Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Luety @ 2022 12 27, 10:38)
Saintlina,kaip Lesius,jau sulopytas pilnai?


Praktiškai taip bigsmile.gif mažytė žaizdelė beliko, net nebeklijuoju jau thumbup.gif
Atsakyti
Muka ,sakiau jau pries sventes kreipkis.Pas mane dar tu morku bliudukas yra,bei liez\uvio ir cez\ario salotu padaz\o .
Pagaliau baigesi tas privalomo valgymo laikas biggrin.gif
Dabar muka,nusiperki apkaba vytauto ir geri,geri,kolgali.Tu netekai daug skysciu , o tavo ir taip labai tirstas kraujas.
Atsakyti

Labas rytas,

Muka, prašyk, kad vyras vibro masažą padarytų, pirštų galais tapšnotų nuo plaučių apačios viršaus link, aplenkiant širdį. Taip karkaliukai lengviau išjuda, išsivalo. Vis malūną pasuk, jei gali, šiaudeliu stiklinėj vandenį paburbuliuok.

O šiaip, pamylėk save, bent sirgdama.

Ingrida, ir tu gazą nuimk.

Dusia, aha, aš į šį spektaklį taip pat dairiaus. 

Mes į Lino Adomaičio koncertą eisim, su orkestru, choru bus.

Bet kaip gerai AA, apie tą sūrų vandenį priminei. MKR laidoj, azijietės taip vištieną greit kepdavo, išmirkiusios pasūdytam vandeny. Reiks ir man pabandyt kada.

Atsakyti
Dusia negaliu nedirbti:( atvažiavau šiandiena keliom valandom...verysad.gif Dusia gali savo masažistės kontaktus?
AA aha tik jį ir geriu 4u.gif
Pou apie masaža nepagalvojau, bet į stiklinę vandens per šiaudelį pučiu, reiks paprašyti kad padarytų unsure.gif Gal esi girdėjusi koks reumatologas sistemiškai pažiūrėtų į mano bėdas, nes gydytoja skubioje tai net nustebus, kad kiek visko daug ir po trupiniuką... ir nieks sistemiškai nepažiūrėjo verysad.gif sakė tik klinikuosna kreiptis jokiu poliklininkų....
Atsakyti
Muka, dėl važiavimo Tu neteisi .
Pilni kapai nepakeičiamų ax.gif
Masažistės nebeturiu , išvažiavusi iš Lietuvos. Turiu Osteopatės. Bet Tau abejoju ar tiks . Jos valandos masažas ir patikra nekainuoja daug, bet ji skiria labai labai daug papildų - perkiesi pats , ne pas ją . Tai kainuoja nemažai ... Tu tokiais dalykais nelabai tiki . Gal geriau nemėtyti pingų .
Atsakyti

Dusia negaliu nedirbti:( atvažiavau šiandiena keliom valandom...verysad.gifDusia gali savo masažistės kontaktus?
AA aha tik jį ir geriu 4u.gif
Pou apie masaža nepagalvojau, bet į stiklinę vandens per šiaudelį pučiu, reiks paprašyti kad padarytų unsure.gifGal esi girdėjusi koks reumatologas sistemiškai pažiūrėtų į mano bėdas, nes gydytoja skubioje tai net nustebus, kad kiek visko daug ir po trupiniuką... ir nieks sistemiškai nepažiūrėjo verysad.gifsakė tik klinikuosna kreiptis jokiu poliklininkų....

Muka, Adomaitienė gera ir Pileckytė. Bet Pileckytės nekoks charakteris, žiūrint, kaip užtaikysi. Plius ten sesutė vadovauja paradui, prasėdi už durų visą laiką, su daktare minimaliai tepasikalbi. Tai bandyčiau pas Adomaitienę eit. 

Taip, aš kaip sakau, kad reikia saktaro Hauso iš serialo, kuris mato visumą..

Mano sūnui reikia, man reikėjo.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2022 12 27, 14:50)
Taip, aš kaip sakau, kad reikia saktaro Hauso iš serialo, kuris mato visumą..


