Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Panasu ,kad muka tikrai turi angela sarga.Kad sanariu skausmas nunese i skubia pagalba biggrin.gif Su kuo ir sveikinu.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 29, 11:26)
Panasu ,kad muka tikrai turi angela sarga.Kad sanariu skausmas nunese i skubia pagalba biggrin.gif Su kuo ir sveikinu.

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 23, 12:39)
Jei ten kažkas galėtų padėti su tokiom bėdom ,kodėl gi ne ?
Bet ir ten pagalba bus nulinė ....

Labai gerai kad pagalba buvo ,vistik pataike pagaliau i sistema. biggrin.gif
Atsakyti
Labos,

Ingrida ,viskas bus gerai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Muka,sveik,ilsekis 4u.gif 4u.gif
Del Agnes isejimo priezasties daug nuomoniu.Oficiali viena,bet kuzdesiu daug.Te ilsisi ramybej.
Ziaurus vejas ir lietus visa nakti buvo,tiesiog audra.Noriu silumos,o vejas pucia tiesiai i saliono langus.Vonioj tik silta. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 29, 11:00)

Del Agnes isejimo priezasties daug nuomoniu.Oficiali viena,bet kuzdesiu daug.


Man tai bjaurūs tie kuždesiai. Negali žmonės pletkais neužsiimti.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 29, 12:16)
Man tai bjaurūs tie kuždesiai. Negali žmonės pletkais neužsiimti.

Nors visada buvau pries apkalbas,bet kai jau visai uz\ciaupe visus,tai dar kuz\desius nori uz\draust biggrin.gif
Jau net az\artiskai idomu ,kiek visi tyles.Na netikiu kad tik tokas visiems smegenis suvalge su visam.Tikiu kad atgaus z\mones prota,net truputi demokratijos ir z\odz\io laisves.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 29, 09:16)
Man tai bjaurūs tie kuždesiai. Negali žmonės pletkais neužsiimti.


Kada aplink vien melas is oficialiu mediju,tada zmones uzsiima kuzdesiais.Zurnalistika nebedirba savo darbo,kas belieka?VBS.Eiliniai zmones ima ieskot tiesos,taip ir gaunasi.
Atsakyti
Siaip tai baisu ,baisu gydytojams ,baisu z\urnalistams.Baisu z\iuret i ta iskreipta vaiz\da,baisu prabilti.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 29, 10:14)
Siaip tai baisu ,baisu gydytojams ,baisu z\urnalistams.Baisu z\iuret i ta iskreipta vaiz\da,baisu prabilti.

Butent
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2022 12 29, 12:00)
Nors visada buvau pries apkalbas,bet kai jau visai uz\ciaupe visus,tai dar kuz\desius nori uz\draust biggrin.gif
Jau net az\artiskai idomu ,kiek visi tyles.Na netikiu kad tik tokas visiems smegenis suvalge su visam.Tikiu kad atgaus z\mones prota,net truputi demokratijos ir z\odz\io laisves.


nesupratau šito komentaro. Kalba ėjo, kad sklinda įvairios kalbos nuo ko mirė a.a. Jagelavičiūtė. Kokį protą atgaus žmonės? Kurie? Čia dabar tie protingi, kurie pasimėgaudami kalba, jog priežastis narkotikai, psichotropinės medžiagos, alkoholis, skiepai ir t.t.?
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2022 12 29, 12:08)
Kada aplink vien melas is oficialiu mediju,tada zmones uzsiima kuzdesiais.Zurnalistika nebedirba savo darbo,kas belieka?VBS.Eiliniai zmones ima ieskot tiesos,taip ir gaunasi.


kokios oficialios medijos turi komentuoti eilinio piliečio mirtį? Kokios tiesos šiuo atveju turi ieškoti eiliniai svetimi žmonėsi? Koks išvis tų svetimų žmonių reikalas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 gruodžio 2022 - 12:30
QUOTE(saintlina @ 2022 12 29, 10:29)
nesupratau šito komentaro. Kalba ėjo, kad sklinda įvairios kalbos nuo ko mirė a.a. Jagelavičiūtė. Kokį protą atgaus žmonės? Kurie? Čia dabar tie protingi, kurie pasimėgaudami kalba, jog priežastis narkotikai, psichotropinės medžiagos, alkoholis, skiepai ir t.t.?
Papildyta:
kokios oficialios medijos turi komentuoti eilinio piliečio mirtį? Kokios tiesos šiuo atveju turi ieškoti eiliniai svetimi žmonėsi? Koks išvis tų svetimų žmonių reikalas?

Ji buvo oficialus asmuo,zmoniu nuomones formuotoja,stiliste.Taip raso oficialios medijos.Todel toks aziotazas apie jos mirti.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 12 29, 12:34)
Ji buvo oficialus asmuo,zmoniu nuomones formuotoja,stiliste.Taip raso oficialios medijos.


ji buvo žinomas žmogus, bet ne oficialus.
Atsakyti