Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

O kada buvo kitaip ? Laisvė, meilė , demokratija, rūpestis žmonėmis ir jų gerove ?
Skaldyk ir valdyk, peškitės...
Ir nepamirškit bijoti tongue.gif
95 pr žmonių tai tinka. 4 pr bando galvoti savo galva. 1 procentui pavyksta.
95- tie kas tiki. Viena ar kita puse ... Nes abi nuomonės finasuojamos iš to pačio katilo mirksiukas.gif

Lino dainos nežinau nei vienos ... Iš Lietuvių buvusi tik Orlovos ir Marijono koncertuose. Nelietuvių nemažai .
Rammstein bus Tėvo ir Dukros koncertas. Užsisakė tėtį senai , pabūsiu namie mirksiukas.gif Atvažiuoja vasara į Lietuvą .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 gruodžio 2022 - 12:37
Saintlina,as kalbu is savo poz\icijos.Apie savo baimes.
Ne tai baimes ,gal bet nenora but marginaliz\uotai,nors is esmes ir tas man pofig.Sunku apibudint ta jausma.
Atsakyti
Saintilna, yra dar viena nuomonė, netyčia peskaičiau ( nors stengiuosi neskaityti jokių komentarų ) - netikra, suvaidinta.

AA, kaip ten sako - šunes loja karavanas eina.
Negi žmogui pergyvenusiam Tarybinių laikus trūksta fantazijos apgauti esamą sistemą ?
Kinijoje nepavyktų jau . Lietuvoje dar galima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 gruodžio 2022 - 12:53
O tai ne kinai pagamino visas tas masinio kvailinimo technologijas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 29, 12:36)

95 pr žmonių tai tinka. 4 pr bando galvoti savo galva. 1 procentui pavyksta.

Lino dainos nežinau nei vienos ... Iš Lietuvių buvusi tik Orlovos ir Marijono koncertuose. Nelietuvių nemažai .
Rammstein bus Tėvo ir Dukros koncertas. Užsisakė tėtį senai , pabūsiu namie  mirksiukas.gif Atvažiuoja vasara į Lietuvą .


šiuo labai konkrečiu atveju tai aš tų mažesnių procentų aplamai galvojančiais na niekaip negalėčiau pavadinti ) man visiška tamsuma ir viduramžiai atrodo.

O Lino ir Simonos eurovizinės dainos irgi nežinojai?

Vakar kaip tik kalbėjom su drauge apie Rammstein - kad bilietų jau nebėr.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 29, 12:52)
Saintilna, yra dar viena nuomonė, netyčia peskaičiau ( nors stengiuosi neskaityti  jokių komentarų ) - netikra, suvaidinta.



ką čia bepasakysi.. nors vaikiuko atveju tai tikrai būtų geriausias įmanomas variantas. Deja..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 29, 13:12)
O Lino ir Simonos eurovizinės dainos irgi nežinojai?




Dainos nepamenu , tik svetimos gėdos jausmą kai jie stovi Eurovizijos scenoje...
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 29, 12:57)
O tai ne kinai pagamino visas tas masinio kvailinimo technologijas? biggrin.gif


Tiek daug dalykų kuriais aš nesinaudoju .
Pvz , grieto maisto restoranai , kurių maisto aš nevalgau, pusfabrikačiai prekybos centuose, kurie man irgi nevalgomi ... 90 pr parduodamo maisto nereikalingas. Bet man nepikta - aš apeinu .
Gamina visi , kas netingi .
Pasikartosiu - po 60-jųjų kosmoso proveržio žmonės tikėjosi civilizacijos Marse, o gavo FB...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 29 gruodžio 2022 - 13:22
Man pofig ,galiu but tamsiuju viduramz\iu ,smutnoje vremia(sitam net vertimo nesugalvojo), o ypac fasoninio akmens amz\iaus biggrin.gif Net tarybiniu laiku iskasena ,man negeda.
Atsakyti
Šeip tai tokios "babos" gyvenimas kaip mano niekam neįdomus biggrin.gif
Kad noriu , tada ir graži ax.gif
Atsakyti
Gal kam bus naudinga,besklaidydama interneta radau.
https://www.liaudies...egles-spygliai/
Atsakyti

Dusia, kiek suprantu, kad orkestrai tikrai ne su kiekvienu atlikėju bendradarbiauja. Man tai yra kokybė.

Labai gražus jo intro buvo, kai jis pats su smuiku griežė.

Šiaip, man nieko nėra geresnio, kai kas nors priverčia pakeisti mano nuostatas iš esmės. Man taip atsitiko. Kitais metais eisiu vėl.

O dėl lietuvių ar kitų atlikėjų - visi skirtingi.

Ai, pas mane kur buvo įdėta į storius, tai jis su dukryte dainuoja, girdisi. Ten biso daina. Skirta jo dukrai Saulei.

Atsakyti
Labas rytas,
Paskutinė darbo diena šiemet . Ryt ramiai, namie su mezginiu, teliku , kate ir šampe biggrin.gif sutiksim Naujus metus . Pažiūrėsim kokį lengvą filmą ir tiek to sutikimo .
Muka kaip sveikatos? Gerėja ?
Ingrida, kaip tyrimas ? Kada atsakymas bus ?
Luety ar lankysi nuo kitų metų sporto klubą? Pabrango ?
Pou ... aš neabejoju koncerto gražumu , jei mėgsti tokią muziką .
Visi mes skirtingi ir tai gerai .
Saitlina, ar patiko Jūratė ir Kastytis ? MB buvo su darbu Kaune, jam nelabai . Kažkada buvom Eglė žalčių karalienė, sakė geriau buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 30, 08:22)
Labas rytas,
Paskutinė darbo diena šiemet . Ryt ramiai, namie su mezginiu, teliku , kate ir šampe biggrin.gif  sutiksim Naujus metus . Pažiūrėsim kokį lengvą filmą ir tiek to sutikimo .

Saitlina, ar patiko Jūratė ir Kastytis ? MB buvo su darbu Kaune, jam nelabai . Kažkada buvom Eglė žalčių karalienė, sakė geriau buvo  ax.gif


Mes irgi ramiai - su tv, šuniu ir šampe ))

Dėl miuziklo tai turbūt sutiksiu su taviškiu smile.gif balsai visi gražūs, bet kažko pritrūko. Na, bet vistiek smagu buvo smile.gif ėjom su draugėm, su kuriom esam draugės jau daugiau nei keturiasdešimt metų, tai visad labai faina kartu pabūt wub.gif

Ingrida, kaip tau vakar sekėsi?

Luety, kaip pas jus Naujuosius sutinka? Labai triukšmingai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 30 gruodžio 2022 - 08:50