Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 02, 09:00)
Luety prajuokinai, kaip ten sako - batsiuvys be batų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Taip ir pas Tave, MB adytom kojinėm, kai tu grožybių grožybes mezgi  wub.gif
Ingrida, pas tave nėra plano ir nuoseklumo , kas liečia maistą. Tas pasakė , anas pasakė . Per mėnesį daug galima išstudijuoti ir sužinoti tai kas aktualu ... Pats blogiausias planas VBS. Nepyk , man iš šono taip atrodo  4u.gif  Gal aš tokia , kur  pati turiu prisikasti?
Muka, tu drąsi moteriškė esi  4u.gif Reikėtų persišviesti dar kartą - ir kai jau plaučiai bus švarūs tada važiuoti į sodą ar darbą. Pilni kapai nepakeičiamų .
PS  mėsa į kompostą? Negalima! Reikėjo užkasti.

Paburbėjau  biggrin.gif  tongue.gif  4u.gif

Nu jo,batsiuvys be batu. biggrin.gif biggrin.gif
Jo labai didele ismiera.nesioja 46,sunus 48,anukas irgi 48.Kol numezgi,gali nupust.Ne kojos,o lastai plaukimo.Tai ir siulu turi turet atitinkamai ir dar vyriskos spalvos,kad butu.
Pamate kokias mezgu,vakar,nes vakar idejau kulna ir parodziau,sake tokiu graziu nenesios,o des i ebay pardavimui biggrin.gif biggrin.gif ,o tada uz gautus pinigus pirks pigesnes,kad liktu man siulam dar pinigu biggrin.gif biggrin.gif zinoma juokabvo.Man nei grazios nei ne,eilines kojines,tik xelixui labai tinka kulnas strong.
Geriu kava,eisiu tinginiu balandeliu gamint,MB isejo kopusta nupirkt.
O siaip tai sunkiai issijudinu po nuklydimu,nukrypimu.Siandien jau tikrai bus be jokiu i sona.Grieztai sau pazadejau,nes sampe vakar pabaigiau,duonos keptos mb jau ragavau vakar,zodzu nelio ko besmaguriaut negalimo man. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Luety , pas mane tik dukros pusdraugis su 46 koja. MB ir vaiko 43 . Jau įpratau , pirmas megzdama keikiausi .
75/25 siūlų kojinėms dažniausiai darau apvalų kulną pagal Mariną, man smagus.
Vilnos kojinėms tik bobutinį.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 02, 10:23)
Luety , pas mane tik  dukros pusdraugis su 46 koja. MB ir vaiko 43 . Jau įpratau , pirmas megzdama keikiausi .
75/25 siūlų kojinėms dažniausiai darau apvalų kulną pagal Mariną, man  smagus.
Vilnos kojinėms tik bobutinį.

Nebepatinka bobutinis kulnas,dazniausiai strong arba pasaga.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 01 02, 12:39)
Nebepatinka bobutinis kulnas,dazniausiai strong arba pasaga.

100 pr vilnos kojinių kiek žinau nemezgi ? Bobutinis stipriausias , todėl mezgu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 02 sausio 2023 - 12:44
Ingrida, kadangi nuomonių, nuostatų, tyrimų ar tiesiog "mokslininkai (kažkokie, kažkur, kažkada) nustatė (kažkaip, kažką)" yra be galo daug, tai nepasitikėčiau nei giminėm, nei artimaisiais, nei dietologais, nei profesorium Stuku, nei PSO... Jei aš būčiau tu, tai kokius 95 proc. laiko, kurį sudaro straksėjimas apie puodus, mezgimas, tulpių sodinimas ir pan. praleisčiau įkritus į kokį PubMed'ą. Ir kai pamatyčiau, kad kuo daugiau žinau, tuo daugiau darosi neaišku, ieškočiausi su kuo pasitart, pasikonsultuot, kad pabandytų argumentuotai atsakyti į iškylančius klausimus. Tada vėl skaityčiau, ieškočiau, tikrinčiau... Kol žinios, informacija išsigrynintų.
Beje, kai kam ir laiko daug nereikia, ir žinių. Kaip suprantu, kviečių nevalgai, o gogle pirma nuoroda ir pasako, kad kuskusas - tai kvietinis produktas. Ir nereiks dukrai kritikuot.
Ir pabaigai wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gal nebūsiu apkaltinta, kad užsipuolu, kad arši ar kuo aš ten būnu kaltinama biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 02 sausio 2023 - 12:46
Nei vienos nekaltinu,skaitau viską ką parašote.
Jei liko tiek kiek liko,noriu pagyventi savo malonumui,pas mane trys galvos,kurios daug už mane galvoja.Nenoriu sunkintis dar gyvenimo.O su kuo pasitarti?Sūnus su mano diagnoze tikrai daug konsultavosi.Ir dar gal ateityje laukia. mirksiukas.gif
Onkologė liepė valgyti kaip valgius,saldumynus apmažinti,perksiačiau knygelę,ką valgyti su mano diagnoze.Taip ir gyvenu.
Jūs man geriau kaip stresą apmažinti patarkite.Šiandien svečiai neišvažiuoja,jau man stresas kaip jiems pasakyti?Kaip spėti viską sutvarkyti iki kitų.Kaip mb tvarkysis be manęs? bigsmile.gif
Atrodo kaimukyje gyvename,ramu turėtų būti. ax.gif
Penktadienį pas psichologę,jei vėl pilstymas,tikrai nebeisiu,nors dukra lankėsi tris metus pas anglų psichologę,jai padėjo sako.Lygtais aš nežinau,kad per kalėdas sėdėti ir nieko nedirbti?Vien dėl tokio žinojimo eiti kažkur ir kalbėti.17 pas psichiatrą ,čia daugiau tikiuosi.Ketvirtadienį vakare pas naują šeiminystę,matysime po 30 metų pakeičiau,mb nesiryžta dar. ax.gif
Užsisakiau dar dvi babinas.
Nelopau kojinių,prakiursta,metu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 02 sausio 2023 - 15:37

