Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2022 12 23, 18:33)
Nea, neturiu..
Papildyta:
Neiškeps ji per 3-4 val ciela lėtu kepimu. Ji normaliu kepimu tris val kepa )) nebent supjaustyt.
O vyne troškinta mėsa man nepatinka.. aluje nepamenu ar bandžiau.
O jei pamarinuot kokiems kepsniukams ant grilio? Kaip šašlykui kokiam? Kad ir folgoj kokioj kept?  Nors turbūt bloga mintis.

Iškaulink, mėsytę sumalk ir kepk įdarytą paukštį.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2022 12 23, 17:33)
Nea, neturiu..
Papildyta:
Neiškeps ji per 3-4 val ciela lėtu kepimu. Ji normaliu kepimu tris val kepa )) nebent supjaustyt.
O vyne troškinta mėsa man nepatinka.. aluje nepamenu ar bandžiau.
O jei pamarinuot kokiems kepsniukams ant grilio? Kaip šašlykui kokiam? Kad ir folgoj kokioj kept?  Nors turbūt bloga mintis.

Hm ...
Tada 6 , per naktį ...
Gabaliukais kepant tikrai iškeps per 3-4 val. Aviena puikiai iškepa. Ar metų laiko jaučio gabalas.

Kažkuriais tai metais nebrangiai pirkdavau iš Pakaunės ūkininkės dedeklių vištų gaidukus. Pati tikriausia ir skaniausia vištiena kepta lėtu kepimu gabaliukais orkaitėje .

Jei paprastai kepti galabais yra kepimo rankovės, kepimo maišai . Paskui praplėši , apskrunda ...

Papildyta:
Saitlina, gal kažkiek padės :
http://gaminavanagai...epta-vista.html

Pasak teorijos lėtas kepimas iki 130. Čia pusiau lėtas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 23 gruodžio 2022 - 18:20
QUOTE(Dusia37 @ 2022 12 23, 18:1)

Kažkuriais tai metais nebrangiai pirkdavau iš Pakaunės ūkininkės dedeklių vištų gaidukus. Pati tikriausia ir skaniausia vištiena


Tiap, dedeklių gaidžiai labai skanūs. Ir sriubos iš jų irgi nerealios.
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2022 12 23, 17:40)
Iškaulink, mėsytę sumalk ir kepk įdarytą paukštį.


Suintrigavo mane šita idėja bigsmile.gif gal taip ir padarysiu, jei atvažiavusi dar rasiu nesupjaustytą smile.gif
Atsakyti
Žiauru tie jūsų kulinariniai šedevrai biggrin.gif
Kūčioms negaminu nieko - mama vaišina biggrin.gif
Kalėdų pietums taip pat pas mamą važiuojam - prisidedam dukros iškeptu pyragu.
Kol gali, kol nori - tegamina. Nesiveržiu - spėsiu.
O šiaip visapusiškai žiaurus laikas. Niekada ir nebuvo puikus, bet šiemet ypatingai nepuikus. Teks išgyventi, jei dar gyvenasi.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Viskas gula,kip suplanuota.Vkar iki 22 valandos pabaigiau,melatoniną sugraužiau,tai lovoje žiūrėdama filmą užsnūdau jau.Iki pat 7 išmiegojau.Kasrytą galvą skauda kol kavos įkaliu,paskui išsivaikšto. ax.gif
Jau du vaikai mūsų bute iš vakaro,atveš mamą su draugu,sūnėnų nebus šiemet gal?Užteks savų.Eglė stovi kambaryje,galės svečiai puošti kaip ir pernai,Aušta matosi gražus rytas,tai gal svečių patalynę spėsiu išplauti ir padžiauti lauke,problema dabar išdžiovinti patalynę,rankšluoščius,pirtis gelbsti. ax.gif
Nepervarkite,nepraraskite geros nuotaikos,su ateinančiomis šventėmis. wub.gif Gero bendravimo su namiškiais. ax.gif
Su psichologe pabendrauta,bet aš visą tai žinau,ką ji sako.Na užsirašiau po Naujų metų,čia galima su drauge tą patį pakalbėti prie kavos puoduko,kol kas skirtumo nematau. ax.gif Įsakyta atsisėti prie stalo į patį toliausią kamputį ir nelysti iš už stalo. bigsmile.gif O aš į tą kamputį mamą visada sodinu,nepasidalinsime vieta? mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos gyvos sulaukę Kūčių ryto. Muka, kaip sveikatos ? 

