.gif. Naminis variantas turi būti kažkoks paprastesnis. Ir čia pumpurų, norėčiau pradžiai spyglių smile.gif
Beje, ačiū tau už paskatinimą gaminti prieskonius. Nėra jie labai populiarūs, bet kas kartą pirko, tai visai giria, o ir kartoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 03, 13:10)
Saintlina,o kada eini miegoti?


Apie vienuoliktą. Bet išsijungiu praktiškai vos galvai pagalvę palietus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 01 03, 16:02)
Aš pušų pumpurų perku, kai kosėju ir nepraeina.



Priminei )) aš gi viriau tokį pavasarį, visai pamiršus buvau )) ale nieks nekosti, kad išbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 01 03, 15:53)

Laba,
Muka, o dėl tuberkuliozės tau nesiūlo tirtis?
Neįsižesk, bjauri oro lašeliniu būdu plintanti liga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 03 sausio 2023 - 19:08
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesimiega,bijau pramigti tyrimą.Durna natūra ir žinau,kad žadintuvas nustatytas telefone ir vaikams liepta skambinti kas anksti atsikels,bet vistiek nesimiega. ax.gif
Saintlina,užtenka miego? mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Imu kavos, aš be jos rytais kaip zombis. Dėkui Ingrida.

Aš jaunystėje sunkiai užmigdavau vakarais, dabar anksti keliuosi rytais. Sako taip geriau, anksti keltis.

Mezgu sau kepurę prie šaliko, bet taip sunkiai ir nesmagiai... diena neprisėsi, kiek to vakaro po sporto belieka. 

Pažiūrėjom Avatarą2. Ilgas. Daug vandens. Bus trečias  ir greit. Mažai veiksmo, daug vaizdo. Salėje žiūrimas filmas. 

Gražios dienos :4u:​ 

Atsakyti
Labos smile.gif
Ate nesiūlo unsure.gif
Verdiktas gydytojos:"ponia reikia jums gulėti" ryt jamu nedarbingumą.
Šiaip plaučiai švarūs, CRB nedidelis, bet su 10-15 aš jau senai vaikštau...antibų naujų neskyrė...ramybė ir gulėjimas toks receptas...
Imsiu kompą namo, bo metų pradžia yra kas veikti.... bet manau nevažiuosiu daugiau pagulėsiu gal tikrai pagerės...
Oi jamu kavos 4u.gif
Ingrida čiupk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 01 04, 10:18)
Labos smile.gif
Ate nesiūlo unsure.gif
Verdiktas gydytojos:"ponia reikia jums gulėti" ryt jamu nedarbingumą.
Šiaip plaučiai švarūs, CRB nedidelis, bet su 10-15 aš jau senai vaikštau...antibų naujų neskyrė...ramybė ir gulėjimas toks receptas...
Imsiu kompą namo, bo metų pradžia yra kas veikti.... bet manau nevažiuosiu daugiau pagulėsiu gal tikrai pagerės...
Oi jamu kavos  4u.gif
Ingrida čiupk  4u.gif

Laba,
Labai puiki gydytoja, žiūri visumą Stanislava Manukian. Romainiuose. Pulmonokogė, reikia siuntimo.
Muka, gal bandyk, jei negerės.
Atsakyti