Ingrida, imk papildomą mokestį už neišvažiavimą, atitinkamai vėliau atvažiuojantiems padaryk nuolaidą, kad teks šiek tiek luktelt.

Ir ne pati nervuokis, siųsk savo vyriški, kad mandagiai paaiškintų sąlygas. Ko tu viską darai viena pati?

Atsakyti
Ingrida, o taisyklių ten pas tave lankytojams nėra kažkur matomoj vietoj iškabinta? Turėtų būti punktas, kad vėluojant išvažiuoti - toks ir toks papildomas mokestis. O šiaip ką - nu paprastai nueini ir mandagiai pasakai, kad gerbiamieji, jūsų laikas baigėsi, mes laukiam naujų klientų.

Dėl psichologų su tavim sutinku. Nu nebent labai norisi su kažkuo pasikalbėt, o nėra su kuo biggrin.gif. O psichiatras tai kaip gydytojas greičiausiai vaistukų pasiūlys smile.gif
Atsakyti
Ingrida, koks čia stresas gražiai priminti žmonėms, kad jie turi išvažiuoti laiku ? Tu Šeimininkė!
Va ir pasimokyk pas psichologę - kaip sakyti žmonėms tai ką privalai pasakyti be streso ...
Gal pamiršo , gražiai primink 4u.gif O jei piktybiniai kokie - supyks - Valio , daugiau tokių ir nereikia Tau! Darbe dažnai tenka sakyti labai nemalonius dalykus. Negtgi šefams biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Gyva . Nei tai stresas nei ką. Kodėl aš turiu kažkam būti miela , patikti? Ne už tai man pinigus moka smile.gif

Apie maistą prajuokinai - ir vėl iš pradžios : perskaitei knygutę ... Lyg bandai maitinitis pagal ją. Tada vėl klausai dukros koregavimų ... ir nebėra ką valgyti smile.gif
Vaikai turi gyventi savo gyvenimus, ne Tėvų . MB gaila , o vaikų ne ?
Vaikams labai sunku , kai jų Tėvai serga . Ko ten MB nemoka ? taigi tegul mokosi! Bent pas mane jis visiškai savarankiškas žmogus. Neadaptavau jo iki vaiko konsistencijos ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 02 sausio 2023 - 16:08
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 02, 16:32)

Jūs man geriau kaip stresą apmažinti patarkite.Šiandien svečiai neišvažiuoja,jau man stresas kaip jiems pasakyti?Kaip spėti viską sutvarkyti iki kitų.Kaip mb tvarkysis be manęs? bigsmile.gif


Va čia skaičiau net kelis kartus, nes iš pirmo karto nedaėjo.. Ingrida, koks gali būti stresas pasakyt kad viešnagės laikas baigėsi? Sakyčiau šitie tavo klientai arba nesusipratėliai, arba nagli. Eini ir pasakai ,kad krautųsi savo čemodanus, nes tau reikia paruošti kambarius kitiems klientams.
Atsakyti
Moka tas mb irgi viską.Bet turės perimti darbus už du.O su jo apsisukimais,mane nervina.Aš turiu čia ir greitai. mirksiukas.gif (Kaip jis mokeščius visus sumokės?Nieko nesigaudo,išlepintas) biggrin.gif biggrin.gif
Viskas yra surašyta,bet klientai,matyt padaugina iš vakaro,sprendžiu pagal butelius mirksiukas.gif ,viską pamiršta.Dusiuk,nesakyk,nelamonu priminti,nusiunčiau žinutę,tada šoko iš lovos,kaip suprantu pagal pagalvės šilumą. biggrin.gif
Atsakyti
Ingrida, nu pamokyk tu tuos mokesčius MB susimokėti . Taigi ne kosminį laivą pilotuoti . Čia ne išlepintas vadinasi , čia blogesnį žodį noriu panaudoti ...
Tu esi - yra vienokie tempai , tu negali - bus kitokie tempai . Ko čia nervintis ?
Džiaukis ir dėkok dievuliui kol gali 4u.gif
Atsakyti