Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Nei čia reikia manęs gailėti nei čia ką mirksiukas.gif
Špinatus būtų galima sėti , jie šalčio nebijo ir ilgos nakties.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 30, 15:58)
Nei čia reikia manęs gailėti nei čia ką  mirksiukas.gif
Špinatus būtų galima sėti , jie šalčio nebijo ir ilgos nakties.

Morkas,pernai pabėriau anksti šiltnamyje, dar dabar yra žemėje kelios morkos.Gaila,sėklų neturiu,grįžus į miestą reikės pasirūpinti. ax.gif
Atsakyti
Siaip jau Dusia tu nez\inai ,ar butum pritapusi nesovietuose.Tu neturi tokios patirties.Uk metropolijos rojaus man kaz\kaip liez\uvis nesivercia vadint tikru kapitalizmu.
Net nez\adu dar nieko set ,kas pats nepasisejo biggrin.gif
Net pas mus dar bus salciu ,net neabejoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 gruodžio 2022 - 15:24
AA sovietai ateidami atėmė išeidami irgi atėmė .
Irgi patirtis .
Geriau jų visai nebūtų buvę ant Lietuvos...
Atsakyti
O tai kokio potencialo tau neleido realizuot tie sovietai,nes kai jie atejo ,taves dar nebuvo, o kai baigesi ,nemanau kad buvai labai turtinga, materialine prasme.Tai ka is taves atimt.Tik potenciala,galimybiu gi jau buvo save pilnai realiz\uot kapitaliz\me.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 30 gruodžio 2022 - 15:32


Labos,

Muka,sveikatos!Tik gulek ir lepinkis,skaityk,turi proga dabar,kitos gali greit nebut bigsmile.gif bigsmile.gif
Sovietu laikai manes asmeniskai nenuskriaude,turejo daug pliusu,kaip ir minusu.Nepriklausomybes laikai irgi nera idealus,ypac dabar,daug minusu,bet yra ir pliusu.
Naujakas namie,dviese.MB pabande is sluoksniuotos gatavos pirkt teslos sulipdyt ale Napoleona,visai neblogas,ne toks ,kad trupetu labai,bet toks parduotuvinis gavosi.Siaip sau,kaip experimenta uzskaitau,bet ateity nebekeps sake. bigsmile.gif bigsmile.gif
Siaip vakaras ilgas bus,silkutes,misrainiukes,tradiciskai,sampes ir miegot.Pati geriausia svente man,namie be stresu.Cia nesaudo,tik Londej,ciatik petardos ir tai ne kazka.
Atsimenu savo pirmus Naujus Metus ukejuj,pries dvylika isbegom laukan paziuret fejerverku,susidauzt sampano taure su kaimynu,o lauke pish,tyla,ramybe bigsmile.gif bigsmile.gif Lukesciai buvo numarinti bigsmile.gif bigsmile.gif O dabar ypratom,smagu,kad tyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 30 gruodžio 2022 - 15:32
Ui prisiminiau Naujų metų sutiktuves Londone.Ėjome toli prieš dvylika,ant pilies kalvos,minios ėjo,beveik vien lietuviai bigsmile.gif .Pašaudė tolumoje centre,kažkiek lietuviai pašaudė šalia ir vėl minios ėjo namo atgal. biggrin.gif
Varšuvoje sako dėl emigrantų uždraudė fejerverkus. bigsmile.gif Pas mus Neringoje irgi uždrausta,dėl vėjo sunešimo į jūrą šiukšles.Meras kalbėjo per tv,kas nori gali įbridęs į jūrą šaudyti,nes jūra LT,o LT neuždrausta. biggrin.gif
Šiltnamyje radau dar svogūnų laiškų šviežių į troškinį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 30, 15:30)
O tai kokio potencialo tau neleido realizuot tie sovietai,nes kai jie atejo ,taves dar nebuvo, o kai baigesi ,nemanau kad buvai labai turtinga, materialine prasme.Tai ka is taves atimt.Tik potenciala,galimybiu gi jau buvo save pilnai realiz\uot kapitaliz\me.


AA tai mano įstorija ir mano patirtis.
Aš turiu tokią nuomonę apie sovietus . Turiu teisę ? kaip ir Jūs turit teisę turėti geras istorijas...
Atsakyti
Taip turi visas teises ir dar nieks nemeile tevynei neapkaltins biggrin.gif
Atsakyti
Ugu, prisimenu, kaip tėvai buvo išvažiavę Amerikėn, o man turbūt koks 13 metų buvo. Likau namie viena. Ir baigėsi paprastas muilas namie. O nusipirkt tai nėr kur, tik už talonus duodavo. Ot svajonių gyvenimas..

Nieko nesėsiu, išvis dar kaiman nevažiuosiu smile.gif ruošėmės į Nidą iškart po Naujų, bet tai ištisai lietų rodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 gruodžio 2022 - 18:59
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif Kažkur dingo šiluma - visur ledas smile.gif
Atsakyti