Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas. Su naujais.
Žmonės dar vis turtingi, vakar fejerverkų burbulus apie pusvalandį stebėjau 180' kampu, labai gražu, dangus giedras, labai toli viskas matėsi.

Tinginiaujam abi su kate. Abu labu tokiu...

Atsakyti
Pas ką pavasarinis vėjas?Pas mus baisulingas,kėdes pakėlė nuo terasos. bigsmile.gif krokso ėjau pasiimti į pievą,nunešė.Kažkiek pasodinau svogūnėlių,bet gal rytoj tokio vėjo nebus,pabaigsiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2023 01 01, 15:56)
Pas ką pavasarinis vėjas?Pas mus baisulingas,kėdes pakėlė nuo terasos. bigsmile.gif krokso ėjau pasiimti į pievą,nunešė.Kažkiek pasodinau svogūnėlių,bet gal rytoj tokio vėjo nebus,pabaigsiu. ax.gif

Oho, Ingrida, pas mus visiškai ramu. Kol kas. Sėdėjau lauke, grožėjausi niūruma. Labai patinka tokia prieblanda.
Atsakyti
Jau ir pas mus neramu smile.gif buvom Trakuose, tai vėjas oho koks. Ir dabar jau pila lietus kaip reikalas.
Atsakyti
Labas rytas,
Muka , kaip sveikatos ? Dirbi ? Šilta lova Tau būtų sveikiau ....
Savaitės pabaigai atšalimą žada ? Bloga tokia žiema auglamas ir bitėms. Reikės man nuvažiuoti iki kaimo kažkada, bitėms kandi tešlos uždėti. Tie atšilimai tikras blogis ax.gif
Pats sunkiausias laikas darbe iki kokios vasario 15. Na bet firmos tik 2 ne 4, susigaudysiu tuos galus unsure.gif Gerai būtų iki zuikio puikio metų pradžios, nes per kinų naujus metus atostogausim . MB laisva savaitė būna. Per mano darbymetį...
Vakar pabaigiau labai senai pradėtą liemenę, lyg dukrytei turėjo būti. Liko tik kaklą nuleisti. Ir dar turiu numestų mezginių . Reikėtų susimažinti nebaigtukus, ir tik tada pradėti kažką naujo.
Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gera,šilta lauke,vėjas nurimo.
Labai gerai naikinasi šaldiklis,kai šalia yra.Kai būdavo pas mb darbe vis pasimiršta pasiimti kažką.Labai pasiteisino šaldytos slyvos,gaila nemažai uogų trintų su cukrumi.Tai nežinau kaip susinaikins.Gerai grybai eina su košėmis.Dukra sukritikavo Bolivinę balandą,kuskusą.Tai lieka lešiai,avinžirniai? bigsmile.gif
Kur reikės dėti du maišus bulvių?Jaučiu mamai atiduosiu ji nemažai suvalgo.Gal su lūpenomis reikės su silke kada išsivirti,dabar visur pakeičiu saliero gumbu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Visas su Naujaisias metais :)Linkiu visko, kas geriausia ir šviesiausia, daug nepaprastų pasiekimų ir meilės wub.gif
O aš ką jau darbe nors labai sunkiai išjudėjau verysad.gif Vakar iki sodo nuvažiavau ir ačiū die, šaldytuvas o tiksliau šaldymo kamera atsileido puse viedro mėsos sliekam.... Dusia bitutės kaimynės skraido net širdį suspaudė ... vargšiukės... visai susimaišė gamta:(
Bandysiu papulti pas gydytoją, jaučiuosi ne kažką... ale kaip dabar gulinėti jeigu toks darbymetis verysad.gif

