Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū merginos. wub.gif
Kai kam per didelės pirštinės,dabar turėsiu laiko neskubant permegzti.Ir norėčiu visiems šalikų ir gal megztukų su pynėmis.Dabar laiko turėsiu sočiai,tik mažajai reikės kokios moheros plonos,jai stilistė pasakė netinka jai pyniuoti stori megztiniai,ji pas mane Coliukė surantu. ax.gif
Visi vaikai atostogauja tarpušvenčiu,už tai ir svečių kaip surantu turėsiu kasdien,raitomės rankoves. bigsmile.gif
Gavau Džiūgo sūrio kilogramais dovanų,galiu maitintis kasdien vien sūriu. bigsmile.gif
Atsakyti
Labos ,

Saintlina, smagu , kad pavyko višta 4u.gif 4u.gif 4u.gif Turtinga Tu, turi kas užaugina, turi kas atšildo wub.gif
Dėl fotoaparato - ar nepavyktų gražinti ar apkeisti ? Mano viena dukterėčia fotografuoja žinau kiek tai kainuoja ax.gif
Aš šiandien mergytę išleidžiu į Vilnių ir vėl ramybė namie . Vakare eisim į teatrą.
Ramios šventės ramiai pasibaigė.

Gražios dienos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 27, 09:55)
Turtinga Tu, turi kas užaugina, turi kas atšildo  wub.gif
Dėl fotoaparato  - ar nepavyktų gražinti ar apkeisti ? Mano viena dukterėčia fotografuoja  žinau kiek tai kainuoja   ax.gif

Aš šiandien mergytę išleidžiu į Vilnių ir vėl ramybė namie . Vakare eisim į teatrą.


Taip, ir visad galiu nuvažiuoti, ten kur laukia wub.gif

Fotoaparatai tarp tų prekių, kurios negrąžinamos. Bandysim žiūrėti, kokie galimi variantai. MB susinervino, paskui sakė, nupirksiu ir objektyvą, tada vaikis vos ne į ašaras - bijosiu nešiotis )))

Papasakok paskui spektaklio įspūdžius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 27, )
Kai kam per didelės pirštinės,dabar turėsiu laiko neskubant permegzti.Ir norėčiu visiems šalikų ir gal megztukų su pynėmis.


Bet šeimyna tai visai nemaža. Megztukai visiems - yr ką veikt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 27 gruodžio 2022 - 10:08
QUOTE(saintlina @ 2022 12 27, 11:10)

Bet šeimyna tai visai nemaža. Megztukai visiems - yr ką veikt..

6 žmonės suaugę,normaliai,bent sūnui ir marčiai spėti iki kelionės į kalnus sausio gale.O ką veikti per šventes?Gal tulpes išeis pasodinti,kai toks oras? biggrin.gif
Ačiū kalakutas gavosi sultingas,skanus.dėjome po skūrą sviestą,citriną ir užpakalin cintriną,labai skanus gavosi. wub.gif
Oras pasaka,net stirnos išlindo iš miško,medžiotojai buvo išgasdinę. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 12 27, 10:24)
Gal tulpes išeis pasodinti,kai toks oras? biggrin.gif


Mačiau, gale savaitės +8 rodė, tai tikrai pasodinsi ))
Atsakyti
Labas rytas,

mums jau vakar buvo tyli,rami diena.Pas broli negaliu nueit pakaledot,serga,vakar tempera jau uzkilo,tai ir tylim namie.Pas mus atvirksciai,vakar nakti taip pyle lietus,kad buvo baisu net,kad nepaskandintu,o siandien grazu ramu.
As irgi atsidarau nuotrauka ir pasiziuriu,man tai seneliu namu nostalgija kazkokia uzkyla.

Na su maistais netvarka plius 2kg,bet skysciai labai nevaiksto,budavo nakti 2x,o dabar nei karto.Po Nauju susireguliuosiu vel mityba.Dabar padurniuosiu dar.
Ex 4u.gif 4u.gif
Saintlina,kaip Lesius,jau sulopytas pilnai?

Muka,kaip sveikata.Kokios kaledos buvo,lovoj?Ar prie stalo?Kaip laikaisi?
Atsakyti
Labos smile.gif

Ingrida nuotrauka blink.gif jazau tobula wub.gif smagu kad kalakutas pavyko 4u.gif mano irgi ax.gif
Kalėdos parėjo puikiai vaikam atrakcijų buvo na ir mes pasidžiaugėm biggrin.gif visigi kaip maži vaikai yra kitoks šventimas tik jau mamu su tata pavargo ėjo abu į kitą kambarį ramiai pabūti rolleyes.gif
Na o aš vakar anksti ryte patyriau savo kailiu kaip dirba skubios pagalbos centras... nuo 1 val pradėjo skaudėti kojų sąnarisu bet taip... kad jau 07.00 išsikvietėm bolta ir nuvažiavome... reziume būtina kreiptis pas reumatologą dėl artrito, tuo pačiu plaučius peršvietė ir plaučiu uždegimas .... antibijotikai plius ibuprofenas ... tipo mažai gėriau vaistų... tai va tokie mano nuotykiai... ne kažką...
Dusia ką žiūrėsi?
Atsakyti
Luety , vakar paskaičiau :
Storėjama ne nuo Kalėdų iki Naujųjų metų .
Storėjama nuo Naujųjų metų iki Kalėdų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Muka @ 2022 12 27, 10:41)
Labos smile.gif


Dusia ką žiūrėsi?


1892 METŲ PROGRESO IDĖJA. S. T. Kondrotas
(rež. Rolandas Kazlas). PREMJERA!
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 27, 11:45)
Luety , vakar paskaičiau :
Storėjama ne nuo Kalėdų iki Naujųjų metų .
Storėjama  nuo Naujųjų metų iki Kalėdų  biggrin.gif
Papildyta:
1892 METŲ PROGRESO IDĖJA. S. T. Kondrotas
(rež. Rolandas Kazlas). PREMJERA!

o manau turėtų būt įdomus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2022 12 27, 10:41)
Na o aš vakar anksti ryte patyriau savo kailiu kaip dirba skubios pagalbos centras... nuo 1 val pradėjo skaudėti kojų sąnarisu bet taip... kad jau 07.00 išsikvietėm bolta ir nuvažiavome... reziume būtina kreiptis pas reumatologą dėl artrito, tuo pačiu plaučius peršvietė ir plaučiu uždegimas ....


Siaubas koks blink.gif tai kaip tu tas kalėdas atsėdėjai? blink.gif
Atsakyti
ai AA morkos tobulos wub.gif ačiū už pasidalinimą 4u.gif
Tai kažkaip tik labai prakaitavau ir silpna buvo, bet šeimyna padėjo labai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 27 gruodžio 2022 - 10:58
Muka, tikiuosi namie guli su antibiotikais, ne darbus darai ?

Gerai būtų masažus pasidryti po antibiotikų gėrimo . Plaučių uždegimas ne juokas ...
Atsakyti