Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Kad nepliurpt tą patį, nesikartot, tai su savo vieninga nuomone ir parašu po jų postais, prisėdu šalia Kavutės ir A.Alta. Pasislinkit, ponios.. biggrin.gif
Atsakyti
Ane? O mes nez\inom,ka dabar tu geri ex? Pas mane tai bus moldaviskas moldavietis,gi negaliu sakyt sampanietis biggrin.gif
Atsakyti
Dusia,bet matau ir pliusų,juk nebuvote išvežti,nesusodinti į kalėjimus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 31, 14:40)
Dusia,o tu aisku manai ,kad tik tavo seima ir tave tokios problemos istiko?


Ne problemos ištiko , toks gyvenimas. Ir ne mano šeimos - mano smile.gif Mano sesės papasakotų gal kiek kitą istorija ...
Kiekvieno patirtis kitokia. O kiekviena patirtis yra gerai .
Mokaisi .

Mukute norėk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Norėk galėti wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 31, 15:24)
Dusia,bet matau ir pliusų,juk nebuvote išvežti,nesusodinti į kalėjimus. 4u.gif


O tai jau šeimos istorija, ne mano .
Ir paklotų miške buvo ir pasėdėjusiu buvo ir ...
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 31, 16:17)
Ane? O mes nez\inom,ka dabar tu geri ex? Pas mane tai bus moldaviskas moldavietis,gi negaliu sakyt sampanietis biggrin.gif

biggrin.gif Alta, gėda prisipažint, nu, bet bala nematė.. Negeriu. Nepraktikuoju. Bėda.. Reiktų pradėt gal nuo kažko? bigsmile.gif
Atsakyti
Alkoholio atsisakymas skatina senatvinę dimensiją tongue.gif
Atsakyti

Iš Tėčio pusės.

Mano Senelis ištremtas buvo, nes Šaulių sąjungai priklausė, mano Tėtis - disidentas, Tėčio brolio į tarptautinius vandenis neišleido plaukioti, nes nenorėjo į partiją stoti. Senelio broliai, seserys bemaž visi Sibire pabuvojo. Prosenelis mirė Sibire, Prosenelė kalėjime sėdėjo dėl pasipriešinimo.

Mamos Senelio (buvo savanoris) žemę atėmė ir jį nužudė, mano Diedukus prievarta į kolūkį išvarė, gyvulius nacionalizavo.

Nežinau, kur jūs tą gėrį matėt? 

Kad paskyrimą gaudavot? Ne ten kur norėjot, o kur paskyrė, dirbot?

Dabar žmogus savo noru važiuoja, anuomet pasirinkimo nebuvo. Nesutiksi, nusvarstys, gausi nuobaudą. Prieš valdžią pakalbėsi - gausi nuobaudą. Pasakysi,  kad esi tikintis, viešai svarstys.

Keisti Jūsų pamąstymai...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 31, 16:50)
Alkoholio atsisakymas skatina senatvinę dimensiją  tongue.gif

Jo ,pagerus kaz\kaip atsiduri jaunesneje dimensijoje biggrin.gif
Pou , o kada tu pati asmeniskai,ne proteviai,pradejai savarankiskai gyventi? Labai itariu ,kad sovietmeciu tu savo ukio dar nevedei.
Z\inau tik tai ,kad prie smetonos,karo ir ypac pokario metais ,labai sunku buvo gyventi,moraline prasme.Kazkiek lengviau buvo tiems ,kurie apleido gimtuosius krastus.Paradoxalu ,bet taip buvo.
O musu karta,auginta socializ\me,atejus laikui gyvent - viskas pasikeite- kapitaliz\mas.Tas kam musu neparuose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 31 gruodžio 2022 - 16:02
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 31, 16:55)
Jo ,pagerus kaz\kaip atsiduri jaunesneje dimensijoje biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 31, 15:55)
Jo ,pagerus kaz\kaip atsiduri jaunesneje dimensijoje biggrin.gif


ir graži būnu ir protinga....
Atsakyti
As tai negavau jokio paskyrimo ir savo proteviu gyvenimo pakeisti negaliu.
O kad ateitis dar neaiskesne,nei tada kai kapitaliz\mas stojo.
Atsakyti
Damos, kodėl jūs sovietmetį kapstot nuo dinozauro laikų? Kalbėkit už save, kaip būtent jums gyvenimas buvo, o ne jūsų protėviams, kas kur miške, Sibire ar sušaudytas savų buvo. Ir taip gi buvo, ane?
Kalbam ir atsakom už savo gyvenimą ir savo tsrs laikus mirksiukas.gif smile.gif
O šiaip... tema lyg ir išsemta. Reik eit ieškot kokio seno, užsilikusio vynelio, mažu rasiu ,kažkas kažkada pomidoriniais laikais atsiuntė.. lotuliukas.gif
Atsakyti