Atsakyti
Labas rytas,

darbymetis jau jums.Nepavydziu.
Muka,nedirbk dar.Kaip tau antibai veikia?Ar kosti?O paseli antibu tinkamumui dare?Gal geri,o jie neveikia tavo plauciu uzdegimo sukeleja?Kaip bebutu,saugokis labai labai.
Pas mus matyt dar pilnai nedirba visi,nes uz lango tyla,viena kita masina pravaziuoja ir viskas.+6 lynoja.
Mezgu MB kojines,turiu tokiu sekcijiniu siulu,kur niekur nepritaikau,tai nutariau isnaudot.Senosios eme plyst jau kulnai,uzadyti ne kazkiek laikys.
Atsakyti
Luety prajuokinai, kaip ten sako - batsiuvys be batų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Taip ir pas Tave, MB adytom kojinėm, kai tu grožybių grožybes mezgi wub.gif
Ingrida, pas tave nėra plano ir nuoseklumo , kas liečia maistą. Tas pasakė , anas pasakė . Per mėnesį daug galima išstudijuoti ir sužinoti tai kas aktualu ... Pats blogiausias planas VBS. Nepyk , man iš šono taip atrodo 4u.gif Gal aš tokia , kur pati turiu prisikasti?
Muka, tu drąsi moteriškė esi 4u.gif Reikėtų persišviesti dar kartą - ir kai jau plaučiai bus švarūs tada važiuoti į sodą ar darbą. Pilni kapai nepakeičiamų .
PS mėsa į kompostą? Negalima! Reikėjo užkasti.

Paburbėjau biggrin.gif tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 01 02, 12:00)
Luety prajuokinai, kaip ten sako - batsiuvys be batų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  Taip ir pas Tave, MB adytom kojinėm, kai tu grožybių grožybes mezgi  wub.gif
Ingrida, pas tave nėra plano ir nuoseklumo , kas liečia maistą. Tas pasakė , anas pasakė . Per mėnesį daug galima išstudijuoti ir sužinoti tai kas aktualu ... Pats blogiausias planas VBS. Nepyk , man iš šono taip atrodo  4u.gif  Gal aš tokia , kur  pati turiu prisikasti?
Muka, tu drąsi moteriškė esi  4u.gif Reikėtų persišviesti dar kartą - ir kai jau plaučiai bus švarūs tada važiuoti į sodą ar darbą. Pilni kapai nepakeičiamų .
PS  mėsa į kompostą? Negalima! Reikėjo užkasti.

Paburbėjau  biggrin.gif  tongue.gif  4u.gif

Na suverčiau kompostan.... vistike pus ilgai:(
Jau užsiregistravau šiandiena einu, mano šeiministė atostogose, tai teks eiti pas kitą....
Atsakyti
Dusia,pas mane meniu kiečiasi visiškai.Pasitikiu dukra,ji išstudijavųsi daug tikrai,jos meniu kaip mano,jokių saldumynų,miltų.Jai sudarė dietologė prieš du metus o ir studijuoja ji tikrai ne vien lietuvių kalba viską,ką aš negalėčiau.Aš ir parduotuvėje neįskaityčiau tų mažų raidelių. ax.gif Dabar saldumynus pakeičiau sūriais. mirksiukas.gif
Rytoj mrt,Affidea aštuntą ryte jau atsiuntė žinutę,na tikraui ankstus laikas. bigsmile.gif
Mano japoninės plukės dar styrojo ,geras oras nulaužymui,nors labai gražiai atrodo sausose puokštėse.
Dvi geltonos raktažolės žydi pilnai dzin joms žiema. blink.gif
Atsakyti
Ingrida, neabejoju Tavo dukrytės kompetencija. Man daugiau abejonių kelia kitos (oficialios) rekomendacijos ax.gif Bet tai visai ne mano reikalas ir aš be medicininio išsilavinimo , kad galėčiau kažką komentuoti... aš tik knygelių prisiskaičiusi moteriškė smile.gif
Muka imk 4u.gif Tikiuosi papulsi pas gerą gydytoją, lieps išsisveikti !

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 02 sausio 2023 - 11:49