Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Mukute- 4u.gif 4u.gif tikrai išbandymas Tau. 4u.gif 4u.gif
Šanūkas bijo labai fejerverkų.Prie dukros namų atsidarė šanųkų ligoninė,labai patogu,vakar šanūką vedė profilaktiniam patikrinimui,įdomu kaip sugaudė šlapimą??? bigsmile.gif
Ačiū Dusiuk,panagrinėsiu. ax.gif
Lietus,merkia,baigėsi gražus oras.Mb buvo nuėjęs pažiūrėti bičių,visi aviliai gyvi.Pirmadienį žada +11,bet lietus,tikrai neišlys. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 30, 13:38)
Labai tikiuosi ,kad dabar susimastysit ,kokia yra trapi gyvybe.Kad rimtai ziuresit i savo gyvenima,i sveikata.

AA galvoju,bet turbūt ne ta kryptimi .....tiesa dar atostogos nesuplanuotos dzyvų dzyvai jau tuoj 2023 o aš neturiu užsisakiusi viešbučio kur atostogausiu blink.gif
Atsakyti
Tai tu dar negali issikapstyt po paskutiniu atostogu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 30, 12:41)
.Prie dukros namų atsidarė šanųkų ligoninė,labai patogu,vakar šanūką vedė profilaktiniam patikrinimui,įdomu kaip sugaudė šlapimą??? bigsmile.gif


Tai profilaktiniam gal nereik šlapimo smile.gif kraujo turbūt užtenka ir šiaip apžiūros.
Pas mus irgi lietus prasidėjo. Ir dar toks stiprus. Ai, ir gerai, nutirpdys ledą nuo takų, nuplaus druską nuo šaligatvių thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 30, 11:37)
Visi tie fejerverkai ir nauju sventimas yra post sovietinis reikalas.


Manau, daug kur švenčia. Ir fejerverkus leidžia. Bet taip, Rusijoj tai čia ypatinga šventė. Matau fb, kad moteriškės ruoštis nuo vasaros pradeda, perka gėrimus, saldumynus ir deda Naujiems metams.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 30, 13:49)
Tai tu dar negali issikapstyt po paskutiniu atostogu  biggrin.gif

aha lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 30, 12:28)
O ten pas jus irgi fejerverkus poškina? Kažkaip įsivaizdavau, kad atokesnėj vietoj gyveni. Tai parsivesk tada, bent neišlėks laukuosna iš siaubo.
Maniškiui pokum fejerverkai. Anksčiau nei ausies nepakrutindavo. Dabar gi išgirdęs pradeda lot ir mane žaist tempia ))

Plaučių uždegimas jau Mukai..

Poškina ir vietiniai, ir visi Elektrėnai, visi fejerverkai man kaip ant delno matosi ir girdisi. Vieta mano atokesnė, manęs nemato, bet užtat aš visus matyt galiu biggrin.gif
Tavo lesius stabilios psichikos, tai užtat pokum jam tie šūviai. Turėjau vilkus, tai tie irgi nieko nebijojo. O šitas mano dvornia 9 vanduo nuo kisieliaus turi toiterjero šaknų, tai gi tie šunys išvis trenkti, nenormalūs, savo šešėlio bijo.

QUOTE(Muka @ 2022 12 30, 12:57)
Turkijoje savaite, grįžus plius 3 savaites, plius nugara paskui po savaites niežėjimas tas beveik tris savaites dar….pabaigus hormonus prieš Kūčias, dar prieš tai dusulys … 2 Kalėdų diena tada artrito priepuolis ir plaučių uždegimas… visa tai per nepilnus 3 men…

Muka 4u.gif žinok baisu blink.gif Kaip tu išvis klumpes pavelki. Ir dar prie kalėdinių puodų valsą šoki. Turi namie kas tavim rūpinasi, tai ir gulėk, išsigulėk.
Vienai mano pažįstamai tai pastoviai kovidas. Tik persirgo, praėjo kiek laiko - vėl kovidas. Tai jau net pati nežino kiek kartų sirgo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 30, 13:13)

Manau, daug kur švenčia. Ir fejerverkus leidžia. Bet taip, Rusijoj tai čia  ypatinga šventė. Matau fb,  kad moteriškės ruoštis nuo vasaros pradeda, perka gėrimus, saldumynus ir deda Naujiems metams.


