Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

šunį ))) arba mane. Elektrošokas čia.

 

Žinosiu ko saugotis  :P

Atsakyti

Sveikos,

Vakar buvom nuostabiam koncerte. Kitais metais, labai rekomenduoju ir jums visoms, kur arčiau nuvažiuot.

Linas Adomaitis visuomet šventinį turą daro su orkestru, chorais. Šįkart buvo su NICO. 

Kažkas nuostabaus. Kaip tyčia, sėdėjom per kelias kėdes nuo jo mamos, šalia mamos draugė sėdėjo, tai vis ką nors papasakodavo.

Bet šiaip, vos nustygau kėdėj, dainavau, šokau, kai kurios dainos iki ašarų. Labai šiltas bendravimas su publika, nuostabi scenografija, garsas...

Viena iš vyro gimtadienio dovanų, anksčiau pirko, tai dar vietas puikias gavo.

Atsakyti
Pou reikia mėgti Liną Adomaitį. Man nepatinka jisai. Ir MB ne. Skonis draugų neturi ...
Kažkaip taip dėl Agnės nelinksma. Jauna ...
Rūpinkitės savimi !!!!
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 28, 15:04)
Kažkaip taip dėl Agnės nelinksma. Jauna ...


Visai nelinksma.. labai baisu.
MB pusseserė prieš metų penkiolika va taip pat - staiga, nuo tos pačios priežasties. Dar jaunesnė už Agnę buvo. Atrodytų, taip pažengus medicina, o te tau..
Atsakyti

Pou reikia mėgti Liną Adomaitį. Man nepatinka jisai. Ir MB ne. Skonis draugų neturi 

Dusia, aš prieš porą mėnesių buvau renginy, kur jis dainavo 6 dainas. Vyras pamatė, kokį įspūdį man paliko, tai nupirko bilietus tuomet. Iki to  man jo viena daina patiko - Vandenynai.

Puikios aranžuotės, orkestras, profesionalus šokėjų intro iš Kauno muzikinio, šviesos, garsas- be galo kokybiška muzika, viskas apgalvota, gilu ir jautru.

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 28, 15:10)
Visai nelinksma.. labai baisu.
MB pusseserė prieš metų penkiolika va taip pat - staiga, nuo tos pačios priežasties. Dar jaunesnė už Agnę buvo. Atrodytų, taip pažengus medicina, o te tau..


Aha , atrodo tokia paprasta liga šiems laikams...

Pou, smagu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
Man Adomaičio pasirodymai irgi labai profesionalūs atrodo. Nesu buvus rimtam koncerte, bet turėsiu omeny Pou rekomendaciją. Turbūt ir man patiktų smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nesimiega,reikia važiuoti į miestą tomografo darytis,pabaigiu išgerti ampualę,atskiedus litru vandens ir į trasą.Sunku be pusryčių. ax.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif

Žinia apie Agne... mane paliko ir šiandiena namie...juk tas pat...
Pou Lino Adomaičio koncertaivisada nuostabūs jis moka šou padaryti... ko nepasakyčiau apie Mamontovą fek pasikėlęs...
Ingrida visokiariopos sėkmės 4u.gif gerai, kad neklaustrafobikė kaip aš 4u.gif
Geros dienos padabokite save 4u.gif
Atsakyti
Labos,
Ingrida sėkmės wub.gif
Nesu turėjusi tokio tyrimo . Nei MR nei KT...
Muka , kaip jautiesi ? Pagulėk !!!
Mano savaitė rami bent jau dėl darbų .
Vakar salėje išprakaitavau, šiandien joga... Tiek tos veiklos.
Mezgimui norų daug , ir nieko neišsirenku ką megzti . Reikia apsispręsti ax.gif
Atsakyti
sėkmės, Ingrida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 29, 11:20)
Labos,
Ingrida sėkmės  wub.gif
Nesu turėjusi tokio tyrimo  . Nei MR nei KT...
Muka , kaip jautiesi ? Pagulėk !!!
Mano savaitė rami bent jau dėl darbų .
Vakar salėje išprakaitavau, šiandien joga... Tiek tos veiklos. 
Mezgimui norų daug , ir nieko neišsirenku ką megzti . Reikia apsispręsti  ax.gif

teip ir darau smile.gif nors nikeonegaliu daryti labai silpna...
Atsakyti