Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(kavasucitrina @ 2022 12 31, 17:58)
Ok, gal suformavo ir man kažką. Tuomet džiaugiuosi, kad suformavo ne vien tik negatyvų požiūrį į praeitį. Netgi džiaugiuosi, kad teko pagyventi tokiuose įvairiuose laikotarpiuose, kad sugebėjau kažkuo džiaugtis, vertinti, ką turi


Užtat suformavo negatyvų požiūrį į ateitį smile.gif
Man atrodo, kad žmonės šalyse, kurios nebuvo sovietinėj įtakoj, visumoj yra laimingesni duotuoju momentu. Visuomenės mentalitetas yra kitoks. Santvarka kitokia. Požiūris kitoks. Netgi AA va neseniai pabrėžė, kad yra skirtumų tarp postsovietinių visuomenių ir vakarietiškų. Taip kad turi įtakos ta praeitis, labai turi.

O eklerus vis dėlto iškepiau ))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 31 gruodžio 2022 - 18:25
QUOTE(saintlina @ 2022 12 31, 18:23)
Užtat suformavo negatyvų požiūrį į ateitį smile.gif

O eklerus vis dėlto iškepiau ))

Ateities mes nežinom. Aišku, kad bus visko. O negatyvo ir "gatyvo" proporcijos bus tokios, kokie būsime mes.

Aš išsikepiau pyragą su baltu šokoladu ir mėlynėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2022 12 31, 18:42)

Aš išsikepiau pyragą su baltu šokoladu ir mėlynėmis smile.gif


Nu gal net skaniau už mano eklerus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 31, 19:21)
Nu gal net skaniau už mano eklerus  biggrin.gif

toks visai nieko, tik mano skoniui kiek per saldus gavosi smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 31, 17:48)
Gal ir būtų pasikeitęs.Iš Šiaulių per prievartą protėviai bėgo,vietoje žemaičių tapo aukštaičiais.
Bet kraujas šaukiasi,kodėl širdis suspurda,išgirdus žemaitišką kalbą. ax.gif

O tai kas trukdo sugriz\ti i z\emaicius?
Prie sovietmecio tik labai nelaimingi i amerikas skraide,o dabar gi jau galima daug daugiau keliauti,gyvent ,prasiplete arealas biggrin.gif
Tesiog suvokiau ,kad nesu visatos centras,turiu taikytis prie aplinkybiu,prie santvarkos.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 01 01, 10:44)
O tai kas trukdo sugriz\ti i z\emaicius?
Prie sovietmecio tik labai nelaimingi i amerikas skraide,o dabar gi jau galima daug daugiau keliauti,gyvent  ,prasiplete arealas biggrin.gif
Tesiog suvokiau ,kad nesu visatos centras,turiu taikytis prie aplinkybiu,prie santvarkos.

Per daug šaknys jau suleistos,sunku būtų išrauti.Tiesiog gaudo ausys žemaitišką šnektą. wub.gif
Pas mus +11,vėjas,lietus. bigsmile.gif
Gera naktis,megztinio priekį nunarpiojau.
Jaučiu megsiu dar pirštinių,numezgiau vaikams,kam per didelės apkeisti,padėjau į namuką ir nupirko iš karto vieną porą.Na ką reiks vėl megzti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 01 sausio 2023 - 10:13

Labos Naujais metais!

Ingrida gabalais mezgi megztuką,  paskui teks susiūti?  Vargas apdaila man visada būdavo. Dabar tik reglanas nuo viršaus. Esu ir reglaną pagoną mezgusi. 

Gražios dienos :4u: 

Atsakyti
Labas rytas naujuose metuose 4u.gif 4u.gif newyear.gif newyear.gif

prisitriulinau sampano,bet sulaukiau Londono kurantu.Paziurejau,kaip saude lygiai 12 min.Ugnies jura,bet nieko ypatingo,kaip ir kitais metais.Sakau,gal kokiu halogramu parodys,kaip kinieciai pernai,bet ne,nesulaukiau. biggrin.gif biggrin.gif
Ingrida,smagu,turesi savo pardavimu "platforma".
Pas mus irgi +11,bet nelyja.Miestas tuscias,tylu,tik viena greitoji praleke cypdama,pabudino visus miegalius miesto.Gatves tuscios,o ji kaukia,taip atrodo,lyg tycia biggrin.gif biggrin.gif
Einu kavos issivirt,kazko miego lyg norisi,lyg ne.Yra dar sampes,bet nera kompanjonu ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 01 sausio 2023 - 10:57

Su Naujais!

Atsakyti
Su Naujaisiais.
Gamta pradeda dar vieną ratą apie saulę.

Atsakyti
Nauji, o atrodo kaip ir seni smile.gif
Oras pasaka wub.gif +12 ir nelyja. Vėjelis pavasarinis. Super.
Atsakyti