Kaip primena tarybų laikus, net nupurtė ...

Baikit su tuo pavasariu sausio mėn . Tegul bitutės tik miega, kokie skraidymai sausio mėn !!!! Bėda jei atsibus.
Ir sėti- sodinti nenoriu šaldiklis pilnas daržovių. Leiskit patinginiauti su mezginiu , o ne vėl laukais daržais lėkti. Nepasiilgau .

Muka, keisk atostogų kryptį, jei du metus iš eilės ta šalis Tave sargdina ?
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 30, 13:41)

Šanūkas bijo labai fejerverkų.Prie dukros namų atsidarė šanųkų ligoninė,labai patogu,vakar šanūką vedė profilaktiniam patikrinimui,įdomu kaip sugaudė šlapimą??? bigsmile.gif


O kam ten tą šunį tampyt profilaktikai? Ėda, netriedžia, bėgioja, reiškia sveikas. Nu, nebent šuo kokia fyfa ar fyfinas, dėmesio stoka.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 30, 14:40)
Kaip primena tarybų laikus, net nupurtė ...


Jautruolė. Ar taip labai santvarka nuskriaudė?
Kiekvienas laikmetis savo pliusų turi. Džiaugiuosi, kad teko pamatyti, pagyventi tame laike.
Atsakyti
As irgi nesuprantu ,kodel tai tapatinama su sovietmeciu? Ingridai ir dabar tada sovietmetis,nes desertu padaro kaip maz\ai valstybei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 12 30, 14:56)
O kam ten tą šunį tampyt profilaktikai? Ėda, netriedžia, bėgioja, reiškia sveikas. Nu, nebent šuo kokia fyfa ar fyfinas, dėmesio stoka.. biggrin.gif
Papildyta:

Jautruolė. Ar taip labai santvarka nuskriaudė?
Kiekvienas laikmetis savo pliusų turi. Džiaugiuosi, kad teko pamatyti, pagyventi tame laike.

Net nežinau,supranti turbūt dėmesio reikia?Tai gi šanūkas. ax.gif
Visai nepykstu tarybinė dar aš matyt motera?Einu ta proga sukišiu dygstančius svogūnus į šiltnamį.Ne gi paliksi taip?Palangių čia neturiu kur daiginti.Nežinau kaip bus su pomidorais?Ale planuoju vis dar į priekį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne gaminimas mane nupurtė , tas kaupimas ... Šventei biggrin.gif
Ex sovietmetis man nieko gero . Nuskriaudė . Bet tai mano patirtis - kitų kitokios .


Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 30, 15:25)

Visai nepykstu tarybinė dar aš matyt motera?Einu ta proga sukišiu dygstančius svogūnus į šiltnamį.Ne gi paliksi taip?Palangių čia neturiu kur daiginti.Nežinau kaip bus su pomidorais?Ale planuoju vis dar į priekį. mirksiukas.gif

Ingrida, jei jau sodini svogūnus, tai tuo pačiu paberk ir salotų sėklų. Pas mane šiltnamyje dygsta salotos, su 2-3 lapukais jau. Mąstau gal ridikų pasisėt. Na, pabandyt. Nesigaus, tai nedidelis praradimas, vėliau pasėsiu.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 30, 15:32)
Ne gaminimas mane nupurtė , tas kaupimas ... Šventei  biggrin.gif 
Ex sovietmetis  man nieko gero . Nuskriaudė . Bet tai mano patirtis - kitų kitokios .

Aaaa... jo, kaupimas šventei nesuprantamas biggrin.gif tarsi prieš naujaką nebeliks žirnelių , silkės ir šampano.
Nu, gaila, jei nuskriaudė, bet va, vistiek užaugai sveika, su rankom, kojom.. graži, darbinga. Tai svarbiausia.

Nu, mane, irgi tarybinę moterį ,suintrigavo Ingrida, ryt eisiu į šiltnamį ridikų sėti lotuliukas.gif
Atsakyti