Mudvi su kate ryte mezgam valandėlę kol visi miega. Ir eisim ruoštis...   mums daug nereikia. Parvažiuos sūnus, vaikai papuoš eglę. Tokios tradicijos  :D . Vakar vakare iškepėm šližikus .  Nedaug, net pusės kg. miltų nesinaudojau. Geri gavosi. Su aliejumi, be kiaušinių, tikri.

Jaučiuosi sena, su savo tradicijomis... nors mano jaunimą tai visai džiugina , kad jokių sušių ant Kūčių stalo nėra. 

Gal perduosiu vaikams tą nuotaiką, gal ne. Gyvenimas parodys.

Nepavarkit :4u:​ 

Atsakyti
Muka ,prisiduok konsiliumui, ar gyva?
Kava,stiprybes ,kas bebutu.
Atsakyti
Kaip skaniau kalakutą iškepti?Ką į vidų geriau dėti?Dėčiau raugintų kopūstų,bet ar valgys šeimyna?Kai auginome savus kalakutus,man jie kepti sausoki gaudavosi. ax.gif
Banysiu troškinti raugintus kopūstus su grybais,suintrigavo receptas. ax.gif
Antri metai atsirado sušiai ant stalo,einame į naujoves. mirksiukas.gif
Atsakyti
Postas ilgai nebus ,bet tiek to ,pasakysiu.Kalakuta reikia pamerkti i pasudyta lengvai vandeni,ne suryma, o tesiog kokio surumo jums maistas tinka.Dar gerai idet ten ananasu sulciu ,del fermentu.Tas tinka bile kokiam pauksciui .Paskui gerai nusluostyt ,itint riebalais .Taip kepa amerikoje,profesionalai.
Atsakyti

Postas ilgai nebus ,bet tiek to ,pasakysiu.Kalakuta reikia pamerkti i pasudyta lengvai vandeni,ne suryma, o tesiog kokio surumo jums maistas tinka.Dar gerai idet ten ananasu sulciu ,del fermentu.Tas tinka bile kokiam pauksciui .Paskui gerai nusluostyt ,itint riebalais .Taip kepa amerikoje,profesionalai.

Aš taip pat mačiau vienoj laidoj, kad paukštoeną pamerkia į pasūdytą vandenį. Sūrimas atima drėgmę, o pasūdytas- išlaiko. Gaunasi labai sultinga paukštiena.

Ačiū, AA, kad priminei 🌷

Atsakyti

Aš tik iš lovos išsiridenau, pamažu. Daug daryt, nieko nedarau, Mama, Anyta paruoš visą pagrindą.

Pas mus dar šie metai čiut per sudėtingi, tikėkimės, kad jau per Velykas bus lengviau.

Nepameskit savęs tame švenčių lėkime, juk svarbu pabūti, pasidžiaugti visiems drauge, pasidžiaugti kiek daug turime.

Linkiu visoms stiprios sveikatos, apkabinu 🌷

Atsakyti
Kepdavau , kai vaikai gyvendavo su mumis ir kalakuto krūtinėlę ir vištos . Receptas:
https://maistokelion...nele-orkaiteje/
Mano išbandytas.

Sušius moku skanius susukti . Bet kūčios man ne ta diena smile.gif

Va ko nepagaminčiau, o nusišaučiau tai visokiu ten įdarytų vištų. Kai nulupti , išrinkti , sukimšti.
Esu karpius kelis sykius darius įdarytus. Nedžiugina. O be meilės pagaminta neskanu tongue.gif
Ir nemoku gražiai tortų puošti ...
Dabar ir nebekepu . Bet jaunystėje kai kepdavau man nemieliausias darbas. Ne meno žmogus smile.gif
Pou laikykis 4u.gif Šventės ateina ir praeina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 24 gruodžio 2022 - 10:22