Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 03, 11:47)
Puikios naujienos ,ingrida.Tik prasau gauk tu kokiu migdomuju,pamiegok,duok sansa organiz\mui remontuotis.Atsisakius cukraus jau jis manau pradejo .
Muka,prasau labai rimtai z\iureti i savo bukle.Tu vis dar labai riz\ikuoji.
Del sveciu ,oi poniutes,nedirbusios jus uz\sieny valytojom,matosi.Taigi ta valanda ,kai turi isvaz\iuot ,apsimauni gumines pirstines,pasiimi kibira ir mopa ,pabeldi i duris ir sakai -kambariu valymas,jau laikas. biggrin.gif

Būtinai migdomųjų,aš jau pati suprantu.Na 17 pas psichiatrą išlaukti. ax.gif
Taip su cukrumi nedraugausiu,ačiū. 4u.gif
Dėl svečių,kai savas verslas,tai ir taikai.Netrukdysi,gi nuėjųsi,o jeigu?????Kai nebūna kitą dieną užsakymo,leidžiame ir ilgiau pabūti.
Saintlina,galėjome eiti kartu pasivaikščioti. mirksiukas.gif Na bet Jūs duodate,ketvirtą. blink.gif
Atsakyti
As gi nesakau kad svecius trukdyt,bet isvykimo valanda gi reikia perklaust,cia visai naturalu.
Atsakyti

Ingrida, visos čia gerų patarimų pridėjo.

Džiaugiuos, kad padaryti tyrimai geri. Labai džiaugiuos.

Muka, kai sergi plaučių uždegimu, tai kol visa gleivinė po persirgimo atsistato, beveik du mėnesiai praeina. Saugok save.

Atsakyti
Muka, kai nusibaigsi, tai tris dienas ant Tavo darbo stalo padegins žakutę ir palaikys pamerktą kaliją.
Po trijų dienų sėdės kitas žmogus. Net stalo iš vietos nepakrutins...
Iš patirties kalbu , teko kolegas laidoti .
Žmogaus atmintis trumpa. Pasilgsta išėjusiu tik vaikai, tėvai , broliai - sesrys ( tie ne visada) .
Juo labiau palepinti vyrai , juo geresnė žmona buvo - tuo greičiau atsiras kita. Nuo 3 iki 6 mėn... Na jei kobra tai gali ir metai praeiti biggrin.gif
Tokia mano patirtis iš artimos , man tiesiogiai pažįstamos aplinkos .

Muka, sugeri antibiotikus, pasidarai masažus po antibiotikų ir kai plaučiai jau švarūs , grįžę jėgos TADA imi dirbti darbus . O taip vadaluosiesi nuo Kalėdų iki Velykų .
Nei Tau vairuoti reikia, nei Tau į šaltą mašiną sėsti ...

Ingrida wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 03, )
Saintlina,galėjome eiti kartu pasivaikščioti. mirksiukas.gif Na bet Jūs duodate,ketvirtą. blink.gif


Tai šiaip penktą einam, nedidelis skirtumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 01 03, 12:40)
Tai šiaip penktą einam, nedidelis skirtumas smile.gif

Iš mano varpinės, tai čia normalu ir 4tą val. Ne visada, bet ir be šuns išeinu į lauką tokiu laiku. Viena. Ypač vasarą, kol saulė miega, tai sulaukiu kol patekės. Tos kurios pramiega saulėtekį, nesupranta ką praranda bigsmile.gif Nepykstam tik miegalės, nu, pajuokauti gi reik..

Ingrida, puiku wub.gif

Dusia, jūs čia visos net trilinkos gąsdinat Muką, o ji nieko nebijo ir komjaunuoliškai dusdama, suprakaitavusi, už sienų graibydamasi žygiuoja į šviesų rytojų. Jai patinka tokia būsena, priprato vaikščiot nukvakusi. Turbūt tokiam stiliuj ir atostogaut išvažiuos.
Ir ,Dusia, niekas ten darbe tris dienas negedės. Per parą sudegs žvakelė, stalą pašluostys ir kitą pasodins.

Duok Dieve Mukai sveikatos ir meilės sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 03 sausio 2023 - 12:13

Ex, po tavo paskutiniu sakiniu pasirašau visokeriopai.

Sveikatos ir meilės sau. Kitiems tai su kaupu duota. Kodėl taip savęs nemyli, nežinau :(

Atsakyti
Mukos neišgąsdinsi ax.gif
Vienintelė viltis , kad įsijungs jos šaltas protas.
Laikikis Mukut wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2023 01 03, 12:12)
Iš mano varpinės, tai čia normalu ir 4tą val. Ne visada, bet ir be šuns išeinu į lauką tokiu laiku. Viena. Ypač vasarą, kol saulė miega, tai sulaukiu kol patekės.


Ir pavasarį, kai paukščiai auštant čiulba wub.gif man irgi labai patinka aušrą stebėti. Viena nežinau ar eičiau, bet su šuniu su dideliu malonumu anksti ryte vaikštinėju.
Atsakyti
Vasarą,na taip,EX,ryte į mišką kai saulė teka,pasirašau po kiekvienu žodžiu.Bet žiemą reikia miegoti meškos miegu. mirksiukas.gif
Saintlina,o kada eini miegoti?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 03, 13:40)
Mukos neišgąsdinsi  ax.gif
Vienintelė viltis , kad įsijungs jos šaltas protas.
Laikikis Mukut  wub.gif  4u.gif

jau jungiasi smile.gif juk gulėjau čielas 4 dienas... na dar dienelė ir viskas jamu atostogas ar beletenį...
EX su manim komunizmo nepastatysi mirksiukas.gif aš kaip ridikėlis viršuj raudonas o viduje baltas..
žinau viską unsure.gif taip prižadu (sau visu pirmą) išsigulėti ....
Atsakyti
Prie sovietu ,tu guletum ligonineje menesi.
Atsakyti