Lietuvoje tokių ne trūkumas. Tik kainuoja ...
Yra Lakstauskas, yra Grinius.
Jau visų gerai žinomi ... Yra jų mokinai ir tt.
Kelis sykius kėlusi nuorodas. Bet jie tikrai netinka visiems. Nes neduoda jaunystės pročkelės...
Aš laiks nuo laiko nueinu pas tokius. Ir padarau ką liepia.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labos smile.gif

O Ingrida frezijos wub.gif
Prisduodu namie 4u.gif

QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 27, 18:27)
Lietuvoje tokių ne trūkumas. Tik kainuoja ...
Yra Lakstauskas, yra Grinius.
Jau visų gerai žinomi ...  Yra jų mokinai ir tt.
Kelis sykius kėlusi nuorodas. Bet jie tikrai netinka visiems. Nes neduoda  jaunystės pročkelės...
Aš laiks nuo laiko nueinu pas tokius. Ir padarau ką liepia.

Dusia juk vienas neurologas kitas kardiologas...man reumatologo reikia... ir reikia kad nustatytu del ko taip byra...man nereikia nei prockeles nei ratuku mirksiukas.gif man reikia kad sistemiskai paziuretu i vusus rezultatus....
Ačiū bandysiu ieškoti, tiesa MB primigtinai liepia kreiptis į Grybo gatvę... kaip jums tokia mintis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 28 gruodžio 2022 - 09:03
Labas rytas ,
Muka, Lakštauskas gydo visumą... O Tu jau žinai , ko Tau reikia, vadinasi jis netiks.
Žinau iš artimos aplinkos , kam padėjo . Nerašysiu , nes tai ne mano istorija.
Žmogus yra visuma...
Apie Grinių sumelavau , norėjau parašyti Girskis ... Žioplavota esu.
Nežinau , ką padeda Grybo gatvė ir diagnozės parašymas. Man labiau patinka ne diagnozė , o gyventi be skausmų , vargų, pročkelių ... Žinojimas ligos nepanaikina, vaistai negydo tik malšina simptomus.
Ir ne Tau postas buvo , žinau Tavo požiūrį. Aš Pou norėjau parašyti , kad yra gydytojų , kurie tikrai daug gali pasakyti . Bet ne visiems, kai kam tai netinka.
Sveik brangioji wub.gif wub.gif wub.gif
Labai gerbiu gydytojus, ypač chirurgus. Jei ne jie aš tris kartus būčiau numirusi iki 30 metų ... Jei tai įmanoma biggrin.gif
Spektaklis... Geras. Oskaras gali pailsėti , Kazlas sparčiai vejasi . S.T. Kondrotas ne iš lengvųjų rašytojų, jei kuri skaitėt. PS mudviems su MB Pamoka labiau patiko . 1892 mažiau depresuotas negu Palata. Skoniui draugų nėra. Eisim ir į Pasivaikščiojimą. Jei gausiu bilietus. Sausio 21 bus Kaune, bet mums netinkama data.
Ingrida, kaip Tavo sveikata ? Labai pavargai su tiek svečių ?




Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 28, 10:38)
Ingrida, kaip Tavo sveikata ? Labai pavargai su tiek svečių ?

Ačiū normaliai.Gal per šventes reikėjo neragauti savo torto?Na bet gabaliukas ir dar ukranietiški du saldainiai(tikrai labai skanūs,neprastesni nei lietuviški). ax.gif Neišėjo sėdėti kamputyje,bet padejėjų turėjau,dar šiandien dėlioju indus. mirksiukas.gif Sunkiausia buvo gl patalynę dėlioti,butui parai vieniems svečiams,kitai parai kita patalynė,namukui vėl tas pats.Na bet baigiu susitvarkyti. ax.gif
Rytoj tomografas laukia.Man tai čia nieko baisaus,va Muka,tai sveik. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 28, 09:02)

Ačiū bandysiu ieškoti, tiesa MB primigtinai liepia kreiptis į Grybo gatvę... kaip jums tokia mintis...


Mintis gera. Tik kainuos. Užtat viskas be tempimo, greitai.
Atsakyti