Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos:)

Dar namie silpna jeigu pirmadienį taip bus varau pas šeiminsitę..dar antibai nebaigti...bet ačiū die švilpimas jau sumažėjo tai manau gerėja 4u.gif
Naujakas ... jazau kas čia per šventė ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ankstyvos?O aš kad dėjau su melatoninu prieš 9 tik nubudau.Paryčiui burna siaubingai išdžiuvo.Perspėjo po tyrimo gerti daug vandens,matyt nepakankamai atsigėriau.Jodas daug pasiėmė?Ir gėriau ir leido tyrimo metu į veną,taip įdomiai karšta darėsi ir kartu burnoje. bigsmile.gif
Nusipirkau tyrimo flešiuką,atsidarėme vakar nieko nesupratome,nuotraukos ir tiek.Gal radiologė įdės po kelių dienų atskymą.Šiaip pas onkologę sausio 9 po mrt dar tyrimo.
Naujieji ramiai prie tv,kompo su mezginiu.Nuobodu tik šalikus megzti,mezgu anglišku raštu ilgai mezgasi,bet gaunasi storesni.Gal tarpuose pradėsiu megztinį,kad tai nenusibostų. ax.gif
Oras kaip pavasarį jokio vėjo,ramu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 30, 08:55)
Dar namie silpna jeigu pirmadienį taip bus varau pas šeiminsitę..dar antibai nebaigti...


Manau, bet kuriuo atveju ten varyt reiktų. Ne juokas čia, net jei tau pačiai ir atrodys, kad geriau.
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2022 12 30, 08:55)
Naujakas ... jazau kas čia per šventė  ax.gif


Kaip mb sako - vėl metais pasensim biggrin.gif jis tai dukart per metus sensta - per gimtadienį ir per naujają )) pesimistas.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 )
Oras kaip pavasarį jokio vėjo,ramu. wub.gif


Sausio 1-ą iki +13 )) iškart į balandį iš gruodžio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 gruodžio 2022 - 09:30
LabRyt.

QUOTE(saintlina @ 2022 12 30, 10:33)

Kaip mb sako - vėl metais pasensim biggrin.gif  jis tai dukart per metus sensta - per gimtadienį ir per naujają )) pesimistas.

Sausio 1-ą iki +13 )) iškart į balandį iš gruodžio smile.gif


Ot tas tavo vyriokas susikaupęs ties savo amžiumi biggrin.gif
Aš tai kai niekad nešvenčiu nei gimtadienio, nei naujako, turbūt ir nesenstu bigsmile.gif
Ryt reiks šunėką į kambarį parsivest, per daug metų taip ir nepriprato prie fejerverkų, bijo. Tik kad ir kambary jam vistiek baisu, laksto ,slepiasi. Nežinau net kur jį dėt..

Aha, liuks balandis wub.gif Niekaip neatsidžiaugiu atėjusiu pavasariu per naujaką. Va toks oras galėtų būti ištisus metus. Nekaršta, saulė nesvilina, nešalta, pūgos nėra, nereik kas rytą sniegą atsikast, kad iš kiemo išvažiuot būtų galima.

Tiesą sakant pražiopsojau kažkada postus, tai dabar taip ir nesuprantu kas Muką taip ilgai kamuoja. Užsitęsęs gripas, kovidas, kad antibiotikų reikia? unsure.gif

Kavos negeriu. Persigėriau. Reikia pertraukos, kad vėl skani taptų. Tai dabar tik pasižiūriu į Ingridos pusryčius ir jau soti.
Atsakyti
Aš vakar vos neužmigau važiuodama į miestą ryte.Šiltas oras pučia mašinoje,naktis be miego,be kavos krūzo. bigsmile.gif Tai ligoninėje iš karto iš aparato puoliau imti kavos.Šiaip negeriu aš tos kavos,bet rytinio kruzo būtina. bigsmile.gif
Klausome prezidento atsakymų į klusimus žmonių,vien pensininkai skambina beveik. ax.gif
Atsakyti
EX nežinau ar čia tęsinys nuo Turkijos ar antra serija …. bet tikiu baigsis juk ne amžinai 4u.gif
Atsakyti
Be kavos negaliu gyventi . Priklausomybė . Arba žemas spaudimas. Esu be jėgų ir pikta, o tokiai man būti nepatinka. Zombis ...
Muka sakai dar nuo Turkijos visos ligos tęsiasi ?
Ingrid aš sau nusimezgiau pusiau anglišku raštu šaliką. Tą begalybės ... Vienoj pusėj kaip angliškas, kitoj paprastas stulpelis. Gaunasi skirtingos pusės ir truputi tvirtesnis , taip sugavojau .
https://www.youtube....2FKnittingAkman
tas pirmas, mėlyni siūlai .
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 12 30, 10:36)
Ryt reiks šunėką į kambarį parsivest, per daug metų taip ir nepriprato prie fejerverkų, bijo. Tik kad ir kambary jam vistiek baisu, laksto

Tiesą sakant pražiopsojau kažkada postus, tai dabar taip ir nesuprantu kas Muką taip ilgai kamuoja. Užsitęsęs gripas, kovidas, kad antibiotikų reikia?  unsure.gif


O ten pas jus irgi fejerverkus poškina? Kažkaip įsivaizdavau, kad atokesnėj vietoj gyveni. Tai parsivesk tada, bent neišlėks laukuosna iš siaubo.
Maniškiui pokum fejerverkai. Anksčiau nei ausies nepakrutindavo. Dabar gi išgirdęs pradeda lot ir mane žaist tempia ))

Plaučių uždegimas jau Mukai..

Atsakyti
Kiek suprantu ten daug pilieciu turi poilsio sodybas,suvaz\iuoja svest biggrin.gif Ir siaip pats vidurys ,yra dar ten z\moniu biggrin.gif Visi tie fejerverkai ir nauju sventimas yra post sovietinis reikalas.
Jei z\mogus sako - naujametine eglute,iskart aisku is kur.UK kaz\kokio ypatingo sventimo nebuna.Z\mones eina i restoranus,dovanu cekiu pravalgyt.
Mano sunims irgi fejeverkai pofig.Net nesikelia paz\iuret.Tas pats su griaustiniu.
Atsakyti
Turkijoje savaite, grįžus plius 3 savaites, plius nugara paskui po savaites niežėjimas tas beveik tris savaites dar….pabaigus hormonus prieš Kūčias, dar prieš tai dusulys … 2 Kalėdų diena tada artrito priepuolis ir plaučių uždegimas… visa tai per nepilnus 3 men…
Atsakyti
Mukute 4u.gif wub.gif 4u.gif
Tikrai per daug vienam žmogui .
Neišsigydei , neatgulei vis dirbdama ...
Su nugaros skausmu man net vaistų nerašydavo gydytojas be biliotenio. Jokio sėdėjimo ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 30 gruodžio 2022 - 12:29
Labai tikiuosi ,kad dabar susimastysit ,kokia yra trapi gyvybe.Kad rimtai ziuresit i savo gyvenima,i sveikata.
Atsakyti