Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labos smile.gif

Gyva bet ne visai kosulys ne dažnas bet gerklėje tarsi kas užstrigę verysad.gif bet atsijosėju... labai prakaituoju siaubingai tarsi kibiras vandens ant galvos pilamas...nieko išgyvensiu..
Dėl kalakuto merkimo į sūrymą jo taip daro o aš po oda kelis pokelius sviesto su citrinos žievele prikišau, matysim kaip jis iškeps..ai į vidu dvi citrinas sukišau 4u.gif
Ačiū visoms kad rūpinatės wub.gif Brolio šeima išsigando pamatę mane... vaizdelis ne kažką ...
Atsakyti
Muka 4u.gif
Aš neturėdama sveikatos prigulčiau... Ir žinau , kad atvažiuotų vaikai , su MB pavadovavimu pagamintų ir man smile.gif
Būtų kitokios Kūčios - Kalėdos ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 24, 11:55)
Muka  4u.gif
Aš  neturėdama sveikatos prigulčiau... Ir žinau , kad atvažiuotų vaikai , su MB pavadovavimu pagamintų ir man smile.gif
Būtų kitokios Kūčios - Kalėdos  ax.gif

mama gamina kūčias aš kalėdas... o tiksliau negaminu o vadovauju...MB virtuvėje sukasi...aš sveikatos neturiu unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kava su kiek sokolado :oh:Skanu,bet nenene biggrin.gif
Muka,sveikatos tau daug daug.Kazkas liepia pailset is dangaus,bet zino,kad kitaip neprivers,siuncia liga.Cia perdaug stropiom,darbstuolem,kurios nenustygsta be darbo.Nepykit,cia mociute samprotauja taip.
Laikykites,mielosios.

Ingrida,stengis uzmigt be melatoninu,kitu migdomuju,be melynu ekranu.Neuzsiciklink,kad neuzmigsiu.Neuzmigsi,jei bus dideliu rupesciu,bet ir tai galima ismokt susitvarkyt.Issisluot mintis tiesiog.Mokiausi ilgai,bet pavyksta.Gultis tuo paciu laiku,nevalgius 3-4 val.Atsikelt kada nori.Tai butu visu sveikiausia.Iskarto nepavyks,bet per laika galima issitreniruot.Vietoj melatoninu,kokios nors zoleliu arbatos pries valanda pries miega.Cia as taip dariau,kai turejua nemiga,irgi vartojau visokius melatoninus,kol dasuto,kad tik kenkiu sau forsuodama.AA,jei as neteisi,pataisyk,bet cia mano patirtis,tai dalinuos.Buna ,kad nenoriu miego iprastu laiku,bet,10-15 min.ir uzmiegu,net nepajauciu.Ryte 5-6 keltis man norma,smagu.Kitam gal reikia ilgiau paguilet.Pvz.MB gulasi su manim kartu,bet keliasi apie 9.Jam taip fiziologija liepia.Jis ir diena daznai nuluzta 15-20 min ir keliasi,eina toliau.As diena miegot negaliu,neuzmiegu,o jei uzmiegu,tai po keliu nemiegotu naktu budavo ir miegodavau 2-3 val.ir dar nakti puikiai.
Reik klausyt ka sako organizmas,tiesiog ismokt klausyt.
Nu baba cia pripamokslavo.
Sorry,jei ka. ax.gif ax.gif
Einu i virtuve,pailset ateisiu pas jus,rasykit. biggrin.gif biggrin.gif
Visoms nuostabiu svenciu,su vaikais,su gimine,siltu santykiu,meiles visapusiskos savo artimui,skaniu kuciuku su aguonpieniu ir svarbiausia nepersivalgykit.
Buckiai,buckiai visoms.Laimingu Sv,Kaledu.!!
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 23, 21:51)
Suintrigavo mane šita idėja  bigsmile.gif  gal taip ir padarysiu, jei atvažiavusi dar rasiu nesupjaustytą smile.gif


Atkrito smile.gif višta supjaustyta )))
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 24, 08:29)
Vakar vakare iškepėm šližikus .  Nedaug, net pusės kg. miltų nesinaudojau. Geri gavosi. Su aliejumi,  be kiaušinių


Ir aš vakar šližikus kepiau ir eglutę puošiau smile.gif
Atsakyti
Pas mane eglutę puošia vaikai ... Ir būtinai turi abu:) Bo vienam per sunku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Čia tokia tradicija.
Ir dar būtinai pasileidžia muziką per patefoną ... Tad žinau kad jau atėjo šventė mirksiukas.gif

Liko žuvį susluoksniuoti ir pyragą užmaišyti .
Ir bus po visų maistų ruošimo ...

Saintlina 4u.gif Gal ir gerai būtumei pavargusi su ta kimšta višta ax.gif
Mukute 4u.gif
Stabdo Tave gyvenimas ... Taip anas surėdytas, norėjosi ramybės tai priverstinai paguldė Tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif Laikykis Brangioji . Siunčiu visą kibirą sveikatos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 24 gruodžio 2022 - 12:42
QUOTE(saintlina @ 2022 12 24, 10:00)
Atkrito smile.gif višta supjaustyta )))
Papildyta:
Ir aš vakar šližikus kepiau ir eglutę puošiau smile.gif


Nu zadu nepuost eglutes pirmi metai. ax.gif Taip nesinori,kad neperlipu per save.Nusipirkau tokia kompozicija kalanchoja ir toks kenis,ar koks ten augalas,kaip eglute.Uzklijuosiu jam baltu bumbuliuku ir bus mano eglute,bent sirdi dziugins,o pavasari bandysiu sode pasodint.O kalanche balta,tai kaip sniegas. bigsmile.gif bigsmile.gif
Verda mano karka susukta,einu silke tvarkyt.,raudona misrai ne pasidaryt truputi su avizirniais,paziuret ar patiks,jei patiks padidint kiekius. bigsmile.gif
Atsakyti
Kiek turim sodybą tiek MB perka su vazonu spygliuotą augalą Raudondvario medelyne. Kokį mėnesį prieš Kalėdas. Pagyvena balkone iki Kalėdų .
2 savaites trioboj 24 -6 , paskui vėl balkone.
50/50 prigyja.
Atsakyti
Lyg apsiruošėm smile.gif po valiais po valiais su MB pagalba smile.gif
jo mergikės jaučiu ne tik siela bet ir kūnų reikia sustoti..to sau ir linkiu o Jums visoms didelis ačiū ir kiekvienai asmeniškai stiprus apkabinimas 4u.gif ir tegul Kūčių stalo žvakučių liepsnose išsisklaido visos bėdos, o išaušęs stebuklingas Šv. Kalėdų rytas teatneša vien laimę, sėkmę, stiprybę ir viltį Jums ir Jūsųšeimoms...ačiū kad ęsate wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Su šv.kalėdomis,ramybės,sveikatos Jūsų namams.

Luety,ačiū,krentu iš vakaro kaip lapas,naktį nubundu trečią-ketvirtą. ax.gif
Atsakyti

Sveikos sulaukę Šventų Kalėdų  :4u:

Sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms :wub:

Atsakyti

Su šv. Kalėdom! Linkiu, kad visos būtumėt sveikos, stiprios visomis prasmėmis, kad visuomet turėtumėt Namus, į kuriuos gera grįžti, ir Žmogų, kurį gera apkabinti ❤️

Atsakyti